חדש: אמזון פריים גם בישראל

אמזון פריים וידאו זמינה מהיום ביותר מ-200 מדינות ברחבי העולם - כולל ישראל

אמזון

אמזון הכריזה  ש”אמזון פריים וידיאו” זמינה מעתה ללקוחות ביותר מ-200 מדינות וטריטוריות ברחבי העולם, לרבות ישראל.

מנויי “אמזון פריים וידיאו” ברחבי העולם יכולים עכשיו ליהנות מ”המסע המופלא”, שזכתה להופעת הבכורה הגדולה ביותר אי פעם ב-“פריים וידיאו”, הסדרה עטורת פרסי גלובוס הזהב, אמי והאקדמיה הבריטית לקולנוע “טרנספרנט”, הסדרה עתירת פרסי האמי “מוצרט בג’ונגל” ואחת הסדרות המקוריות של אמזון שזכתה למספר הגדול ביותר של צפיות (streaming) של מנויי “פריים וידיאו” בעולם, “האיש במצודה הרמה”.

המנויים יכולים לצפות ב”פריים וידיאו” של אמזון באנגלית ובגרסאות בעלות כתוביות ודיבוב בצרפתית, איטלקית, פורטוגזית וספרדית, מכל מקום באמצעות אפליקציית Amazon Prime Video  לטלפונים וטאבלטים של אנדרואיד ו-iOS, ב-Fire Tablets, מכשירי טלוויזיות חכמות נפוצים של LG וסמסונג, או באינטרנט באתרPrimeVideo.com. המנויים יכולים גם  להוריד את כל הסרטים ותכניות טלוויזיה למכשירים ניידים כדי לצפות בהם מאוחר יותר ללא חיבור רשת, במטוס, ברכבת ובכל מקום, ללא תשלום נוסף.

מנויי “פריים וידיאו” יכולים גם לשלוט בכמות הנתונים שבהם הם משתמשים בעת הסטרימינג וההורדה של סרטי הווידיאו, באמצעות בחירה בין הגדרות איכות חזותית טובה, טובה יותר או הטובה ביותר, אשר כולן מבוססות על טכנולוגיית הדחיסה המתקדמת של “פריים וידיאו” המאפשרת שימוש בפחות נתונים מבלי לגרוע מאיכות התמונה.

המערכות הלומדות של “אמזון פריים וידיאו”, בוחרות אוטומטית בהגדרות הסטרימינג הטובות ביותר לכל לקוח בהתבסס על המכשיר שבידיו, מיקומו וספק האינטרנט שלו, וכך הן מספקות איכות צפייה משופרת וכמות הפרעות קטנה יותר גם כאשר מהירות תקשורת האינטרנט נמוכה או תנודתית מאוד.