חברת ענק חתמה הסכם עם סטרט-אפ ישראלי

התאגיד הבינלאומי לאבטחה ומבנים חכמים Tyco-Johnson Controls חתם על הסכם שותפות עם הסטארט-אפ הישראלי Magos Systems שפיתח מכ"ם חדשני להגנה היקפית

טכנולוגיה צילום אילוסטרציה: פיקסביי

תאגיד הענק הבינלאומי ג’ונסון קונטרולס, שהתמזג בשנה שעברה עם ענקית האבטחה  טייקו, הודיע על חתימת הסכם שותפות שתחילתו שיווק, הפצה והטמעה של רדאר חדשני של הסטארט-אפ הישראלי מגוס, במדינות צפון אמריקה מהחודש.

Johnson Controls הינה חברה תעשייתית טכנולוגית מובילה המשרתת מגוון רחב של לקוחות ביותר מ-150 מדינות. החברה, שמעסיקה כ-120,000 עובדים, מתמחה בפתרונות למבנים חכמים, התייעלות אנרגטית, אבטחה, ניטור ופיקוח, זיהוי חכם, הגנה והתראה מפני שריפות ועוד. החברה מדורגת במקום ה-70 ברשימת חברות הפורצ’ן 500 עם היקף מכירות שנתי של כ-30 מיליארד דולר.

Magos Systems הוקמה בשנת 2008, במטרה לפתח טכנולוגיית מכ”ם חדשנית להגנה ואבטחה היקפית. הטכנולוגיה שפיתחה החברה מאפשרת לראשונה גם לחברות אבטחה אזרחיות את היכולת לרכוש את המערכת. המוצר מספק הגנה יעילה ואפקטיבית בכל תנאי תאורה ומזג אויר, ובעל ביצועים גבוהים לשוק האזרחי, ובו בזמן זולה וחסכונית באופן משמעותי מהפתרונות שהיו קיימים עד כה בשוק.

אור שינהרץ, מנהל חדשנות ב-Johnson Controls אמר היום כי “טכנולוגיית הרדאר היא מהוותיקות בעולם הצבאי, אלא שבזכות הפתרון של Magos שהצליח להוזיל משמעותית את מחירם מבלי לפגוע בביצועים, גם חברות פרטיות יכולות לרכוש רדארים לצורך זיהוי אדם או רכב מטווח של ארבע מאות עד שש מאות מטרים להגנה מרחבית. הפיתוח של Magos מהווה פריצת דרך חדשה עבור עולם האבטחה האזרחית וכעת במקום להציב עשרות מצלמות אבטחה כל כמה מטרים שיש לנטר אותן, ניתן להציב רדאר אחד. השילוב של טכנולוגיה מתקדמת שמסוגלת לתת התראה אמינה ומדויקת בזמן אמת, עם עלויות נמוכות – פותח עולם חדש למתחמים בכל הגדלים שרוצים לייעל את מעגלי האבטחה שלהן”.

ההסכם: בעקבות השתתפות בתוכנית המיסחור הישראלית של Johnson Controls

הסטארט אפ הישראלי חתם על הסכם שותפות עם התאגיד בזכות תכנית החדשנות הפועלת מתל אביב. לאחר פיילוטים מוצלחים עם לקוחות אסטרטגיים של התאגיד ברחבי העולם, מכירה של מספר מערכות בצפון אמריקה (לרבות ע”י יצרנית רכב, אוניברסיטה מובילה בארה”ב ותאגיד אנרגיה מהגדולים בעולם) וביקוש רב בקרב לקוחות התאגיד, הוחלט לחתום על ההסכם, שצפוי להגדיל את מכירות הסטארט אפ בעשרות ואף מאות אחוזים.

ג’ו אוליברי, סגן נשיא Johnson Controls  אמר לרגל החתימה על ההסכם, “זיהינו צורך אצל לקוחותינו בצפון אמריקה במערכות הגנה היקפיות ויעילות ובמחיר נמוך יחסית. לאחר בחינה מעמיקה של מספר פתרונות, הגענו למסקנה ש-Magos, אשר הוצגה ע”י תכנית החדשנות מתל אביב, מציעה את הטכנולוגיה החזקה והמתקדמת ביותר  ויכולה לשנות את כללי המשחק. במשך מעל שנה בחנו צוותי התאגיד את המערכות בסדרה של פיילוטים – שבסופם התוצאות עלו על הציפיות. אנו בטוחים כי המוצר המהפכני ישפר את יעילות מעגלי האבטחה של כל לקוחותינו”.