לראשונה: עובדי קבוצת פרטנר ייהנו ממענק מיוחד במסגרת מנגנון ההשתתפות ברווחים

פרטנר תחלק לעובדיה קרוב למיליון שקל מרווחי החברה ב-2017, כחלק ממנגנון ההשתתפות ברווחים שמעוגן בהסכם הקיבוצי

חתימת ההסכם בפרטנר צילום: יהודה שגב, דוברות ההסתדרות

לראשונה, כלל עובדי קבוצת פרטנר ייהנו ממנגנון ההשתתפות ברווחים שנקבע בהסכם הקיבוצי שנחתם בין הנהלת החברה, ההסתדרות וועד העובדים.

כלל העובדים הזכאים יקבלו במשכורת חודש מאי (שתשולם לעובדים בימים הקרובים) מענק מיוחד של 450 שקלים לכל עובד, מעבר להעלאות השכר ובונוסים אישיים שקיבלו עבור שנת 2017.

המענק הינו אחיד, ויוענק לכל עובד פרטנר שעבד לפחות 9 חודשים בחברה בשנת 2017. סכום המענק נקבע בהתאם למנגנון השתתפות עובדים ברווחי החברה המבוסס על ה-EBITDA (רווח לפני ריבית, מסים, פחת והפחתות), כפי שנקבע בהסכם הקיבוצי.

מנכ”ל קבוצת פרטנר, איציק בנבנישתי, בירך היום את עובדי החברה ואמר: “בתחילת החודש התבשרנו כי פרטנר זינקה היישר למקום הראשון מבין חברות התקשורת בדירוג BDIל-100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן בישראל, מקום 24 בדירוג הכללי. ההצלחה נובעת קודם כל מהמצוינות ומהשותפות של עובדי החברה, שמביאים לשביעות הרצון של הלקוחות, ובסופו של דבר יוצרים גם את ההצלחה העסקית שאת פירותיה אנחנו חולקים היום עם כלל העובדים”.

יו”ר ההסתדרות אבי ניסנקורן, הוסיף כי “עבודה מאורגנת מצמצמת פערים ובזכות העבודה המאורגנת עובדי פרטנר שותפים לא רק להחלטות הנוגעות לעתידם, אלא גם להישגי החברה ורווחיה. מנגנון ההשתתפות ברווחים הוא ביטוי נוסף להבנה המשותפת של כל הצדדים, השותפים להסכם הקיבוצי, כי הון האנושי הוא המשאב החשוב ביותר להצלחת החברה”.