מדוע בחרה אביבית לזנוח קריירה מצליחה בהייטק לטובת נוסחאות מתמטיות המלמדות כל אדם לרדת במשקל עם כמות כפולה של אוכל?

אביבית אבירם, יזמית ומאמנת תזונה מזה כ-5 שנים עשתה את כל הדרך מתפקידי יוקרה וניהול בהיי טק לטובת עיסוק עליו חלמה כל חייה: להביא לישראל את הבשורה הבאה בעולם האוכל, התזונה והבריאות. כ- 5000 מתאמנים, ביניהם אנשי ונשות עסקים ובכירים במשק הישראלי. העלי חברות היי טק ועובדי כוחות הביטחון כבר לוקחים חלק במודל תזונה מהפכני שהיא פיתחה.

אביבית אבירם
אביבית אבירם - מאגר פרטי

אביבית אבירם, יזמית ומאמנת תזונה מזה כ-5 שנים, עשתה את כל הדרך מתפקידי יוקרה וניהול בהיי טק לטובת עיסוק עליו חלמה כל חייה: להביא לישראל  את הבשורה הבאה בעולם האוכל, התזונה והבריאות. כ- 5,000 מתאמנים, ביניהם אנשי ונשות עסקים ובכירים במשק הישראלי, 
בעלי חברות היי טק ועובדי כוחות הביטחון כבר לוקחים חלק במודל תזונה מהפכני שהיא פיתחה. 

השיטה נמצאת בקדמת המדע ומתבססת על טכנולוגיה חדישה המורכבת מנוסחאות מתמטיות של שילובי מזון מולקולריים, שכל אחד יכול ליישם כחלק מאורח חיים בריא בזמן הכנה מינימלי וללא ידע או ניסיון קודם. 

כיצד הפכה אביבית אבירם מאשת היי טק מצליחה למאמנת תזונה ומומחית לירידה במשקל? 

יזמות ואהבת אמת לאוכל ולתזונה, גרמו לאביבית אבירם לחשב מסלול מחדש, לזנוח קריירה מצליחה בהיי טק ולצלול לנוסחאות מתמטיות של שילובי מזון מולקולריים. 

בתוך מספר שנים בתחום, אביבית אבירם (39), הפכה למאמנת תזונה ומומחית לירידה במשקל, ייסדה ופיתחה את תכנית המלוכה – מודל מדעי המאפשר לכל אדם לרדת במשקל ללא הגבלה במספר ארוחות מלכות וכמות המזון ברמה יומיומית.

במהלך 12 שנים בתפקידי ניהול בכירים אותם מילאה בהייטק בישראל ובארה”ב, בין היתר בחברות צ’ק פוינט, נטוויז’ן, IBM, נקסטל טכנולוגיות ועוד, למדה אביבית אבירם, לזהות צרכים וליזום פתרונות חדשניים שייתנו מענה יעיל ומקיף לסוגיות ונושאים עליהם היא אמונה. 

היא השלימה במהרה לימודי תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות בשיווק ומימון, סיימה בהצטיינות מאסטר יוגה ומדעי התזונה ובקרוב תתחיל תואר שני במרכז הבינתחומי הרצליה בלימודי חדשנות ויזמות בתחום הבריאות, בשיתוף המרכז הרפואי שיבא תל-השומר. 

לוחות זמנים עמוסים, אורח חיים בריא ואהבה לאוכל – האם אפשר לשלב בין שלושת אלו?

לדעתה של אביבית אבירם, בעולם מודרני, רווי פיתויים מכל עבר, מיוחסת חשיבות מכריעה לשמירה על גוף בריא ומאוזן בדגש על הנאה, נגישות ובעיקר תוצאות מהירות וכך היא מאמנת את אלפי לקוחותיה להרכיב תזונה רבגונית ושופעת בפינוקים שאינם מזכירים דבר מעולם הדיאטה. 

אביבית מצליחה להמציא מחדש את הנוסחה לירידה במשקל, באופן מעורר השראה המקודד את המוח והגוף מחדש – לרדת במסת שומן עם כמות כפולה של אוכל וללא תחושת רעב. 

שני ספרים שהיא הספיקה לחבר ולהוציא לאור הפכו לרבי מכר ומשנים את כל חוקי המשחק לאורח חיים בריא ומשלבים אוסף גאוני של ארוחות מלכות בזמן הכנה של 3-10 דקות בלבד ומתאימים לאוכלי כל צמחוניים וטבעוניים.

התכנית מנפצת את תקרת הזכוכית בעולם הדיאטה ומבוססת על שני חוקים מדעיים / פיזיולוגיים הגורמים לגוף לייצר תהליך מידי של שריפת תאי שומן בכל ארוחה וארוחה, גם ללא מחויבות בפעילות ספורט. 

התפריט למעשה משנה את תמהיל התזונה בתוך 3 ימים בלבד ומתכנת את המוח והגוף מחדש לרדת במשקל בשילוב ארוחות מלכות המשמשות כחומרי בערה בגוף ומתפקדות כ”מכפילות כוח” לטובת ניקוי, כיול וחיזוק כלל מערכתי וכבר בשבוע הראשון צפויה ירידה במשקל הנעה בין 1.5-2 קילוגרמים.

אביבית אבירם הצליחה להוכיח כי המודל מתאים גם לאנשים המתקשים להשיל קילוגרמים, למרות ניסיונות כושלים בעבר, בשל התאמת מבנה מולקולרי מדויק המבטיח ירידה מגמתית במשקל, כולל התמחות באימון תזונה לנשים הסובלות מתסמונת קדם-וסתית (PMS), רגישות בלוטת התריס וסוגי אכילה רגשית. 

מה הופך את שיטת המלוכה להרבה יותר קלה, מהנה ונגישה ליישום?

כחלק מהרחבת תכנית היזמות והחדשנות בתחום המשלב מדע, טכנולוגיה ותזונה, אביבית מרבה לטוס לאירופה וארה”ב, לחקור ולבחון בקפידה שיתופי ופעולה וחשיפה לטרנדים חדשים, אותם היא מוסיפה לסל התזונה שבנתה לטובת אקסלרטור לאורח חיים בריא, ללא צורך במאמץ או חשיבה על דיאטה.

סל המוצרים המשלימים את תכניות התזונה הולם אורח חיים של אנשים המתפקדים בלוחות זמנים אינטנסיביים וכולל בין היתר מגוון אופציות ופתרונות בריאים הנגישים עד פתח הבית ללא זמן הכנה, כגון:

ארטיקים מועשרים בוויטמין K לטובת דילול כבד שומני והורדת שומן בטני, מוצרי שוקולד וחטיפי בריאות מועשרים בברזל וסידן ללא תוספת סוכר, המומלצים גם לחולי סוכרת, מאפים מועשרים בחלבון ללא גרגיר גלוטן המתאימים לחובבי פחמימות ומתוקים ומומלצים לחולי צליאק ולאחרונה אף הוסיפה תכנית תזונה על פי פרופיל גנטי ובדיקות DNA. 

קישור מוסווה:

האם השיטה דורשת ידע וניסיון קודם או הרבה זמן הכנה בבית?

הידע הנכון, הניסיון והמיומנות של אביבית אבירם להרכיב תזונה בריאה ורבגונית, בעלת ערכים מדויקים ובזמן הכנה מינימלי הינה מומחיותה. שני ספרים שהיא הספיקה לחבר ולהוציא לאור, הפכו לרבי מכר ומשנים את כל חוקי המשחק לאורח חיים בריא ומשלבים אוסף גאוני של ארוחות מלכות בזמן הכנה של 3-10 דקות בלבד.

את כל הפתרונות ניתן להזמין ישירות, כחלק מתכנית תזונה הן דיגיטלית והן אישית, אחד על אחד. 

שני ספרים שהיא הספיקה לחבר ולהוציא לאור, הפכו לרבי מכר ומשנים את כל חוקי המשחק לאורח חיים בריא ומשלבים אוסף גאוני של ארוחות מלכות בזמן הכנה של 3-10 דקות בלבד ואף אופציות ב 60 שניות בלבד.

מיהו קהל היעד בתכנית המלוכה?

כ-5,000 מתאמנים, ביניהם בכירים במשק הישראלי, בעלי חברות היי טק, נשים וגברים מכל המגזרים כבר לוקחים חלק בתכנית התזונה המאפשרת לכל אדם לרדת במשקל עם כמות כפולה של אוכל, כולל פחמימות ומתוקים וללא מחויבות בפעילות ספורט.

החדשנות בתזונה והנאמנות ללקוחותיה עומדות בבסיס קשרים איתנים שהיא רקמה עם אנשי עסקים אותם אימנה לשינוי משמעותי בתחום התזונה.

בין לקוחותיה:
מנכ”ל חברת סאפיינס, רוני על-דור, מידד פריינטא, יזם ומהנדס חלל, מייסד וסמנכ”ל טכנולוגיות בחברתSky and Space Global, שני בר, מנכ”לית חב׳ TCM, רינה טל, מנכ”לית קניון עזריאלי איילון ועוד

האם ניתן ליישם את השיטה גם אנשים שאינם גרים בישראל ודוברי עברית?!

לאחרונה השיקה מיזם טכנולוגי בעל אלגוריתם מתוחכם המתורגם לאנגלית ועברית ומבוסס על המודל המרכזי בתכנית: “10 קילו פחות ב 90 יום” (ואז התמונה של אביבית “10 קילו פחות”)
המיזם מאפשר לכל אדם ברחבי הגלובוס להוריד תכנית תזונה דיגיטלית בהתאמה אישית בהתאם לשיטה המדעית. 
למילוי שאלון העדפות תזונה והורדת תכנית המלוכה בהתאמה אישית לחץ כאן:

https://www.theroyaltycode.com/

המיזם כולל שאלון אבחון בן 10 שאלות לזיהוי והכרת הצרכים והעדפות התזונה של הלקוח לטובת ירידה במשקל וצמצום היקפים של 2 מידות תוך 30 יום וכולל בתוכו את 2 הספרים והטרנדים שנוספו לאחרונה

אביבית אבירם לפני ואחרי
אביבית אבירם לפני ואחרי – מאגר פרטי

כיצד ניתן ללמוד את השיטה?

1. תכנית ליווי אישית – מסלול הדגל “10 קילו  פחות ב 90 יום” הכולל פגישת אבחון/התנעה “משנה חיים” וכולל ממשק ליווי פרטני, מעמיק ואישי לאורך התקופה כולה. 

תכניות הליווי דורשות בדיקת התאמה טרום תהליך, אביבית מתחייבת ל 100% הצלחה לכל מתאמן המאושר בתכנית (טווח עלויות נע בין 7000-9500 ₪, זמן המתנה 3-4 שבועות קדימה) – לבדיקת התאמה ניתן לפנות ישירות לאביבית בכתובת המייל: aviramavivit@avivit-aviram.com

2. תכנית תזונה דיגיטלית בהתאמה אישית –

מיזם טכנולוגי בעל אלגוריתם מתוחכם המתורגם לשתי שפות (אנגלית ועברית) המאפשר לכל אדם ברחבי הגלובוס ללמוד את השיטה המדעית באופן שיטתי, מובנה ופשוט ליישום.

המיזם כולל שאלון אבחון בן 10 שאלות לטובת זיהוי והכרת הצרכים והעדפות התזונה של הלקוח לטובת ירידה במשקל וצמצום היקפים של 2 מידות ב 30 יום וכולל גם את 2 הספרים – זמין בקישור כאן

https://www.theroyaltycode.com/

והטרנדים החדשים שנוספו לתכנית (טווח עלויות נע בין 
799-999 ₪ וניתן להורידה בקישור מטה).

תפריט המלוכה “יום לדוגמא” כולל:

• 3 ארוחות מלכות עיקריות

• 3-4 ארוחות ביניים מלכות (לא חובה לאכול את כולן)

• שייק יומי בוסטר לטובת ניקוי רעלים 

• קינוח על בסיס יומיומי (מתוך מגוון עצום של אופציות)

• זמן הכנה: בין 60 שניות ל 10 דקות בלבד (לא דורש 
   ניסיון או ידע קודם)

ביקור בדף הפייסבוק של אביבית אבירם יעלה בעיניכם המלצות וחוות דעת מרגשות בצורה יוצאת דופן, פוסטים ושיתופים רבים של ארוחות “מלכות” מגרות, שילובים וטריקים לירידה במשקל ותמונות השוואה של נשים וגברים שירדו ״10 קילו ב – 90 יום״ בזכות השיטה המדעית.

קישור מוסווה

https://www.facebook.com/pg/avivithealthylifestyle/reviews/?ref=page_internal

להצטרפות לרשימת הדיוור וקבלת ניוזלטר שבועי לחץ כאן

https://panel.sendmsg.co.il/Creaditor.aspx?landingID=115255&cat=137

אביבית אבירם, קליניקה – ברמת גן

aviramavivit@avivit-aviram.com

פייסבוק אביבית אבירם – תכנית המלוכה

avivitaviram  |  avivit-aviram.com אינסטגרם

theroyaltycode.com |  076-5298080

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.