הצטרפו למיזם הגדול של 2020: חוסכים בהתחייבות בין 600-1200 שח בשנה על הביטוח למשפחה

בשנים האחרונות הסטטיסטיקה צמחה לאחד מתוך שלושה ישראלים שמוציאים לחינם אלפי שקלים על פוליסות ביטוח כפולות או מיותרות. מיזם חברתי חדש בשיתוף דה-רוטשילד יחד עם עמית וויט - מומחה לניהול סיכונים למשפחה, מאפשר לשים סוף לדליפה הכספית.

עמית וויט - חותכים בביטוח במיזם חברתי חדש

לפי מחקר חדש של אפליקציית ROBIN, כ-41% מהישראלים ב-2018 משלמים שלא לצורך על ביטוחי יתר ועל ביטוחים כפולים. מנתוני פנים שהגיעו למערכת עולה כי מי שמשלם מעל 300 שח כל חודש על הביטוח למשפחה, כנראה מבזבז במצטבר אלפי שקלים שהורווחו ביושר ובעבודה קשה. החדשות הטובות? בעזרת בדיקה פשוטה אפשר לחסוך בקלות בין 600-1,200 שח כל שנה על הביטוח.

אז איך חותכים בשומן העודף בלי לפגוע בכיסוי הביטוחי? הכל על המיזם המשותף של דהרוטשילד עם עמית וויט.

אולי יעניין אותך:

עמית, קודם כל למה המצב הזה בכלל קיים?

זה די פשוט. מדובר על שילוב של שני גורמים. 1) שיווק אגרסיבי של מוצרי ביטוח שנערמים אחד על גבי השני לאורך השנים. עוד 20 שקל פה, עוד 50 שם, עוד כיסוי שאולי נשמע טוב והיה שווה להוסיף. 2) חוסכים שלא מעדכנים את סכומי הביטוח או סכומי הכיסוי שלהם בהתאם לשינויים בחייהם כגון: גירושים, ילדים חדשים, שינוי מצב תעסוקתי וכו’.

ככה נוצר מצב שחוסכים יכולים לשלם לדוגמא אקסטרה 100 שקל כל חודש, על ביטוחים כפולים או פוליסות לא מעודכנות שלא מכסות את מה שבאמת חשוב עבורם. אנחנו מדברים על כסף שאנשים הרוויחו ביושר והיה יכול להשאר אצלם בכיס או להיות מנותב לאן שבאמת צריך. 100 שקל מבוזבזים כל חודש, במשך 12 חודשים = 1,200 שקל כל שנה שיורדים לטימיון.

וזה עוד במקרה הטוב של מי שמשלם רק 300 שח כל חודש. ככל שסכום הביטוח עולה, הכספים שמושלכים לפח יכולים להגיע גם לאלפי שקלים בשנה.

ישראלי ממוצע משליך 1,000 ש”ח כל שנה על ביטוחים כפולים. מקור: מחקר אפליקציית ROBIN

עמית, איך הקוראים שלנו יכולים לדעת אם גם הם יכולים לחסוך עוד 1,200 ש”ח כל שנה?

זה די פשוט. מסטטיסטיקה פנימית של המבוטחים ושל קולגות שלי, כמעט לכל אדם שמשלם מעל 300 ש”ח על הביטוח למשפחה יש כפל ביטוחי או פוליסות לא רלוונטיות. ברגע שמבטלים אותן או מנתבים את הכספים לאן שצריך, אפשר לסתום את החורים בביטוח ואפילו לחסוך.“

תוכל לספר לקוראים שלנו על המיזם החברתי המשותף?

כמובן. תראה, הביטוח הפך להיות סוג של תיבת פנדורה שאנשים מפחדים לפתוח ולהציץ פנימה. וחבל… כי כשעושים סדר אחת ולתמיד ופותחים אתתיבת הפנדורהשל הביטוח, רואים בעיניים איזה כיסוים באמת יש לך. כמה אתה משלם עליהם, האם הם בכלל נחוצים למצב האישי שלך, ואיזה מהם אפשר לבטל או לנתב מחדש

כמעט לכל אדם שמשלם מעל 300 ש”ח על הביטוח למשפחה יש כפל ביטוחי או פוליסות לא רלוונטיות. ברגע שמבטלים אותן או מנתבים את הכספים לאן שצריך, אפשר לסתום את הדליפה ולחסוך.

אבל האתגרלמי יש זמן לעשות את זה לבד, לחקור מה אומר כל מרכיב ביטוחי ולהתמודד עם שאלות כמו איזה כיסוי צריך ספציפית במצב האישי שלך? איזה גובה כיסוי מתאים לך? כמה הפוליסה צריכה לעלות? האם יש פוליסה מקבילה זולה יותר? ואיך יודעים אם התוצאה הסופית תעמוד במבחן המציאות מול חברת הביטוח?

לכן למיזם המשותף שלנו קוראים “פרויקט פנדורה” והוא מאפשר לפתוח את תיבת הביטוח ולבדוק מה הסטטוס האמיתי שלך בזמן אמת, טלפונית, ולקבל תשובה על המקום אם קיים כפל ביטוחי ואיפה החורים בביטוח.“

ומה העלות של הבדיקה הזאת?

בממוצע לוקחים על בדיקה כזאת בין 600-800 שח, שזה עדיין שווה כי כבר בשנה הראשונה חוסכים סכום גבוהה יותר מזה. אבל בכל מקרה, כאן נכנס החלק בשיתוף מערכת דהרוטשילד שמימנה כ-2,000 מלגות בסבסוד מלא עבור קוראי האתר. כלומרהבדיקה עבור הקוראים היא 100% בחינם.”

לקוראים בלבד: בדיקת כפל ביטוחי 100% בחינם בחסות דה-רוטשילד

איפה האותיות הקטנות?

איןהבדיקה הזאת 100% בחינם. כתוב בשחור על גבי לבן

ואיך זה עובד?

סופר פשוט. אם אתה משלם מעל 300 שח בחודש, הבדיקה צפויה לחסוך לך בשנה הקרובה בין 1200-600 שח, ויכול להיות שגם הרבה יותר מזה. הבדיקה 100% בחינם והיא מתבצעת טלפונית. כל מה שצריך זה לתת בטלפון את המספר ת.ז ותאריך הוצאת ת.ז כדי לשלוף בזמן אמת את הפרטים ממערכתהר הביטוחשל משרד האוצר.

לאחר מכן נדע בוודאות אם יש לך כפל ביטוחים, אם צריך לנבור עמוק יותר כדי לחשוף את החורים בביטוח, או שלחילופין אתה כבר מסודר ואין צורך לעשות שינויים.“

פותחים את תיבת פנדורה – עושים סדר בביטוח, וחוסכים.

רגע, אבל מה עושים אם מוצאים חריגות או פוליסות מיותרות?

את התוצאות מקבלים בזמן אמת בטלפון. מן הסתם במידה ונראה שיש צורך לבצע שינויים בכיסוי או לנבור יותר לעומק בתנאי הפוליסה הספציפית… אנחנו נרצה לעשות את זה, נכון? אז תיהיה אפשרות לקבוע פגישה אישית ולבצע יחד את השינויים. חשוב לציין: גם הפגישה הזאת היא 100% בחינם לקוראי האתר.”

חינם? איך זה אפשרי?

שמע, בסבירות גבוהה מאד (88%), אנחנו נפתח את תיבת פנדורה, נציץ פנימה יחד ונמצא כיסויים שצריך לשנות, לבטל או לנתב למקומות אחריםמי שעושה זאת דרכיאת התגמול הכלכלי אני בכל מקרה מקבל מחברת הביטוח שהציעה את הפוליסה.

לכן לא נשמע לי הוגן לגלגל על הגב של הלקוח עמלה כלשהיא רק כי אפשר, במיוחד כשזה מיזם חברתי למען הקוראים... אני לא גובה אפילו שקל אחד על הפגישה הזאת, למרות שאני יודע שתמיד יהיו כמה אנשים שינצלו את ההזדמנותלדפוקאותי רק כי זה בחינם. אבל בסדר, הרוב המוחלט הם באמת אנשים רציניים ואיכותיים והם שווים את זה.“

אוקי, ולמי זה לא מתאים?

תראה, זה דורש את המחויבות הבסיסית לעשות סדר בביטוח אחת ולתמיד לטובת המעגל המשפחתי שלך. אם אתה לא רציני, חבל על הזמן של שנינו. לגבי מי שמשלם פחות מ-300 שח בחודש, יש סיכוי שאין יותר מדי מקומות לקצץ בהם. אבל עדייןגם עבורו הבדיקה בחינם. אולי נגלה שהכיסוי הקיים לא תואם את המצב האישי שלו ונרצה לעשות שינויים. ככה או אחרת, את התשובה מקבלים טלפונית בזמן אמת.“

עמית, שאלה אחרונה: איך לוקחים חלק במיזם החברתי? 

”זה ממש קל. נכנסים לקישור המיוחד למימוש המלגה בחסות מערכת דהרוטשילד, ממלאים את הטופס הקצר, ומקבלים שיחה חוזרת בה נבצע את הבדיקה בזמן אמת.

>> זה הקישור לבדיקת כפל ביטוחי ואיתור חורים בביטוח 100% בחינם, בחסות מערכת דהרוטשילד


הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.