משבר? הישראלים האלה משוכנעים שזו הזדמנות

במרכז הישראלי ליזמות דיגיטלית עובדים 18 שעות ביום לאחרונה. הסיבה? ״חשוב לנו שכמה שיותר ישראלים ינצלו את המשבר כדי לעבור לפרנסה דיגיטלית״

https://bit.ly/2UZPgV4מאת: יונית גלנפידיך

עבור ישראלים רבים, השבועות האחרונים עוברים בסימן חוסר ודאות, פחד וקפאון. אבל עבור קבוצה הולכת וגדולה של ישראלים שנמאס להם לשבת על הספה ולרענן את אתרי החדשות, מתבהר גודל ההזדמנות.

תפסנו את מור פאר, סמנכ״ל הכנסות במרכז הישראלי ליזמות, לשיחה קצרה בזום על הנושא:

״אנחנו רואים חבר׳ה שלומדים אצלנו פשוט עפים באוויר – החל מעסקים שנסגרו וניצלו את ההזדמנות לעלות סוף סוף לדיגיטל ועושים חיל, ועד אנשים מן המניין ללא עסק שמגלים את הפרנסה הדיגיטלית, רוכשים כישורים מתאימים במהירות וכבר מתחילים לראות פירות״.

על איזה מספרים מדובר?

״תראי את הגרף שאני משתף איתך עכשיו על מסך הזום. זו הקפיצה שהיתה ברשת המשווקים שלנו בתחילת ההסגר, והיא ממשיכה״.

״אחלוק איתך עוד מספר סיפורים – יש לנו תלמיד שבנה קורס דיגיטלי בתחום המומחיות שלו, שההכנסות שלו עלו אל מעל 100,000 ש״ח החודש. יש לנו תלמיד אחר שבנה מוצר דיגיטלי במהירות בנושא אילוף כלבים, ומייצר כבר 25,000 ש״ח רווח בחודש – והוא בסה״כ בן 14!״

נשמע מדהים. אבל גם נשמע כמעט לא אמיתי.

״אנחנו רגילים לשמוע את זה, אבל מאות תלמידים שלנו כבר חיים בעולם הזה תקופה ארוכה, ההבדל עכשיו הוא שישראלים רבים נדחקים אליו בלית ברירה ולשמחתנו מגלים סוף סוף את האפשרויות הבלתי מוגבלות שיש פה״.

״אנחנו במרכז ליזמות מאמינים שתהיה פה מדינת סטארטאפ אמיתית, שבה כולם לוקחים חלק בעוגה – עם תואר, בלי תואר, עם בגרות, בלי, עם נסיון, עם חוש טכני או בלי – האינטרנט כבר נגיש לכל המיני, הגילאים ושכבות האוכלוסיה״

מה הדרך הכי טובה להתחיל ולהצטרף ל״חגיגה״ הזאת?

״בשביל לעשות את זה מהיר, אפקטיבי וברור, הנגשנו הדרכה מיוחדת ובד״כ יקרה שלנו לקהל הרחב – מדובר בשיעור אינטנסיבי בן כמעט 3 שעות שמועבר בשידור דרך האינטרנט, ומסביר מ-א׳ עד ת׳ את השיטה שאנחנו מאמינים שהיא הטובה ביותר – למתחילים ומתקדמים כאחד״.

״החלטנו לתת סבסוד כמעט מלא לקהל הרחב,ולאפשר הרשמה במחיר סמלי בלבד, שנועד לכסות לנו את עלויות הבסיסי״.

(הערת העורך: בהרשמה להדרכה של המרכז השתמשו בקוד קופון ROTH וקבלו הנחה נוספת לקוראי דה-רוטשילד, שתוריד את המחיר ל-4.99ש״ח בלבד).

״אנחנו מגבילים את השידור בכל פעם ל-50 תלמידים ב״כיתה״ הוירטואלית שלנו, כדי לוודא שהחומר ברור ושאפשר לשאול את המרצים שאלות בזמן אמיתי״.

מתי השידור הבא?

בעמוד ההרשמה מופיעים כל הפרטים על השידור, אנחנו משתדלים לערוך אותו בכמה שיותר תאריכים כדי לאפשר לכולם למצוא זמן שקט להגיע וללמוד שיעור באמת משנה-חיים.

״אני לא יודע כמה עוד שידורים נוכל לתת במחיר המסובסד, אז ממליץ לנסות להרשם בהקדם״.

להרשמה בסבסוד כפול לקוראי דה-רוטשילד לחצו כאן
השתמשו בקוד קופון ROTH להרשמה ב-4.99 ש״ח  במקום 29.90 ש״ח

אדם טל ו״הצבא״
אדם טל ו״הצבא״