נוקאאוט מוחלט לפצעים וצלקות על הפנים: איך לעצור את התפרצות האקנה ולראות שיפור משמעותי כבר מהטיפול הראשון. כל זה בהשקעה מינימלית של 2 דקות ביום. בלי תרופות ובלי כדורים, אפילו אם ניסית כבר הכל וכלום לא עזר

עם ניסיון של 35 שנים בתחום, מעל 6,000 מטופלים ואחוז הצלחה של מעל 90%, חני הרשקו, מפתחת שיטת הטיפול "חני קוסמטיקה" לעור חלק. מבטיחה לעזור לכל אחד לעצור את האקנה והפצעים. בלי תרופות, סיכון וכאבים. יצאנו לבדוק מה עומד מאחורי ההבטחה...

חני הרשקו
חני הרשקו "דוקטור לאקנה". מפתחת שיטת חני קוסמטיקה שמנצחת את האקנה ומחזירה את שמחת החיים בחזרה (ממאגר אישי)

אולי יעניין אותך עוד:

"עם שיטת הטיפול הייחודית שפיתחתי, רואים תוצאות משמעותיות כבר מהטיפול הראשון, גם דוגמניות שהפנים הן הפרנסה שלהן באות אליי, כי הן יודעות שהן בידיים בטוחות".
“עם שיטת הטיפול הייחודית שפיתחתי, רואים תוצאות משמעותיות כבר מהטיפול הראשון, גם דוגמניות שהפנים הן הפרנסה שלהן באות אליי, כי הן יודעות שהן בידיים בטוחות”. (ממאגר אישי)

במשך שנים, הוא נחשב לאויב נורא שכמעט בלתי אפשרי לנצח, הורס את עור פנים ומשאיר אחריו נזק פיזי כבד ונזק נפשי עמוק. כל כך הרבה טיפולים שונים והבטחות שנזרקות לאוויר, קשה לקבל החלטה ולבחור בטיפול הנכון שיטפל בבעיה מהשורש. מה שבדרך כלל משאיר שובל של מטופלים מאוכזבים שממשיכים לסבול ומתקשים להאמין שהמצב יכול להשתנות. אחרי שלמערכת הגיעו שמועות על קוסמטיקאית מקריית מלאכי שעוזרת למטופלים שלה לחסל את האקנה ומשחררת אותם מחיים של סבל, תסכול וויתורים. יצאנו להכיר את חני כדי לבדוק מה מיוחד בשיטה שלה ומה עומד מאחורי ההצלחה.

חני, שיפור משמעותי ותוצאות כבר אחרי הטיפול הראשון? חתיכת הבטחה אמיצה.

בדיוק. אחרי יותר  מ – 35 שנים בתחום, מעל 90% הצלחה, ויותר מ – 6,000 טיפולים מוצלחים ששחררו את המטופלים שלי מהסבל של האקנה, העלימו את הפצעים, הצלקות והאדמומיות בפנים. אני יכולה להבטיח לכל אחד שאפשר להיפטר מהאקנה, להגיד לה יפה שלום ולא להתראות, לראות פנים חלקות יותר, עור רך יותר ונעים למגע שיחזיר את הביטחון ואת שמחת החיים שהתפרצות האקנה יכולה ממש להחריב.

את אומרת שאקנה ניתן לטיפול היום עבור כל אחד?

ברור. אין שאלה בכלל. אף אחד לא צריך לסבול את המצב הזה. עם הידע הרפואי והטיפולים שקיימים היום. אקנה בשנת 2020 זה דבר שניתן לחסל ולהעלים וגם לעשות את זה מהר ובאופן מוחלט. אבל חשוב לי להבהיר, כדי לראות תוצאות – הדבר הכי חשוב זה להתאים את הטיפול הנכון לגורם ספציפי להתפרצות האקנה. יש כמה גורמים לאקנה והם משתנים בין מטופל למטופל.  

רגע, יש גורמים שונים להתפרצות האקנה? את יכולה לפרט?

בדיוק. קריטי להבין את זה לפני הכל. זה נכון שהתסמינים החיצוניים דומים אצל כולם. פצעים אדומים ומוגלתיים על הפנים, צוואר, גב חזה, אדמומיות, כאבים ועור מחוספס. האקנה מצביע על העובדה שיש בעיה מסוימת, זה יכול להיות מתזונה לא נכונה, גנטיקה, עור שומני, חוסר איזון הורמונלי, סטרס ולחץ נפשי.

בלי בדיקה מעמיקה, אי אפשר באמת לדעת מה מקור הבעיה ולהתאים טיפול ממוקד ומדויק שיטפל בה מהשורש.

מה סוד ההצלחה שלך? איך את יודעת לזהות את המקור לאקנה ולהתאים את הטיפול הנכון?

הכל מתחיל באבחון מדויק והתוצאה נקבעת מראש כבר בשלב הזה. האבחון נעשה בשיטת האינסייד – אאוט. מבפנים לחוץ. בגלל שהתסמינים של האקנה הם חיצוניים ולא פנימיים, הרבה אנשים טועים ונוטים לחשוב שהטיפול צריך להתמקד בפן החיצוני. אבל זה בדיוק ההפך. המפתח הוא קודם כל להבין מה הגורם הפנימי להתפרצות האקנה. אחרי שיש את ההבנה הזאת, מתאימים את הטיפול הנכון. ואז, התוצאות מגיעות מהר מאוד.

חני, יש אנשים שסובלים שנים, האקנה כל פעם חוזרת מחדש, ואת מבטיחה נוק-אאוט לאקנה ושיפור כבר אחרי הטיפול הראשון?

ברגע שמטפלים בבעיה מהשורש, הפצעים הישנים מתייבשים, פצעים חדשים מפסיקים לצאת ונעלמים מהר מאוד. אקנה נובעת מחסימה בבלוטות החלב. עכשיו, החסימה הזאת יוצרת לחץ וזיהום, והלחץ הזה גורם להתפרצויות כמו הר געש. רק שבמקום לבה שיוצאת מתוך לוע של הר הגעש, במקרה של אקנה, ההתפרצות מגיעה בצורה של פצעים מוגלתיים שיוצאים על הפנים. מה שאני עושה בעצם זה לשחרר את החסימה, להוריד את הלחץ, לרפא את הזיהום ולסדר זרימה תקינה, רגועה וטבעית. ברגע שזה קורה פצעים חדשים מפסיקים לצאת, הפנים נהיות חלקות יותר ונעימות למראה ולמגע. 

ההתמקדות והדגש הספציפי שאני מקדישה לפן הביולוגי והבנה עמוקה של התהליכים הפנימיים אצל כל אחד בנפרד. זה מה שנותן לי את הכלים לקבל תמונת מצב מדויקת, להבין מה הגורם הספציפי שגורם לאקנה להתפרץ ולהתאים את הטיפול המדויק שיתן לאקנה את הנוקאאוט הסופי. 

תמונות לפני ואחרי - חיסול מוחלט של האקנה, עור פנים חלק, רגוע ונקי לגמרי עם תוצאות כבר מהטיפול הראשון.
תמונות לפני ואחרי – חיסול מוחלט של האקנה, עור פנים חלק, רגוע ונקי לגמרי עם תוצאות כבר מהטיפול הראשון. (ממאגר אישי)

חני, איך זה עובד? מה התהליך?

פיתחתי תהליך ייחודי שמורכב מ – 3 שלבים. 

  1. פגישת אבחון: אני מזמינה אותך אליי לקליניקה לתשאול מקיף. אני רוצה לדעת הרגלי תזונה, מצב נפשי, סטרס, מצב בריאותי, מצב גנטי, אם נוטלים כדורים ותרופות במקביל, מחלות במשפחה ,בדיקות דם, אורח חיים וסוג העור, אם יש פיגמנטציה, כתמים וצלקות. אחרי שאני מקבלת תמונת מצב אני מסירה את האיפור ומסתכלת מתחת למנורה כדי לראות את המצב  האמיתי מקרוב. על סמך המידע הזה אני יכולה לקחת את כל החתיכות ולהתחיל להרכיב את הפאזל המתאים.
  2. טיפול: בשלב הבא, אנחנו מתחילים בטיפול עצמו. עם שימוש בתכשירים ייחודיים שנרקחו במיוחד לטיפול בכל סוגי האקנה. התכשירים בטוחים מאוד, לא פולשניים ונוחים מאוד לשימוש. כל מה שצריך זה דקה בבוקר ודקה בערב של מריחת התכשירים. זהו. זה הכל. 2 דקות השקעה ביום. בבוקר נרצה להרגיע את העור לקראת יום חדש, בערב נרצה להחיות אותו מחדש במהלך השינה. כל תכשיר מגיע עם דף הסברים מדויק שמפרט בדיוק איך להשתמש ומתי להשתמש כדי לראות תוצאות כמה שיותר מהר.
  3. ליווי ובקרה: מי שלא יטפל בעצמו וישתמש בתכשירים לפי ההוראות שהוא מקבל, לא יוכל להפיק את המקסימום מהתהליך. איפה שלא תשקה לא יצמח דשא, גם על האדמה הכי פוריה. בגלל זה, אני לא מסכימה לטפל בכל אחד. אני יכולה לעזור רק למי שרוצה לעזור לעצמו, ומוכן לקחת ברצינות את האחריות שיש לו להשלים את הטיפולים בקליניקה על ידי מריחת התכשירים בצורה נכונה בבית. השגחה ובקרה לאורך הדרך חשובה להצלחה. ושבועיים אחרי הטיפול, חוזרים אליי לקליניקה לעדכון מצב לבחינת ההתקדמות.
ככה נפטרים מהפצעים, צלקות והעור השומני והמעצבן על הפנים. פירוט שלבי התהליך המנצח של "חני קוסמטיקה" לחיסול מוחלט וסופי של חיידק האקנה.
ככה נפטרים מהפצעים, צלקות והעור השומני והמעצבן על הפנים. פירוט שלבי התהליך המנצח של “חני קוסמטיקה” לחיסול מוחלט וסופי של חיידק האקנה. (אור ורנר)

למי זה מתאים?

לכל מי שסובל מפצעי אקנה אדומים, חצ’קונים מוגלתיים שלא מפסיקים לצאת. בני נוער שסובלים מהפצעים ומסתגרים בגלל זה הרבה בבית, צעירים וצעירות בשנות העשרים, והשלושים שמתמודדים עם הבעיה שנים ולא מצאו פתרון. אפילו נשים בהריון ואחרי הריון, שסובלות מחוסר איזון הורמונלי שגורם להופעת פצעים.

למי זה לא מתאים?

מי שלא מבין שיש לו אחריות מהצד שלו, לדאוג למרוח את התכשירים שלי כדי לשמור על הפנים נקיות ואווריריות בזמן שעובר בין הטיפולים בקליניקה, לא יוכל לראות תוצאות מהתהליך. זה לוקח 2 דקות ביום בלבד. דקה בבוקר ודקה בערב. מי שלא מסוגל לעשות את זה, עדיף שלא יבוא אליי. זה כמו לצחצח שיניים, מי שלא דואג לעשות את זה, לא יכול להתלונן אחר כך שיש לו חורים.

יש לך איזה טיפ לתת לקוראים שלנו לפני סיום?

כן. אפילו 2 🙂

1. הרבה אנשים שואלים אותי מתי הזמן הנכון לטפל? אם אתה קם בבוקר ומתבאס להסתכל במראה כדי לא לראות את החצ’קון החדש שיצא על הפנים, הזמן הכי מתאים הוא עכשיו. לא צריך לסבול יותר מאקנה. אל תחכו שזה יעבור מעצמו. כי בלי טיפול, נשארות צלקות שלא עוברות לעולם. חשוב להקדים תרופה למכה.

2.אקנה מאוד אוהב סוכר… הייתי  ממליצה למי שסובל כרגע מפצעים לרדת מהסוכר. אני לא אומרת  להתנזר כי כולנו בני אדם. אפשר לצרוך בכמות מבוקרת אבל בטח לא להגזים. אקנה היא האויב ואנחנו לא רוצים להזין את האויב שלנו בנשק שהוא הכי אוהב.  

תודה חני, לימדת אותי המון, וזה נשמע מבטיח ומעודד. איך אפשר ליצור איתך קשר למי שרוצה להתקדם?

אפשר ללחוץ על הלינק כאן למטה ולהשאיר פרטים. הצוות שלי יחזור אליך כדי לתאם פגישת אבחון ללא עלות. בזמן הקרוב, יש גם 50% הנחה על הטיפול הראשון למי שיתקבל אחרי פגישת האבחון.

** הקליניקה של חני הרשקו נמצאת בקריית מלאכי ברחוב ז’בוטינסקי 43.

תלחץ על התמונה למטה ותקבל את כל הפרטים הרלוונטים + קביעת מועד לשיחת האבחון הראשונית.

הצעה

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.