חשיפה ראשונה: טכניקת ריפוי חדשה בישראל משנה את חוקי המשחק ומשחררת במהירות וקלות מטראומות ,קשיים חברתיים, פחדים, אפשר אפילו מבלי לצאת מהבית

בשלוש השנים האחרונות עזרה ענבל ליבוביץ' למאות מטופלים להשתחרר מהתקפי חרדה, פחדים שונים ומצבים בהם האדם מרגיש שאין פתרון. נפגשנו עם ענבל לשמוע על הטיפול, השיטה ואיך הגיעה לעסוק במה שמגדירים מטופליה כקסמים.

ענבל ליבוביץ
ענבל ליבוביץ - ממאגר פרטי

“בגיל 37, לאחר לידת בתי, הרגשתי עייפות מאוד גדולה וכאבי שרירים. הזמן עבר והעייפות וכאבי שרירים לא. חששתי שהעייפות והכאבים אינם קשורים ללידה והתחלתי סידרת בדיקות. בדיקת הדם העלתה תוצאת תפקוד חסר של בלוטת התריס. בדיקות נוספות העלו תוצאה של מחלה אוטואימונית הנקראת השימוטו. הטיפול המוצע הינו כדורים הורמונליים לכל החיים. “
ענבל מספרת שמשהו בה סירב לקבל את התשובה כי הגוף נלחם בעצמו וכך יצאה ענבל למסע חיפוש אחר פתרונות טבעיים : שינוי תזונתי משמעותי, דיקור וטיפולים אלטרנטיביים שונים.
השינויים היו כמעט לא מורגשים. תופעות חוסר ריכוז, עייפות ובעיות זיכרון הלכו וגברו עד כדי ימים שבהם לא הצלחתי לתפקד.
במקרה, או שלא במקרה, נחשפה ענבל לרב המכר “הביולוגיה של האמונה” שכתב ד”ר ברוס ליפטון. הקריאה פתחה אצל ענבל את ההבנה שאנחנו לא קורבנות של הגנטיקה ושיש בידנו לשנות את המצב הבריאותי והפיזי שלנו באמצעות שינוי תפיסתנו את המציאות.
יש מדע חדש! המדע אומר שאנו מפעילים את הגנים שלנו מבחירה ולא הגנים שלנו מפעילים אותנו. ענבל מספרת שברגע שגילתה שיש לה בחירה, הכל השתנה.
ענבל החלה לחפש היכן ללמוד את הטכניקה וגילתה שאין מקום לימוד בארץ ובחרה ללמוד בלונדון. כך, כל מספר חודשים, נסעה ללונדון ללמוד. משסיימה את הלימודים, בעת הרישום לאתר הבינלאומי, כמטפלת ומנחת תהליכי ריפוי, הופתעה ענבל לגלות שהיא היחידה בארץ בעלת כל ההכשרות בטכניקה.

במהלך הלימודים, הרגישה ענבל הטבה משמעותית במצבה הבריאותי ובדיקות שערכה איששו את הרגשתה. כיום, לשמחתה, כבר מספר שנים שאין סימנים למחלה.

הקלות בה טיפלה בעצמה, הובילה לרצון לטפל ולסייע לאחרים.”השינוי כל כך דרמטי ומהיר, שאני חייבת להביא את הטיפול לידיעת כמה שיותר אנשים”, אומרת ענבל.

ענבל כיצד עובד הטיפול?

הטיפול הינו סידרה של מפגשים שיכולים להיעשות גם מרחוק. המפגשים עוסקים בהקשבה ובדיוק. ענבל מקשיבה למטופל ומנחה אותו באמצעות שאלות מדויקות, למצוא את התשובות בעצמו, בתוכו, ברמה הרגשית והפיזית כאחד.שיטת הטיפול הינה מדויקת מהירה ופשוטה ואינה מצריכה שעות רבות של התעסקות במקור הבעיה אך היא בהחלט משחררת את הבעיה משורשה. ניתן לשחרר בקלות אמונות מגבילות אשר אמצנו לעצמנו בגיל צעיר הזמן בו התת מודע שלנו מאמץ את התפיסה שלנו את העולם . האמונות, הן אשר יוצרות את ההתנהגות שלנו בלי להיות מודעים אליהם. בטיפול, ענבל ניגשת ישירות לתת המודע היכן שאמונות אלו מתקיימות כמחשבה אשר חוזרת על עצמה שוב ושוב ויכולה בשיתוף עם המטופל להחליפה באמונה אחרת מקדמת.

את יכולה להסביר מהי אמונה?

אמונה היא מחשבה החוזרת שוב ושוב מבלי שנשים אליה לב מאחר שהאמונה קיימת בתת המודע שלנו.

אז מהי אמונה מקדמת?

אמונה המטיבה עמנו המסייעת לנו להשיג את המטרות וחווית החיים אותם אנו מבקשים לעצמנו

איך אמונה בעצם יכולה להגביל אותנו?

אמונה מגבילה זוהי מחשבה החוזרת על עצמה שוב ושוב בעלת מטען רגשי אשר נצרבה בתת המודע המחבלת בהצלחה שלנו להשיג את מה שאנו רוצים והיא זאת שיוצרת תוצאת קצה בדמות התנהגות לא רצויה שאינה מקדמת אותנו.

לדוגמה: פחד, התקפי זעם, ביישנות, חוסר ביטחון, הימנעות , ערך עצמי נמוך, קשיים פיזיים או כל התנהגות אוטומטית שאנו מזהים במודע שאינה משרתת אותנו יותר, אך אנו מוצאים את עצמנו שוב ושוב על טייס אוטומטי ערים להתנהגות שלנו רק לאחר שחווינו את התוצאות שלהם.

מהי השיטה, הטכניקה בה את מטפלת?

טכניקת PSYCH-K ® היא טכניקה טיפול המאפשרת גישה לתת המודע שהינו מערכת ההפעלה ההתנהגותית והגופנית שלנו . חוקרי מוח ותודעה טוענים שתת המודע אחראי ל95% מפעילות הגוף והמחשבה. זוהי טכניקה המאפשרת  שחרור מחשבות החוזרות על עצמם שוב ושוב ויוצרות את המציאות שלנו ע”י יצירת הרמוניה בין שתי אונות המוח.

חלק מהמחשבות החוזרות הינן במודע אך חלקן הגדול מסתתר בתת המודע.
כאשר יש התנהגות לא רצויה ניתן בעזרת בדיקה פשוטה וקלה למצוא מהי אמונה מגבילה המייצרת לנו את התנהגות הלא רצויה ולהחליפה באמונה רצויה שתקדם אותנו.
טכניקה ה- PSYCH-K ® קיימת בעולם כבר 30 שנה נחקרה והוכחה מדעית בעזרת סריקת מוח לפני בעת ולאחר טיפול והממצאים הראו שיש שינוי בחווט הנירוני במוחו של המטופל.

ענבל ליבוביץ בטיפול
שיטת הטיפול הינה מדויקת מהירה ופשוטה ואינה מצריכה שעות רבות של התעסקות במקור הבעיה – ממאגר פרטי

תרשי לי להציג עובדות מדעיות:

חוקר המוח Jeff Fening ערך מחקר בו הוא חושף את שינוי החיווט הנירוני לפני איזון PSYCH-K ® ואחריו מה שמצביע על שינויים פיזיולוגים הקורים באדם העובר איזון (החלפת אמונה מגבילה במקדמת).

לאחריו ישנה האדם את הדרך בה הוא תופס את העולם מתנהל ומתנהג. השינויים למעשה הם שינויים בתפיסת המציאות. למשל ילדים מפוחדים משנים את תפיסת האני שלהם לאמיץ, חזק ויכול וכאשר זה משתנה, משתנה גם תפיסת המציאות לתפיסה ידידותית והם מצליחים ללא מאמץ לראות בחוויה אפשרות ולא איום.

אנחנו הם אלה המגבילים את עצמנו.

מחקר מתוך האתר הבינלאומי של psych-k.com
מחקר מתוך האתר הבינלאומי של psych-k.com

                                      מחקר מתוך האתר הבינלאומי של psych-k.com

ענבל מהו הטיפול המוזר ביותר שהיה לך?

באחת הסדנאות שלי, פגשתי את ענת, צעירה בת 35 שסבלה מבעיות אכילה מאז שהיא זוכרת את עצמה. כשפניתי לבקש מתנדבת להדגמת הטכניקה, ענת התנדבה. ההדגמה ערכה כ-5 דקות בלבד. להפתעתי, לאחר איזון קצר זה, השתנו חייה מקצה לקצה. ענת יצרה קשר לאחר כחודש וסיפרה שהפרעות האכילה שלה נעלמו ושאינה חושבת עוד על אוכל בצורת אובססיבית כבעבר.ענת שוחררה מאמונה שליוותה אותה שנים רבות .

ענבל למי הטיפול בטכניקה ה- PSYCH-K ®מתאים?

למעשה הטיפול מתאים לכל אחד ויכול לטפל בכל בעיה מבעיות רפואיות ,רגשיות, טראומות ועד מערכות יחסים וקריירה ככל שמתמסרים לתהליך התוצאות מהירות וטובות יותר.  

למי לא היית ממליצה על טיפול בטכניקה זו?

שיטה זו פחות מתאימה למי שאינו מוכן להשתתף בתהליך ולא סומך עליו. יש חשיבות לכוונה בכל סוגי הטיפול והריפוי. אין זה אומר שלא יהיו תוצאות אך זה יכול להפריע ולעכב.

ענבל איזה טיפ את יכולה לתת לקוראים שלנו?

תת המודע לא אוהב שינויים ולכן אתם עלולים למצוא את עצמכם מתנגדים לרעיונות חדשים ורצונות שעולים לדוגמה כמה פעמים שמעתם את עצמכם אומרים “אני לא יודע” או “אני לא יכול” בפעם הבאה שתשימו לב שזה מה שאמרתם החליפו ל- אני אמצא את הדרך

אז מה השלב הבא למי שבאמת רוצה לעשות שינוי?

אני מזמינה כל מי שמעוניין בדרך חדשה לחוויית חיים נעימה ומקדמת יותר לשיחת יעוץ חינם

לקבלת שיחת יעוץ חינם :

ענבל אני רוצה שיחת יעוץ חינם

למידע נוסף אתם מוזמנים:

לאתר הבית של ענבל ליבוביץ – מכאן.

לדף הפייסבוק של ענבל ליבוביץ

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.