לא יאומן: מחירי הלינה במונדיאל הגיעו לשיא חדש:

לילה לקראת גמר המונדיאל במלון מקומי במוסקבה יעלה כ-69,613 שקלים ■ בסיום הטורניר מחיר המלון צונח ל- 329 שקלים

מחירי החדרים בגמר המונדיאל. לא יאומן

לאחר שהתרגלנו לשמוע שמחירי המלונות ברוסיה הקפיצו מחירים במהלך המונדיאל ממאות שקלים לאלפים. נחשפו מחירי המלונות למשחק הגמר שהגיעו לשיא חדש של מחיר.

מחיר המלון Borodino במוסקבה לגמר המונדיאל הוא 69,613 שקל ללילה. לפי בדיקה של אתר השוואת מחירי המלונות הוטלס קומביינד, מחיר אותו מלון באותו מפרט בסיום המונדיאל צונח ל- 329 שקל ללילה, כך שהמחיר בגמר המונדיאל גבוה ב-21,000%.

הבדיקה כללה גם את מחירי דירות הנופש, לינה בדירה Apartment on Melnikova תעלה בגמר המונדיאל 17,379 שקל. מחיר מלון בדרוג נמוך של 2 כוכבים יעלה ב- Florinn Hotel 1,608 שקל. לצורך השוואה המחיר של Florinn יקר בשליש ממלון יוקרה של 5 כוכבים במנהטן באזור בין הטיימס סקוור לסנטרל פארק.

לדברי איל סגל, מאתר הוטלס קומביינד, “אנו עדים לשיא מחירים חדש בגלל שהמלונאים ברוסיה ראו שהקפצת המחיר מצליחה והחדרים ממשיכים להימכר”.

“יש בעולם המון אנשים בעלי יכולת כלכלית לשלם את המחיר שהמלונאים דורשים, כדי להיות חלק מהחוויה הבינלאומית של אלופות העולם בכדורגל. אנו רואים שמלונות יוקרה לא משחררים המון חדרים לערב הגמר ולהערכתנו הם ממתינים לגלות איזה קבוצות ישחקו בגמר, כדי להתאים את המחיר ליכולת התשלום של המדינות המתמודדות”, אומר סגל.

מי שבכל זאת ירצו לשלם את הסכום האסטרונומי של מלון Borodino על אחד מ- 236 החדרים שמציע המלון. יזכו לקבל גישה לשרותי המלון הצנועים בניהם בריכת שחייה, סאונה וחדר כושר. אינטרנט אלחוטי חינם וטלוויזיה רב ערוצית בחדרים.