מדהים: הירושלמית שסבלה שנים מאקנה ופיגמנטציה, חושפת את הסודות לעור חלק ואחיד בלי תרופות או חומרים מזיקים ועוד בתוך 90 יום

מעל שנתיים של סגרים ומסיכות מסתירות פנים, הביאו אלפי נשים להזניח את הטיפול בעור הפנים שלהן, כפועל יוצא הן סובלות מצלקות של "פצעי אקנה" ו"בעיות פיגמנטציה", זאת למרות מעקב אחר בלוגריות טיפוח מובילות בתעשיית סרטוני הביוטי השוטפת את הרשת. כשהקוסמטיקאית חן פחימה, מומחית ביצירת עור חלק זוהר ובריא יצאה בתכנית טיפול חדשה כדי לשים סוף לתופעה, הייתי חייבת לצאת ולבדוק !!!

חן פחימה קוסמטיקאית מומחית בהבהרת פיגמנטציה והחלקת העור מפצעי אקנה
חן פחימה קוסמטיקאית מומחית בהבהרת פיגמנטציה והחלקת העור מפצעי אקנה (אוסף אישי)

חן פחימה נעים מאוד, אפשר להנות מעור חלק ללא צלקות גם אחרי טיפול באקנה זה אמיתי ? 

נעים גם לי תהילה, תראי, היום אני יכולה לומר לך שזה אמיתי בהחלט. כל אחת יכולה ליהנות מעור חלק ללא צלקות וכתמים מהאקנה המקולל, מה שמאפשר להן לצאת מהבית, לכל מקום בלי שכבות עבות של איפור ומייק אפ. אבל חכי רגע עם הרמת הגבה (חן מצחקקת לאור המבט המופתע שלי), בגלל שלפני כמה שנים, התענוג הזה, נראה גם לי דמיוני. כשהייתי בת 18, סבלתי מהתפרצויות הולכות וחוזרות של פצעי אקנה, זה בא יחד עם כתמים אדומים, שלא רק שלא עברו, אלא לוו בפצעים מוגלתיים ודלקתיים בכל שטח הפנים. זה היה סיוט, רק להיזכר בזה היום, מצמרר אותי.

ניסיתי הכל, כל דבר שרק יכלתי. מקרמים ומשחות של רופאי עור בתרופות מרשם, דרך טיפול במכון גדול שרק החמיר את המצב, אין “תכשיר” שלא קניתי, כל המשכורת הצבאית שלי הלכה רק על קרמים וזו בדיוק הסיבה שאחרי השחרור, בחרתי ללמוד קוסמטיקה מקצועית. לא הסתפקתי רק בלימודי התעודה הרשמיים, אלא המשכתי להשתלמויות נוספות בתחום הפיגמנטציה והאקנה. 

נשמע שעברת דרך ארוכה, בואי נתחיל עם התכל’ס איך מגיעים לעור אחיד, נקי מצלקות אקנה?

מייד אגיע לאיך, אבל כדי להבין איך לטפל בכלל בבעיה, אנחנו חייבות להבין איך היא נוצרת ,מה זה בעצם “אקנה”? 

אקנה היא דלקת של בלוטות החלב וזקיקי השערות שיש לכולנו, במאחורי הקלעים של העור. הדלקת מתפתחת בעיקר כתוצאה מחוסר איזון הורמונלי אבל יכולה להתפתח גם בשל היגיינה לקוייה ולפעמים גם מזון שפחות בריא לנו. 

כשיש הפרשה מוגברת של שומנים מהבלוטות נגרמת סתימה של זקיקי השיערות, מה שמספק סביבה נוחה להתרבות חיידק שנקרא איך לא – “אקנה”. החיידק הזה גורם לתגובה דלקתית בזקיק השערה, מה שיוצר את הפצעון המוכר והמעצבן… למי שלא יודעת, אספר שאמנם התופעה של פצעי ה”אקנה”, תוקפת בעיקר את עור הפנים, אך היא עלולה להתפשט גם למקומות נוספים בגוף, כמו הגב והכתפיים. 

עכשיו שהסברתי מה זה אקנה, אפשר להתחיל לדבר על הפתרונות. כמו סיפרתי קודם, ניסיתי מלא שיטות על עצמי, בלימודים הבנתי שלכל עור מתאים טיפול שונה ושימוש רק בשיטה אחת, עלול לאכזב מטופלות מסוימות, כמו גם רכישה של קרמים לא מותאמים לעור. לכן אני מתאימה את הטיפול באופן אישי ומותאם לכל מטופלת, כך שריפוי הדלקת ופגעי האקנה, יגיע באופן מהיר, יעיל מלא וללא השארת כתמים וצלקות.  

בקליניקה אני משתמשת בעיקר בשילוב של 3 שיטות עיקריות, פוטותרפיה (טיפול באור), מיקרונידלינג ושילוב מגוון חומצות בהתאם לסוג הפנים.

חומצות? נשמע מפחיד לא?

בכלל לא, החומצות שאני בוחרת, עושות פלאים לעור הפנים. הן מופקות מפירות או מחלב ותורמות לשיפור מראה העור והחייאתו ע”י קילוף בלתי נראה של תאים מתים מהעור. כמובן שהסוד תלוי גם במינון ובהדרכה הנכונה, מה שמבטיח ביטחון ורוגע אצל המטופלות שלי. 

אולי יעניין אותך גם: 

  • חדש: התכנית שמשגעת נשים בארץ ועוזרת להן להפטר מאקנה פעיל- בדקי אותה מכאן
  • לסובלות מכתמים ופיגמנטציה: טיפול הבהרה מהיר וחדשני ללא צורך בלייזר או תרופות מיותרות – בדקי מכאן 

מעניין מאוד, בואי ספרי לי לאיזה תוצאות מגיעות המטופלות שלך ?

תראי את הסיפור של דניאל, בחורה בת 25 שהגיעה אליי לקליניקה דרך המלצות של חברה. דניאל הגיעה עם אקנה פעיל, כזה שמשאיר המון כתמים על כל שטח הפנים. לאחר שיחת אבחון התחלנו בתכנית טיפולים להבהרת הכתמים והחלקת העור מהאקנה. כבר בטיפול השני שהתקיים אחרי חודש, (ראו בתמונה) חל שיפור מדהים במצב העור! כל זה בזכות שני דברים בלבד – הטיפול העוצמתי בקליניקה יחד עם ההיצמדות של דניאל לפרוטוקול מותאם אישית וספציפי לעור פניה. 

דניאל לפני (משמאל) ואחרי הטיפול (מימין)
דניאל לפני (משמאל) ואחרי הטיפול (מימין) (אוסף אישי).
“עשרות נשים הגיעו עם פצעי אקנה וכתמים בולטים ויצאו מהקליניקה עם עור חלק ואחיד”

חשוב לי להדגיש סיפורי ההצלחה, אלה שמאפשרות לנשים להתעורר בבוקר עם פנים נקיות, עור חלק ואחיד, הן תוצאה של תהליך שיקום העור, גם אם הוא תהליך מזורז, כזה שמתחיל ברגע בו המטופלת נכנסת בדלת הקליניקה. השלב הראשון והקריטי, כמו שהזכרתי קודם זה האבחון אני מתאימה פרוטוקול טיפול יחודי ומותאים אישית לפי אופי, סגנון חיים, סוג עבודה, סוג עור וכד, לטיפול בקליניקה וגם בבית. השלב השני זה מעטפת שלמה של ליווי ותמיכה צמודים, לכל אורך תקופת הטיפול ואחריו, כזו שפשוט לא נותנת להן לפשל ! 

הכל כדי לוודא שהטיפול מצליח, עד לקבלת התוצאה המדויקת עבורה. השיטה המותאמת מביאה לתוצאות מהירות ומדהימות ממש שיפור של 80% לפחות ! אחוזי הצלחה גבוהים מהמקובל בארץ. 

נשמע וואו,

נכון ? תשמעי, הכי כייף זה לראות את האושר בעינים, של מטופלת מאושרת המתקדמת לעבר עור זוהר, משאירה מאחור את הזיכרון של פנים מחוצ’קנות או כתמי עור מעיקים ותביני, מדובר בנשים שלפני סדרת הטיפולים, לא היו יוצאות מהבית בלי מייק-אפ אפילו לא לשנייה…איזה חלום זה שמתגשם עבורן.  

ותאמרי לי, יש נשים שלא מתאימות ?

ברור, מי שמסתמכת רק על טיפול חד פעמי שכמו מטה קסם יעלים את הכל, פחות בכיוון ואסביר, כדי להשיג  עור נקי מכתמים ופצעים  המטופלת חייבת לשדרג את הדרך בה היא מתייחסת לעור הפנים שלה גם בבית. מי שמגיעה אלי לטיפול, מקבלת את כל התמיכה שצריך, אבל הדבר הכי חשוב בתהליך זה המחויבות של המטופלת. כדי לוודא שהטיפול מצליח ונשמר לאורך זמן וכמובן שאני מאפשרת למטופלות להגיע אחת לתקופה (תלוי מטופלת) להעצים ולחדש את מרקם העור.

חן, הזכרת כתמי עור, אפשר הרחבה גם לזה? 

כשאנחנו מדברים על כתמי עור, אנחנו בעיקר מדברים על בעיות פיגמנטציה. הסיבות הן בד”כ חשיפה מצטברת לשמש, צלקות מפצעי עבר, גיל, גנטיקה ואפילו סטרס. הפיתרון במקרה במקרים אלו הוא לחדש את העור בעזרת אותן חומצות מיוחדות שהזכרתי קודם, שמבהירות את הכתמים המעיקים. הטיפול משפר את מרקם העור והנראות הכללית שלו, מה שגם עוזר בהקטנת קמטים.

אתן את הדוגמא של מיכל בת ה-29, שהגיעה אליי עם התפרצות של פצעונים גדולים וכואבים והייתה על סף ייאוש ממש, לאחר אבחון מקצועיי ופרוטקול טיפול משולב קליניקה ובית, התוצאות מדברות בעד עצמן – העור שלה חלק ומאוזן יותר. 

חן פחימה : מובילה נשים לעור חלק וזוהר ללא כתמים ופצעים
(אוסף אישי) חן פחימה : מובילה נשים לעור חלק וזוהר ללא כתמים ופצעים

אוקיי, לקראת סיום, איזה טיפ את יכולה לתת לקוראות שלנו ?

כדי למנוע החמרה של אקנה –  השתמשו במוצרים שמתאימים למצב העור הנוכחי . 

במצב של אקנה מרחו קרם לחות קליל – אל תייבשו את העור , מחקרים מוכיחים שייבוש של העור גורם להתפרצות חמורה יותר של פצעים .

כדי למנוע החמרה של פיגמנטציה – מירחו קרם הגנה גם בחורף כדי למנוע החמרה של  כתמי פיגמנטציה, השתמשו בניקוי עדין לעור כזה שלא  יגרה וגם מרחו קרם לחות ללא פראבנים שיחליק את מרקם העור ויקנה מראה חי וקטיפתי.

מה את מציעה למי שרוצה כבר בקרוב להתחיל לטפל באופן מסיבי יותר בפיגמנטציה או באקנה ?

מאחר וטיפול מסיבי מצריך לרוב, שימוש בחומצות מסוימות, כדאי לדאוג למעקב צמוד של מומחית ולקבלת פרוטוקול מותאם אישית יחד עם הנחיות מדויקות, אז הניסיון מראה שגם התוצאות יגיעו במהירות.

בקיצור, לפנות למומחית, אז לקוראות שלנו שרוצות עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר?

זה פשוט. אתן לך לינק במיוחד לנשים שרוצות להפסיק לסבול מדלקות האקנה או מכתמי פיגמנטציה שילחצו עליו, ימלאו פרטי קשר, משם נעלה לשיחת ייעוץ ואבחון קצרה בה נראה איך אפשר לעזור להן, ואם זה יתאים בינינו? תיהיה להן אפשרות להגיע לטיפול שיעלים להן את הכתמים והחצ’קונים.

נשמע טוב חן, שמחתי לשוחח. 

>> הנה הלינק שקיבלתי מחן פחימה – תלחצי כאן


הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.