חשיפה: איך תכנית מהמזרח הרחוק, עוזרת לנשות ישראל, להכין את הגוף והנפש לקליטה של הריון שמחזיק עד הלידה, גם אם חוו הפלות וטיפולי הפרייה

בעוד החלום של זוגות רבים, הממתינים מדי חודש למועד הביוץ כדי לנסות ולהיקלט להריון, מתנפץ לו פעם אחר פעם. המומחה לרפואת המזרח, אופיר שגב פרימן טוען כי הצליח לפצח את המנגנון שמאתר ומשחרר את החסמים שמונעים מזוגות להצליח להכנס להריון. יצאתי לבדוק במה מדובר

"אופיר יחד עם מטופלת מתוך תכנית "אסיפת הורים" בטלוויזיה"

⇐ אולי יעניין אותך גם:

האמת שהופתעתי, בימים בהם כל אישה שלישית, מתקשה להיכנס להריון ונאלצת בעל כורחה לשאת בכאב פיסי (הזרקת הורמונים, תופעות לוואי) ועומס נפשי (“אבל” של ממש על העובר שלא הגיע, או נפל באופן טבעי) וזה עוד לפני שהזכרנו את הלחץ מהסביבה, רגשות האשם והבושה שלא נותנות מנוח…

נשמע פשוט הזוי שקיימת דרך טבעית – להצליח להיקלט להריון ולאתר את מרבית החסמים הפיסיים והנפשיים, שמונעים מזוגות להיכנס להריון או גורמים להם ליפול בסטטיסטיקת “הלידה השקטה”.

ביקשתי מהמומחה לרפואת המזרח לפנות מזמנו, בין טיפול אחד למשנהו, על מנת לשתף אותנו בפתרון, שלטענתו מתאים, גם כשמדובר במי שהרפואה המערבית הגדירה, כמי שלא מצליחה להיכנס להריון “מסיבות שאינן ידועות”.

אופיר, אתה מבין למה זה נשמע הזוי עבור מי שמתקשה להיכנס להריון?

כן, לכן אני שמח שיש לי את ההזדמנות להסביר, תכנית מפתחות הזהב שבניתי, מורכבת משילוב של מספר שיטות שונות בשימוש מאות שנים על ידי הרפואה היפנית והסינית וביכולתה לגלות את מה שהשיטות הקיימות לא מגלות.

תראה, הרפואה הרגילה מתעסקת עם הורמונים, בדיקות שוטפות ואולטרה-סאונד, מה שמתפספס זו העובדה שאין התייחסות לסביבת הגידול של העובר, חיזוק הגוף, ונטרול חסמים שונים שמפריעים לקליטת הזרע ולהתפתחות עובר באופן תקין, זו אחת הסיבות גם לכך שתעשיית טיפולי הפוריות כגון טיפולי IVF פורחת…

איך פיתחת את התכנית ? מהו המנגנון שגורם לה לעבוד ?

הבסיס הינו הרפואה הסינית שמתייחסת לגוף כישות שלמה והוליסטית ויש לה יכולות לאזן גוף ונפש באמצעות בדיקות דופק ולשון. זה נחמד, אבל לא תמיד מספיק כדי להבין עד הסוף מה קורה בגוף האישה מבחינה אנרגטית.

זאת בדיוק הסיבה שפניתי גם לרפואה היפנית לה יכולות אבחון מאוד מדויקות תוך בדיקת רפלקסים ונקודות רגישות המשקפות את מצב המערכות של הגוף. בנוסף לשימוש בכלים נהדרים נוספים בכדי להבין אספקטים רבים לגבי מצב המטופלת – למשל בדיקת מצב מערכת העצבים המרכזית, מבנה האגן, זרימת דם, קור ברחם, וחסימות שונות ובראשן חסימת לב – רחם ועוד. מידע חשוב מאוד על מנת לטפל בבעיה בצורה שלמה והוליסטית.

הרפואה היפנית נעזרת גם במפה הממוקמת בבטן שמשקפת את כל איברי הגוף. במידה ונמצא איזור רפלקס שהוא רגיש או כואב זה מעיד על חסימה או חוסר איזון של איבר / מערכת מסוימת ובמקרה של בעיות פריון שחרור החסימות מביא לתוצאה אותה כל אישה מבקשת.

זו גם הסיבה שחיברתי את שתי הגישות הללו, יחד עם כלים נוספים שצברתי עם השנים לתכנית אחת שלמה, אני קורא לה “מפתחות הזהב” שמאפשרת כמעט לכל אישה להשיג הריון שמחזיק עד הלידה ולפתוח צוהר לשינוי הפיסי או המנטלי שעיכב אותה עד עכשיו מלהגיע לתוצאה הרצויה.

אגב כחלק מהתכנית אני נותן גם בונוס שמדבר על פריון הגבר וכך נותן כיסוי גם במקרים בהם הבעיה בכניסה להריון אינה נחלת האישה בלבד (היום ידוע שאצל כ-30% מבעיות הפריון מקורן בנשים, 30% מקורן בגברים, כ-18% הבעיה משותפת ואצל 22% מקור הבעיה אינה ידועה או שאינה ניתנת לאבחון ברפואה המערבית).

בעיות כניסה להריון בחלוקה לפי מין
בעיות כניסה להריון בחלוקה לפי מין

⇐ אולי יעניין אותך גם:

אופיר, אתה גם מדקר ומהתעודות וההכשרות על הקיר, נראה שאתה עוסק במגוון שיטות טיפול, אז למה דווקא רפואת הפריון?

תראה, לקחת חלק ביצירת חיים חדשים, בהרחבת משפחה זו זכות גדולה בעיניי. במיוחד שהכרתי מהמשפחה המורחבת, מה זה כאב של לאבד ילד שעוד לא נולד. החיבור לרפואת הפיריון נותר כשהגיעו אליי מטופלות שביקשו לטפל בבעיות שונות כגון כאבי גב וכד’, ו”על הדרך” ציינו שקשה להן להיקלט להריון. חלקן היו רגע לפני טיפולי פוריות, וחלקן במהלכן, לאחר שביצעו כבר מספר ניסיונות לחזק את הגוף ולהצליח להיקלט…

זה אתגר אותי לנסות את הכלים שלמדתי לצורך יצירת חיים. אז אמרתי להן – בואו ננסה – וזה פשוט הצליח.

והרי בכל טיפול בין אם זה טיפול בכאבי ראש או טיפול בכאבי ברכיים יש שינוי בסופו של התהליך. ובמקרה הזה – מדובר על יצירת חיים, הרחבת משפחה – עזרה לאישה לממש את השליחות שלה פה על כדור הארץ, אין מדהים מזה.

אופיר שגב פרימן רגע לפני הראיון בקליניקה
אופיר שגב פרימן רגע לפני הראיון בקליניקה

נשמע שמדובר בשליחות מרגשת, זה מעלה לי את התהייה, האם יש משהו שמייחד את הנשים שפנו אליך והצליחו להרות ולהביא ילד לעולם ?

תראה,

רוב הנשים שהגיעו אלי, הגיעו עם מבט נחוש בעיניים,

כזה שלא מוכן לוותר, חלקן הגיעו בטרם פנו לטיפולי פוריות,

ואלה שכבר התחילו בטיפולים – נמאס להן מהבטחות חסרות בסיס, או תקוות שווא

שמטרתן לרוקן את הכיס במקרה הטוב, ולמלא את הגוף בהורמונים במקרה הגרוע…

נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, האם השיטה מתאימה לכל מי שלא מצליחה להיכנס להריון ?  ובמילים אחרות מה אחוז ההצלחה שלך ?

כמו בכל דבר בחיים – יש מקרים להם השיטה לא מתאימה כגון מקרים של בעיות מכניות במבנה הרחם, במצב בו החצוצרות חסומות לגמרי, או שנדרשת עבודה נוספת כגון צמחי מרפא ודיקור ועם זאת אני כל כך בטוח בתכנית מפתחות הזהב מכיוון שלפחות ארבע מתוך חמש נשים שעברו דרך עם התכנית הצליחו להרות. קח למשל את פזית, שהגיעה אלי כל כך מיואשת עד כדי כך שבעלה בשיחת ההיכרות אמר לה בפניי – עזבי חבל על הכסף, והיום – הוא הפך מסקפטי למעריץ והכל בזכות התינוק שנולד לו ותינוק נוסף שבדרך, והכל בזכות “מפתחות הזהב”.

פזית, מטופלת בתכנית מפתחות הזהב עם בנה הראשון, היום היא מצפה לילדה השני
פזית, מטופלת בתכנית מפתחות הזהב עם בנה הראשון, היום היא מצפה לילדה השני

האם יש לך טיפ מיוחד לקוראות שלנו ?

הטיפ הכי פשוט לכאורה וקל לביצוע הוא לחזור לטבע, מכל הבחינות…

לצאת ליערות . לפארקים. לאכול ירוק לא מרוסס וכמה שפחות מעובד. והכי חשוב – להפוך את החיים לפשוטים, לייצר זמן מספיק לאכילה בלי לחץ…

אמרת שזה פשוט, לי זה נשמע מורכב למי שגרה בעיר…

אני לא אומר לך עכשיו שאישה שמעוניינת להיכנס להריון צריכה לחבק עצים – גם אני גר בעיר עם מגדלים.  אסביר, הניסיון מלמד שאפשר לעשות פעולות פשוטות שיעשו הבדל של ממש, כמו להחליט שפעם בשבוע צופים בשקיעה, יום נוסף, מחליטים לוותר על טלוויזיה ועל החדשות. עוד דבר, אם עושים פעילות גופנית או הליכה, לעשות את זה בפארק ולהקדיש כמה דקות של בהייה במה שקורה שם בחוץ – כך משיגים גם אם זה רק לכמה דקות בהתחלה – את אפקט הרוגע – ללא מאמץ, אפקט שכל כך חשוב לאישה המבקשת להיקלט להריון וכל כך חסר עד כדי שכבר נמאס לה לשמוע את המילה “תירגעי” ובצדק.

ובכל זאת אפשר גם טיפ שאפשר לבצע מבלי לצאת מהבית ?

להניע את האגן בכל הזדמנות, לרקוד ולא משנה מה – זומבה, אירובי, ריקודי בטן מה שהיא הכי מתחברת אליה.

יודע מה, אתן לך קישור להמלצות נוספות, שניתן לקרוא וליישם במדריך הכנת הגוף להריון שהכנתי – (לחצי כאן להורדת המדריך) בעזרתו תוכלי להכין את גופך לקראת קליטה מהירה.

מדריך הבונוס – טיפים לשיפור והגברת תפקוד מערכת הפריון מאת אופיר שגב פרימן
מדריך הבונוס – טיפים לשיפור והגברת תפקוד מערכת הפריון מאת אופיר שגב פרימן

תודה, אופיר, אם מישהי מהקוראות שלנו, מעוניינת להגיע לטיפול אצלך ? איך היא יכולה ליצור קשר ?

נחמד שאתה שואל, עם זאת מכיוון שהצבתי למטרה לעזור ליותר מ-50 נשים בשנה הקרובה, והזמן שלי בקליניקה מוגבל, הכנתי את תכנית מפתחות הזהב, בה ניתן לקבל את כל הכלים והטכניקות שיתמכו ויעזרו לה להיקלט ולהחזיק את ההיריון עד הלידה.

ניתן להצטרף לתכנית “מפתחות הזהב” כשתלחצי על הקישור מפה, מלאי את הפרטים (לוקח כחצי דקה בערך) להכניס את הדואר האלקטרוני אליו תרצי לקבל את פרטי הגישה לתכנית  – וכבר עשית את הצעד הראשון לקראת הריון מהיר שמחזיק עד הלידה המיוחלת (עכשיו במחיר מיוחד להשקת התכנית הדיגיטלית).

תכנית מפתחות הזהב להריון מהיר שמחזיק עד הלידה
תכנית מפתחות הזהב להריון מהיר שמחזיק עד הלידה

הנה הקישור שוב לתכנית – מכאן, וכן קישור לאתר הבית של אופיר – מכאן.


הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.