מי מרוויחה 7,200 ש״ח ב-4.5 שעות, מהבית, גם אחרי הקורונה? עוזרת אישית לשעבר מקימה מקצוע חברתי חדש לאמא הנקרעת בין העבודה והתינוק

אנחנו בעולם חדש, עם מעל 1,017,468 מובטלים שהוצאו לחל"ת בכפייה. 1 מתוך 4 ישראלים מובטל ומשפחות שלמות יושבות בבית. כשהחלו להציף את המערכת שמועות על עדי חן סופרוומן, אמא לשלוש בנות, שמבטיחה שאפשר לעבוד מהבית ולהרוויח משכורת יפה מאוד, גם בזמן משבר הקורונה, כעוזרת אישית מקצועית, רק 4.5 שעות ביום וגם בזמן שנמצאים עם הילדים מהבית - יצאנו לבדוק את העניין.

עדי חן - סופרוומר
עדי חן - סופרוומן. יזמית חדשה שמובילה אמהות להכנסה מהבית בזכות המקצוע החברתי החדש

עדי חן ‘סופרוומן’ “האחריות להביא הביתה פרנסה יפה שנוכל לדאוג לעצמנו ולילדים היא על שני ההורים. בעולם החדש הזה העבודה מהבית הופכת לקריטית פי 10, למה? כי יהיה קשה עד בלתי אפשרי להשיג משרה, מיד אחרי המשבר, למשק יקח כמה שנים להתאושש בזמן שכולם חייבים להמשיך להתפרנס.

שמעת על המקצוע החדש?
בתרגום חופשי PPA זה ‘עוזרת אישית מקצועית’ (Professional personal assistant), אלו אמהות עצמאיות, שמסייעות לבעלי עסקים, עובדות 4.5 שעות ביום מהבית ומכניסות משכורת של 7,200 שקל לפחות בחודש.
מדובר בזן חדש של אמהות שמחזירות את הכוח לידיים שלהן, אומרות למעסיקים “אני לא חוזרת לתפקיד לא מתגמל” ופותחת עסק מצליח בזכות עצמן.

עדי ספרי לי מה זה המקצוע החדש הזה ומה זה אומר PPA?

זה מקצוע חדש בארץ שעכשיו זאת הזדמנות להצטרף אליו לפני שהשוק בעוד כמה שנים יהיה מלא. אני יכולה להגיד לך שאם תבדקי, תראי שבארה”ב יש אפילו תחרויות מאוד יוקרתיות עם פרסים ל -P.A הכי טובה. בארץ זה מתחיל לתפוס תאוצה ויש היום הזדמנות לתפוס את הגל ולהתמקצע בזה ולצבור יתרון ראשוני. 

החדשות הטובות הן שפיתחתי לזה שיטה שמותאמת לנשים בארץ ומבוססת על 8 שנים שלי בעסק שהתחלתי כעוזרת אישית והיום אני מעסיקה בעצמי 8 עוזרות אישיות מקצועיות שכולן עובדות מהבית בתור PPA, מזכירה שזה למעשה עוזרת אישית מקצועית שעובדת עם עסקים מצליחים ומוכרים בארץ.

מה מושך למקצוע החדש כל כך הרבה נשים?

מאוד פשוט, תשמעי, אתמול חברה טובה שלי, אמא לילדים בבית הספר, התלוננה לי בטלפון שהיא מרגישה שהיא חיה רק בשביל אחרים, כמו “משרתת”, מג’נגלת כל יום בין עבודה תובענית עם בוס שלא מעריך אותה, לבין סידורים, בישולים, חוגים לילדים ומרגישה סחוטה בסוף כל יום, לא מוגשמת, מבלי טיפת זמן להשקיע בעצמה ושאלו ממש לא החיים שהיא דמיינה, רחוק מזה. ומרגישה שהיא מזניחה ולא נוכחת בגידול הילדים כמו שהיא רוצה. 

ככה גם אני הרגשתי כשהייתי שכירה וככה מרגישות היום 81% מהאמהות בישראל. והמקצוע החדש להיות עוזרת אישית מקצועית, פותר את זה בצורה מושלמת כי השעות נמוכות, את עובדת מהבית, והתשלום יפה.

כל אחת יכולה להרוויח עוד 7,200₪ בחודש, מהבית, ב-4.5 שעות ביום. גם אם את בחו”ל, בארץ, עם או בלי הילדים

אם אני עוזרת אישית, למה שבעלי עסקים יהיו צריכים את העזרה שלי, מה אני מבינה בעסקים?

הרבה נשים שואלת אותי את זה, זה פשוט:
בעלי עסקים רבים עובדים לבד בעסק (one man show), זה רוב השוק. מה שאומר שברגע שהם קצת גדלים – הם חייבים עזרה. בעל עסק כזה שקורס תחת העומס והכאוס שמתחיל להצטבר לו מחפש בנרות שתבוא מלאכית מהשמים שהיא תקתקנית שתוריד ממנו את כל המשימות האדמיניסטרטיביות שגוזלות ממנו המון זמן. המלאך הזה אלו ה- PPA שאני מכשירה:)

כמובן שלמי שאין לה את הידע מראש, אני מלמדת אותך את כל מה שאת צריכה לדעת כדי שתהיי מאוד יעילה והערך שלך בעיני הלקוחות שלך יהיה ענק, שהם לא ירצו לוותר עליך ויעריכו אותך על כך.

אם אני עוזרת אישית, למה שבעלי עסקים יהיו צריכים את העזרה שלי, מה

הרבה נשים שואלת אותי את זה, זה פשוט:
בעלי עסקים רבים עובדים לבד בעסק (one man show), זה רוב השוק. מה שאומר שברגע שהם קצת גדלים – הם חייבים עזרה. בעל עסק כזה שקורס תחת העומס והכאוס שמתחיל להצטבר לו מחפש בנרות שתבוא מלאכית מהשמים שהיא תקתקנית שתוריד ממנו את כל המשימות האדמיניסטרטיביות שגוזלות ממנו המון זמן. המלאך הזה אלו ה- PPA שאני מכשירה:)

כמובן שלמי שאין לה את הידע מראש, אני מלמדת אותך את כל מה שאת צריכה לדעת כדי שתהיי מאוד יעילה והערך שלך בעיני הלקוחות שלך יהיה ענק, שהם לא ירצו לוותר עליך ויעריכו אותך על כך.

אז למה בעצם שהוא לא יקח מישהי שכירה?

תחשבי שבעל העסק צריך עזרה אבל רק לשעה וחצי או שעתיים ביום כי הוא עסק קטן עדיין.
במצב כזה – ברור שאף עובדת שכירה לא תבוא אליו למשרד  בשביל שעתיים ביום ולכן עבודה מרחוק היא אידיאלית במקרה הזה לשני הצדדים.

בעל העסק מקבל עזרה לשעה וחצי או שעתיים ביום – ככה שברמה חודשית יורדות ממנו לפחות 30 שעות שזה המון, בזמן הזה הוא יכול לפתח ולהגדיל את העסק והמכירות, להרוויח הרבה יותר כסף ואפילו לקבל בחזרה קצת יותר זמן עם המשפחה והילדים. ובעל עסק בצמיחה מוכן לשלם על זה כסף טוב.

ואת מהצד שלך כעוזרת אישית PPA – יכולה לעבוד מהבית, את לא צריכה לבזבז זמן על פקקים, את מרוויחה הרבה יותר כסף לשעה ויכולה להיות אמא פעילה עם המון זמן פנוי לילדים שלך ולעצמך, כמו שתמיד חלמת. כולם מרוויחים, זה היופי.

מה ההבדל בין ‘עוזרת אישית מקצועית’ למזכירה רגילה?

מעבר לזה שמזכירה צריכה לנסוע כל בוקר בפקקים למשרד ועוזרת אישית בשיטת PPA – עובדת מהבית, יש הבדל דרמטי ברמה המקצועית ולכן יש לזה יותר ביקוש. ההבדל דרמטי בין עוזרת אישית מקצועית ל”מזכירה רגילה”, הוא שכדי להיות PPA עוברים הכשרה מקצועית קצרה, ואז יש לך יכולת לעזור הרבה יותר לבעל עסק מ”רק לקבוע פגישות” ולענות לטלפונים. כמו הבנה בהנהלת חשבונות לוודא שעסקאות לא נופלות בין הכיסאות, ניהול יומן פגישות, שליטה במערכות מיילים, גוגל, מעקב אחרי סיסטמים – PPA היא ממש ברמה של מנהלת.

עדי חן: סופרוומן. מכשירה את דור העתיד של העוזרות האישיות לבעלי עסקים בישראל

כמה לקוחות צריך כדי להגיע להכנסה של 7,200 של בחודש?

זה החלק היפה, יש לך לקוחות קבועים שלך ומה שאת צריכה זה בסך הכל 3 לקוחות של שעה וחצי ביום כל אחד ואת מרוויחה 7200 ש”ח ב- 4.5 שעות ביום בלבד, בשנה זה הכנסה של 86,000 שקלים.
עכשיו תכפילי את זה פי 2 ותראי כמה היית מרוויחה במשרה מלאה…

144,400 ש”ח מהבית. בלי פקקים, בלי לאחר לגן, בלי להתרוצץ כל היום ואפילו שישאר לך זמן לעצמך.

איך גילית את זה?

כשאני התחלתי את העסק הזה כל מה שרציתי הוא להכניס רק 3,000 ש”ח בזמן שאני גם ככה בבית עם התינוקת. עברנו לכרמיאל כשהייתי בחודש רביעי, היה לי ברור שאין לי מה לחפש עבודה כי לא יקחו אותי בהריון וגם ידעתי שארצה להיות בבית אחר כך תקופה ארוכה עם הבת שלי לגדל אותה. התחלתי לחשוב מה אני יכולה לעשות מהבית, מהמחשב וככה צמח הרעיון. זה עזר לי לצאת מחובות כבדים ולעבור לרווחה כלכלית. בחיים לא האמנתי שזה אפשרי עד שזה קרה.

אמא שקוראת את זה עכשיו, איך היא תדע אם זה מתאים לה?

זה מתאים לשני סוגי אמהות:

1) לנשים שהן אמהות טריות שרוצות להישאר עם התינוק בבית מעל 3 חודשים או חצי שנה, נשים שמאמינות שתינוק צריך לגדול עם אמא שלו בשנה – שנתיים הראשונות לחיו אבל מצד שני – הן חייבות להכניס כסף כי הם בקושי מסתדרים עם 2 משכורות אז איך יסתדרו עם אחת? 

המקצוע היחידי שאפשר באמת להתפרנס בו בכבוד, לאזן את העבודה עם הילדים, ולהשאיר מספיק זמן גם לעצמך

“המחיר הכלכלי והרגשי הכבד של לחץ כלכלי”

לנשים האלו פתאום נפתחת אפשרות מדהימה, במקום לשלם מחיר רגשי וכלכלי כבד, בגלל שצריך לקום כל בוקר לעבודה בתחושת דיכאון ועצבות על זה שהיא עוזבת את התינוק שלה, או שהיא נשארת בבית ואז יש פחות משכורת בחשבון הבנק והוצאות שרק גדלות

אז הרבה פעמים שוקלים לעבור לגור אצל ההורים שזה לבד מייצר ריבים בזוגיות, ולהוריד מאוד את רמת החיים שלהן, כי איך אפשר לחסוך כך כסף ובטח לא לקנות דירה בהמשך. או שהבעל צריך להשלים את המשכורת שלך.

במקום זה כשאת עובדת כעוזרת אישית מקצועית את יכולה להיות עם התינוק בבית שלך ולעבוד מעט שעות ובזמנים גמישים ולהרוויח כסף יפה ואפילו יהיה לך זמן להשקיע בעצמך ובגוף שלך.

2) לנשים שהן בעלות משפחה, קריירה ומרוץ החיים סוחט אותן עד טיפת האנרגיה האחרונה – הנשים האלו עובדות בדרך כלל בעבודה תובענית עם בוס שהן שונאות, מג’נגלות בצורה מעוררת התפעלות בין העבודה, הבית, הילדים, החוגים והשיעורים (שלא לדבר על הבעל שהוא ילד מגודל בעצמו…) 

ואין להן טיפת חיים, אין להן אף פעם זמן לעצמן והן חולמות על היום שיוכלו לחיות חיים אחרים – לעבוד בשביל עצמן במקום בשביל בוס כפוי טובה ושיהיה להן גם זמן לדברים שהן אוהבות בנוסף לבית ולילדים.

זו ההזדמנות הגדולה עבור אישה כזאת – לשנות את החיים שלה מקצה לקצה ולהפוך להיות מוגשת, שמחה ואמא הרבה יותר טובה  מאשר אישה ממורמרת ששונאת את החיים שלה (ובסוף גם מוציאה את זה על כולם:)

למי זה לא מתאים?

מי שאין לה יכולת בסיסית לסדר וארגון, ורוצה להתמקד רק בקריירה שלה. זה דורש ממך להיות  לג’נגל ולא כל אחת מסוגלת. מעבר לזה יש את העניין שאת עצמאית, ומי שלא רוצה לפתוח עסק ולהצליח, בתנאים שלה, בלי בוס על הראש, זה לא בשבילה.

את מעבירה הכשרה שמלמדת אמהות אחרות איך עושים את זה?

כן, מצלמות וראיונות לתקשורת זה מאוד לא קל לי, אבל בגלל שאני יודעת שיש אלפי נשים שהיו במקום שלי ומחפשות הזדמנות להישאר עם הילדים, להרוויח משכורת יפה ואפילו שישאר להן זמן להשקיע בעצמן, אני עושה את זה בכל זאת.
ללי זה שינה את החיים מקצה לקצה ואני מרגישה חובה להעביר את זה הלאה.

תראי, לפי מה שאני יודעת, אני היחידה בארץ שמעבירה קורס הכשרה דיגיטלי להפוך להיות ‘עוזרת אישית מקצועית’ לבעלי עסקים – זה קורס שמאגד בתוכו את כל הידע שצברתי במהלך 8 השנים שיש לי את העסק הזה. ויש היום הרבה מקום לכולן, יש עשרות אלפי בעלי עסקים שצריכים את העזרה הזו בעסק שלהם.

כאן כולה לגלות אם להיות עוזרת אישית מקצועית מתאים לאופי שלך בשאלון אבחון מקצועי בחינם

אחרי שממלאים את האבחון, נציג שהכשרתי עובר על הנתונים שלך וחוזרים אליך בטלפון עם תשובה, ואם את מתאימה, מסבירים לך יותר על ההכשרה המקצועית.

אני יודעת שיש אלפי נשים שהיו במקום שלי ומחפשות הזדמנות להישאר עם הילדים ועדיין להרוויח משכורת יפה

מה לומדת מי מצטרפת לקורס הכשרה כעוזרת אישית מקצועית?

כשאת מצטרפת לקורס את מגלה בדיוק את כל הסודות שלקח לי שמונה שנים לגלות, תוכלי לחסוך לעצמך טעויות, תלמדי איך מביאים לקוחות מהר מבלי צורך לעשות מכירות, ואיך לתת להם את המושלם בשבילם ככה שהם לא יוותרו עליך בחיים (לראייה: הלקוחות שלנו נמצאים איתנו בין 3-4 שנים לכל לקוח).

בקורס אני נותנת גם את ההכשרה במנטלית וגם את התוכן המקצועי וצורת התנהלות והתנהגות מול הלקוחות. 

כשאת מצטרפת לקורס את לומדת איך להפוך לאשת עסקים, איך להאמין בעצמך ואת כל מה שאת צריכה כדי להצליח בעסק כזה מהבית. בנוסף יש קבוצת וואטסאפ ומפגשים דיגיטליים של שאלות ותשובות. המחזור הבא נפתח בקרוב, רק שימי לב שנותרו רק 7 מקומות אחרונים למחזור הקרוב ועוד לא נקבע מועד למחזור הבא, נכון לעכשיו.
אגב, אפילו לא צריך לפתוח ישר עסק. הכל את לומדת בקורס. 

מה הצעד הבא?

למי שחושבת שהיא מתאימה: גלי באבחון המקצועי החדש שלי האם את יכולה להכניס משכורת של 7,200 ש”ח בחודש, ב-4.5 שעות ביום מהבית, כ-PPA (עוזרת אישית לבעלי עסקים) תוך 30 ימים <<

כך שיהיה לך זמן  להשקיע בילדים ואולי אפילו… בעצמך? למילוי האבחון, ללא התחייבות ובמתנה לקוראות הכתבה, צריך רק לחיצה קטנה כאן