חדש: חברת אל על תפעיל WI-FI במטוסיה

בשלב ראשון, המערכת מותקנת על 15 ממטוסי אל על – חמשת מטוסי הדרימליינר שהגיעו עד כה, כל צי מטוסי בואינג 737-900 וב-2 מטוסי בואינג 737-800.

מטוס דרימליינר של אל על צילום: בויאנג

חברת אל על הישראלית הודיעה היום (שלישי) כי היא מסיימת את שלב הפיילוט לשילוב טכנולוגיית WiFi במטוסיה.

בשלב ראשון, המערכת מותקנת על 15 ממטוסי אל על – חמשת מטוסי הדרימליינר שהגיעו עד כה, כל צי מטוסי בואינג 737-900 (8) וב-2 מטוסי בואינג 737-800.

מערכת ה-WiFi החדשה של אל על תאפשר לנוסעים המשתמשים בסמארטפונים, טאבלטים או מחשבים ניידים, לגלוש באתרים, להתחבר לדואר אלקטרוני, להשתמש באפליקציות וברשתות חברתיות, להאזין למוסיקה ואף לצפות בסרטים במהלך הטיסה.

לרגל ההשקה – חבילת הבסיס לאירופה (Basic) הכוללת הודעות מיידיות, דואר אלקטרוני וגלישה לאתרי אל על תוצע בחינם למשך תקופת ההשקה עד ה-31 באוקטובר 2018.

בנוסף לא ייגבה תשלום עבור השימוש בשירות בטיסות לצפון אמריקה במטוסי הדרימליינר. שירות האינטרנט לצפון אמריקה יהיה בפיילוט ויוצע בחינם עד סוף הרבעון הרביעי של שנת 2018.

ספקית שירות האינטרנט למערכת EL AL WiFi היא חברת Viasat האמריקאית, מהמובילות והחדשניות בעולם בתחום התקשורת הלוויינית למתן שירות אינטרנט מהיר ומאובטח בטיסות באמצעות שימוש. השירות יינתן באמצעות טכנולוגיית KA BAND המתקדמת ביותר בתקשורת לוויינית רחבת פס בתעופה, כך שהנוסעים ייהנו מחוויית גלישה איכותית ומהירה.

נמרוד בורוביץ, ראש אגף אסטרטגיה ופיתוח עיסקי באל על, אמר כי “בתום תהליך פיתוח ארוך וממושך, אנו גאים להציע כיום את המוצר הטוב ביותר לטסים מישראל בתחום שירות ה-WiFi במטוסים. אל על השקיעה משאבים רבים במטרה לספק ללקוחותיה את מוצר הדגל של ענף התעופה – מערכת WiFi חדשה שתאפשר לנוסעים גלישה באתרים, התחברות לדואר אלקטרוני, שימוש באפליקציות, רשתות חברתיות, האזנה למוסיקה וצפייה בסרטים במהלך הטיסה”.