חברה ישראלית תשנה את שוק האינטרנט במטוסים בסין

גילת ו-Air Esurfing הודיעו על שיתוף פעולה אסטרטגי לאספקת אינטרנט מהיר למטוסים (IFC) בשוק התעופה המקומי בסין

מטוס (צילום: בואינג)

חברת גילת רשתות לוויין, מובילה עולמית של טכנולוגיה לרשתות תקשורת לווייניות, פתרונות ושירותים, מודיעה היום (שלישי) על שיתוף פעולה אסטרטגי עם Air Esurfing, חברת בת בבעלות מלאה של Air Media Group, שנועד לשנות את פני שוק ה-IFC המקומי בסין.

השותפים מתכוונים לנצל את קיבולת תדרי ה-Ka על גבי לוויין סיני בקיבולת גבוהה (HTS) לאספקת שירותי אינטרנט מהיר בטיסות ברחבי סין.

גילת ו-Air Esurfing יאחדו כוחות במטרה לספק קישוריות פס רחב לחברות תעופה ברחבי סין. גילת תמנף את פלטפורמת ה-HTS מרובת היישומים שלה, אשר תעבוד עם תדרי Ka שלChinaSatcom ב-2017.

הפתרון של גילת יאפשר שירות רציף לעשרות רבות של נוסעים בכל מטוס במהירות העולה על 100Mbps. גילת תספק טרמינל מוטס שלם הכולל את אנטנת ה-ER6000-A KuKa ואת מודם ה-Taurus הייחודיים של החברה. החברות יפעלו במשותף לקבלת אישור STC למערכת של גילת כאשר שלבי הרצה מסחריים צפויים בתחילת 2018.

“בחרנו לשתף פעולה עם גילת בשל נוכחותה המוכחת בסין והיותה מובילה טכנולוגית בתקשורת ניידת בפס רחב ובטרמינלי אנטנה מוטסים לאספקת שירותי אינטרנט מהיר למטוסים,” אמר מר צ’ו הונג, מנכ”ל Air Esurfing. “אנו רואים בגילת את השותף המושלם לסלילת הדרך לשוק האינטרנט המהיר למטוסים בסין, ושמחים על שיתוף הפעולה”.

“גילת גאה בבחירתה על ידי Air Esurfing, שחקנית מפתח בשוק האינטרנט המהיר למטוסים בסין, לאספקה משותפת של קישוריות באיכות גבוהה לטסים ברחבי המדינה,” אמר ג’ון שיאנג, מנהל הפעילות של גילת בסין.

“השוק הסיני הינו אסטרטגי עבור גילת ולכן לקחנו חלק מרכזי בפיתוח קישוריות לווין בפס רחב במהלך השנתיים האחרונות, עם פריסת הפלטפורמה מרובת היישומים שלנו אשר נועדה לתת מענה ליישומים נייחים וניידים כאחד. אנו מחויבים לשוק הסיני ובמיוחד לשוק האינטרנט המהיר למטוסים הסיני. אנו ממשיכים לחפש שחקנים נוספים בסין וברחבי העולם שיחברו אלינו במשימה זו, ומנהלים מגעים עם מספר שחקנים שכאלה”, הוסיף שיאנג.