מנכ”ל חדש להראל פיננסים: טל קדם

קדם יחליף בתפקידו את סמי בבקוב, שמונה לתפקיד מנהל ההשקעות הראשי של החברה ומנהל חטיבת ההשקעות של חברות הבת של החברה

יו"ר הראל פיננסים, שמעון אלקבץ צילום: מיה כרמי-דרור

חברת הראל השקעות הודיעה כי היא ממנה את טל קדם, לתפקיד מנכ”ל הראל פיננסים. קדם כיהן בשנים האחרונות, עד לעזיבתו לאחרונה, כמשנה בכיר למנכ”ל וראש חטיבת הלקוחות בבית ההשקעות פסגות ומנכ”ל סוכנות “אומגה” ולפני כן כסמנכ”ל מכירות ולקוחות בבית ההשקעות פסגות.

המינוי ייכנס לתוקף בתחילת ממרץ 2017, וזאת על מנת לאפשר לקדם לעמוד בהתחייבויותיו כלפי בית ההשקעות פסגות.

טל קדם יחליף בתפקידו זה את סמי בבקוב, שמונה לתפקיד מנהל ההשקעות הראשי של החברה ומנהל חטיבת ההשקעות של חברות הבת של החברה, שהינן גופים מוסדיים., בבקוב יחליף את אמיר הסל, המכהן כיום בתפקידים אלה בקבוצת הראל.

יו”ר דירקטוריון הראל פיננסים, שמעון אלקבץ, בירך את קדם על המינוי.  “הבחירה בטל קדם היא בחירה ראויה ומצוינת. טל קדם, אחד המנהלים המוערכים ביותר בשוק ההון הישראלי, מנהל מקצוען ומנוסה, התמנה על מנת להוביל את הראל פיננסים בתקופה הבאה”.

“טל קדם, אשר כיהן בפסגות ב-13 השנים האחרונות, מתוכן ארבע שנים כמשנה בכיר למנכ”ל וראש חטיבת לקוחות בפסגות בית השקעות, הינו בעל ניסיון עשיר ומגוון בשוק ההון הישראלי, עם ניסיון ניהולי של מעל 400 עובדים.  לטל הכרות מעמיקה עם עולם קרנות הנאמנות, ניהול התיקים, תעודות הסל, הפנסיה והביטוח, עולם הגמל וההשתלמות, היה אחראי על ניהול הקשר ובעל הכרות מעמיקה מול כל ערוצי ההפצה של המוצרים השונים.  כמו כן, לטל ניסיון עבודה מול מערך בקורת ומערך רגולציה, הכרה מעמיקה של הדרישות הרגולטוריות ודרך הטמעתן בארגון”, אמר אלקבץ.