מאחדים כוחות: פאהן קנה מגדילה כוח בתחום האחריות התאגידית

הפירמה הכריזה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת גוד ויז'ן אחריות תאגידית בראשותו של עברי ורבין - במטרה להגדיל את סל שירותי הייעוץ שלה

רו"ח מיקי בלומנטל. צילום: יח"צ

פירמת פאהן קנה ושות’ הכריזה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת גוד ויז’ן אחריות תאגידית בראשותו של עברי ורבין.

במסגרת שיתוף הפעולה עבר משרדו של ורבין למשרדי פאהן קנה בתל-אביב.

גוד ויז’ן היא מהחברות המובילות בישראל בתחום האחריות התאגידית. מאז הקמתה הובילה החברה יותר מ-200 פרויקטים בתחומי האחריות התאגידית (אתיקה, ממשל תאגידי וקיימות) עבור מספר רב של לקוחות, מהם חברות ציבוריות, פרטיות, וממשלתיות מובילות במשק.

בין לקוחות החברה ניתן למנות את חברת חשמל, אסם, דלתא גליל, לאומי קארד, מקורות, רכבת ישראל, הראל, פרטנר, ואל-על.

עברי ורבין, שעומד בראש חברת גוד ויז’ן הוא ממובילי תחום האחריות התאגידית בישראל.

ורבין, לשעבר יועצו של שמעון פרס, התמחה בתחום באנגליה ואף פרסם ספר בשם ‘אחריות תאגידית’ המספק כלים למנהלים בנושאי הגדלת ערך החברה וחיזוק התחרותיות, גיבוש והטמעת תכנית אתיקה ארגונית, בניית פרויקט דגל קהילתי המסייע במינוף יעדים עסקיים, הטמעת תוכניות התנדבות עובדים, וביסוס סביבת עבודה מתקדמת התאימה לעידן הנוכחי.

ורבין ציין כי “החיבור עם פירמת פאהן קנה מאפשר לגוד ויז’ן להתפתח ולצמוח כחלק מהמגמה של הצעת שירותים בתחום האחריות התאגידית בסל שירותי הייעוץ של פירמות רואי החשבון הגדולות בישראל”.

מיקי בלומנטל, שותף מנהל בפירמת פאהן קנה ושות’ הוסיף כי “פאהן קנה, שעוסקת כבר שנים רבות בתחומי הייעוץ הכלכלי, שמה לעצמה למטרה להרחיב את תחום הייעוץ בפירמה על מנת לספק ללקוחותינו סל שירותי ייעוץ רחב ומגוון יותר ולאפשר לארגונים ולעסקים למצות את יכולתם לצמוח. שיתוף הפעולה החדש עם גוד ויז’ן בתחום האחריות התאגידית יזניק את יכולות הפירמה בתחום וייצר את השילוב הטוב ביותר שניתן להציע בתחום ללקוחותינו”.