חידוש עולמי: איך טריק מסתורי ותאווה בוערת הפכו את שני דניאל לשם הלוהט בישראל עבור נשים נשואות שרוצות להצית את התשוקה מחדש

אחרי שהצליחה להחזיר לנשים נשואות וכמעט מיואשות לגמרי, את החיוך והתשוקה לחיים, שני דניאל - הבלולוגיסטית הראשונה בעולם (עוד על זה, בהמשך) רוצה ללמד אתכן כיצד להחזיר את האינטימיות לחיי הנישואין. האם זה אפשרי? היא טוענת שהתשובה היא ״כן״.

השיטה שפיתחה שני דניאל נותנת הסברים מוחשיים ותיאורים ויזואליים מדויקים
השיטה שפיתחה שני דניאל נותנת הסברים מוחשיים ותיאורים ויזואליים מדויקים (מקור: istock.com)

קבעתי את הפגישה עם שני בבית קפה אינטימי על רקע הים. שני לא רוצה להתראיין, ״בגלל שהנושא רגיש ואני אישה פרטית מטבעי, אני לא יודעת אם מתאים להוציא כתבה על משהו שהוא כל כך אישי״, אבל אני, שלא מוותרת על סיפור שנראה לי חדשות עולמיות, לא הנחתי לה לרגע…

שני, אני שמחה שיצא לנו להיפגש, תגידי זה אפשרי בכלל להחזיר את האינטימיות?

כן. חד משמעית זה אפשרי! אני רוצה להמחיש לך כמה המצוקה גדולה לפני שאנחנו מדברות על הפתרון.
בואי אספר לך מה היה לי בפגישה עם חברות לפני כמה ימים:
ישבתי עם כמה נשים שהכרתי במסגרת הלימודים תוך כדי שיחה התחלנו לדבר על היחסים עם בני הזוג (בינינו, אני ניתבתי את זה לשם). ובשיחת נשים, כמו בשיחת נשים, נפתחו המעצורים והן התחילו לספר ולשתף.
אחד הדברים המשותף לכולן היה שזה לא מה שהן חשבו שיהיה, אף אחת מהן לא תיארה לעצמה שזוגיות יכולה להיות כל כך שוחקת.
אחת מהן סיפרה לנו, ״כשהתחתנתי נשבעתי לעצמי שאני לא אהיה כמו הזוגות שעושים סקס פעם בחודש, שלא יכולים להסתכל אחד על השנייה – כמו שחברות שלי סיפרו לי. ואחרי 12 שנות נישואין נפלתי לאותה התבנית״
השנייה אמרה, ״פתאום הוא פחות מסתכל עלי, הוא מגיע הביתה בערב בלי חשק. משהו חסר, וואלה זה  לא זה, תכלס אני כבר לא יודעת אם הוא רוצה אותי או שיש לו משהיא אחרת…״

אני מודה שהיה לי קשה לשמוע אותן, הבנתי על מה הן מדברות, גם אני הייתי שם.
הנשים הצעירות שישבו איתי מסביב לשולחן, רעבות לקרבה ותשוקה, משהו מחסל את האינטימיות שלהן. הן יודעות שאם הדברים יישארו כמו שהם – הגבר שלהן יתחיל להסתכל לצדדים ואולי אפילו לבגוד בהן – ואת יודעת מה השלב הבא.
המבט הכבוי שיש להן בעיניים, מין השלמה עם המצב – כואב הלב פשוטו כמשמעו.

ידעת שבסקר שנערך לא מזמן 85% מהגברים בין הגילאים 28-64 אמרו שהם בוגדים או לא פוסלים בגידה.
אני לא חושבת שמי מאתנו רוצה להיות החלק השני של הסטטיסטיקה הזו.

שני סקרים נפרדים מצאו כי 85% מהישראלים הנשואים בגדו, בוגדים או שלא פוסלים אפשרות לבגידה
שני סקרים נפרדים מצאו כי 85% מהישראלים הנשואים בגדו, בוגדים או שלא פוסלים אפשרות לבגידה (מקור: ynet)

מכל השיחות שהיו לך עם נשים אני סקרנית לדעת מה גילית?

השיחה שסיפרתי לך עליה, היא אחת מני רבות שהיו לי עם נשים במשך חודשים ארוכים. אני חשבתי שכולן יודעות מה הגבר שלהן אוהב, שביניהם הם מדברים על הדברים האלה, הייתי בטוחה שנשים יודעות איך לענג את הגבר שלהן ולהנות מזה.
הופתעתי לגלות כמה הן לא יודעות, כמה הבורות בנושא גדולה, שמעתי על אמרות מצוצות מהאצבע, בקיצור מרוב שיש מידע ברשת בעצם אף אחד לא מדריך איך באמת לרדת לעומק בנושא הזה.

תספרי לי איך הגעת לשיטה הזו שלך?

ממש במקרה, תוך כדי מערכת יחסים שהייתה לי עם גבר צעיר, ואני לא אלאה אותך בפרטים עכשיו (זה כבר לשיחה אחרת…) הבנתי שהגבולות שאני חוצה איתו בכל מפגש שלנו, הן פריצת דרך. וכל הזמן המשכתי ללמוד ולחקור כדי להגיע לעוד פסגות של אושר וחיבור בינינו. עם הזמן גיליתי שאינטימיות מורכבת ממספר גוונים (אסביר בהמשך).

המחשבה שעלתה לי בראש הייתה ״שעליתי פה על משהו״.

אז התחלתי לחקור ברשת אם מישהו מלמד את מה שגיליתי וכשלא מצאתי התחלתי לדבר עם נשים,
ותקשיבי, הייתי בשוק ממה שהתגלה לי, חוסר הידע של נשים בכל מה שקשור לאזור החלציים של הגבר שלהן הוא ממש שערורייה.
הן פשוט לא יודעות! מה הוא אוהב וממה הוא מתרגש. אנחנו יודעים שאחד הדברים שהכי חשובים לגבר – זה הכלי שלו, האיבר הכי חשוב ורגיש שיש לו בגוף. הגבר מתייחס אליו כל הזמן, הוא פוגש אותו כל יום, לרוב נותן לו שם חיבה, מדבר אליו ושם אותו בראש סולם החשיבות.
ואת בתור אשתו, חייבת להבין עד כמה כל מה שקשור לכלי שלו חשוב לו.

מה את מלמדת שאי אפשר למצוא בכל מיני אתרים, אתרי פורנו למשל?

אתרי פורנו מראים לנו אישה מפלסטיק, שאף אחת מאתנו לא נראית כמוה, מכניסה ומוציאה כלי ענק שאין לגבר המצוי, על הדרך עושה קולות מזויפים – ורוצים שנלמד מזה משהו.
השיטה שפיתחתי נותנת להן , בפעם הראשונה, הסברים מוחשיים ותיאורים ויזואליים מדויקים איך זה אמור להיראות, צעד אחר צעד, כמו לראות הכל בצילום רנטגן. הן מקבלות הסברים על מה קורה בתוך הפה, מה היא עושה עם הלסת, עם הידיים, איך לא להיחנק, באיזו עוצמה להחזיק, ואיך לאט ובהקשבה לגבר שלה היא מבינה שגם ניואנס קטן עושה את כל השינוי.

כשסקס טוב - הוא 10% מהקשר וכשהוא רע - הוא 90%
כשסקס טוב – הוא 10% מהקשר וכשהוא רע – הוא 90% (מקור: pixabuy.com)

בואי נדבר קצת על טעויות שנשים עושות. מניסיון שלך, מה הטעות הגדולה ביותר?

ה-טעות שלהן היא שהן מנסות למצוא פתרונות בשיחה עם חברות על כוס קפה (חברות שנמצאות באותו מצב וגם הן לא יודעות מה לעשות) במקום לדבר עם הבעל  שהוא האיש הכי קרוב אליך.
אני מציעה להן למזוג כוס יין, לשבת בנוחות על הספה, להסתכל לו בעיניים ולדבר איתו.  בפני מי תפתחי את מה שיושב לך על הלב אם לא איתו?

ועל מה הם ידברו אחרי כל כך הרבה זמן שלא עשו את זה?

הם לא ידברו על גידולי חסה בעמק הבננה  😉 – הם ידברו על מה שהם אהבו אחד אצל השני בתחילת דרכם המשותפת, יספרו אנקדוטות מצחיקות מהחוויות שלהם עם המשפחה וגם על מה קרה לזוגיות ולאינטימיות שלהם במשך הזמן…
ולמה שהוא יפתח אליה בכלל? – בגלל שגם הוא, כמוה, רוצה אינטימיות, סיפוק ושקט נפשי. גברים מסתכלים לצדדים כשהם לא מקבלים בבית את מה שהם רוצים! כשהם מסופקים שמחים ומרוקנים הם מתמקדים בדברים שמעניינים ומשמחים אותם – עבודה, כדורגל ילדים ובית עם אישה מאושרת ומחייכת.

10 גוונים של אינטימיות - בפעם הראשונה, הסברים מוחשיים ותיאורים ויזואליים ומדויקים איך זה אמור להיראות, צעד אחר צעד
10 גוונים של אינטימיות – בפעם הראשונה, הסברים מוחשיים ותיאורים ויזואליים ומדויקים איך זה אמור להיראות, צעד אחר צעד (מקור: pixabuy.com)

תגידי לי מה זה בלולוגיסטית?

תראי, המשמעות המילולית מגיעה מהמילה Blow באנגלית, אבל בתכלס אני מלמדת בשיטה ייחודית וראשונה מסוגה בעולם, איך להחזיר את האינטימיות והתשוקה בין בני זוג שקצת הלכו לאיבוד בתוך קצב החיים המהיר שלנו.

ובמה את שונה מסקסולוגית?

ההבדל הוא פשוט, אני מסבירה ממש מה לעשות ולא רק תיאורית.
אם את הולכת כמה ימים עם הרגשה שמשהו כבר לא עובד, עם התחושה שאת מאבדת את בעלך או הכי גרוע שהוא בוגד בך – את צריכה משהו לעשות עכשיו ולא להיכנס לתהליכים ודיבורים.
מה שאני מציעה לה זה לקחת את העניינים לידיים, להחליט שהנישואין זה הדבר החשוב  ביותר!

מה הוא הטיפ החזק ביותר שאת יכולה לתת למי שקוראת את הכתבה?

היא חייבת להתחיל לפלרטט איתו, להזכיר לו שהיא אתו – תשלחי לו מסרון סקסי, בדיחות קטנות, אימוג׳י של לב או נשיקה – תדמייני את החיוך והסומק שעולה לו בלחיים כשהוא מקבל ממך וואטסאפ מפלרטט באמצע העבודה…

אחרי כמה פעמים הוא יחכה להודעה ממנה, הוא יתרגש בכל פעם שהנייד יצפצף כשתיכנס הודעה, והוא יחזיר לה הודעה סקסית.

והינה ללא שום מאמץ היא התחילה לבנות קשר קצת אחר ממה שהיה להם עד היום.

אז שני, איך הקוראות שלנו יכולות ללמוד עוד על ההדרכות של ״שיטת הצתת התשוקה״?

ייצרתי סדרת הדרכות בנושא שמתחילה מספרון שנקרא ״10 גוונים של אינטימיות״ – שהוא ההקדמה לשיטה ובימים אלה את יכולה לקבל אותו מתנה. בהמשך יש את הסדרה הסגולה להצתת התשוקה  שמתארת לך בצורה מפורטת ומדויקת צעד אחר צעד, מה את צריכה לעשות כדי לגרום לגבר שלך:  לחשוב רק עליך ולחזור אליך כל יום, כי הוא רוצה עוד ממה שיש לך להציע.

טוב, תקשיבי. את חייבת לתת לי הצצה לספרון ולסדרה.  

אני אשלח לך בשמחה, כדי שתנסי בעצמך ותראי על מה מדובר. ואם תאפשרי לי לסיים בנימה יותר אישית – ישנן נשים שעוברות חיים שלמים ללא פרפרים בבטן בבקשה, אל תהיי אחת מהן… רק את יכולה להצית את התשוקה ביניכם את חייבת את זה לעצמך!

באותו ערב שני דניאל שלחה לי את הספרון והסדרה, מיד ניסיתי את זה על בעלי, ומאז שנינו מסתובבים בהיי מטורף כמו אחרי הדייט הראשון…

לעוד מיידע בנושא ולקבלת הספרון מתנה לחצי על הקישור


הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.