נזרקת משוק העבודה? בתחום ״החדש״ הזה יש הכנסה בלי סוף

מאות אלפי שכירים בישראל, שהיו רגילים לעבודה ״בטוחה״ ומשכורת ודאית, נותרו מחוסרי עבודה והכנסה נוכח הגל השני של הקורונה. דריה כהן ואורן שינה, מייסדי תוכנית ההכשרה ״Digital Wizard", יצאו בתוכנית הכשרה חדשה שמטרתה להכשיר את נפגעי המשבר ולהראות להם איך הם יכולים להרוויח 12,100 ש״ח ב- 22 שעות עבודה בשבוע. יצאנו לבדוק....

“בסופו של יום, לא רק כסף מניע אותנו בחיים, אנחנו חיים בשביל רגעים מרגשים כמו אלה” – אורן שינה. (ממאגר אישי)
“בסופו של יום, לא רק כסף מניע אותנו בחיים, אנחנו חיים בשביל רגעים מרגשים כמו אלה” – אורן שינה. (ממאגר אישי)

החלום של 87% מהשכירים שתקועים עכשיו בבית בעקבות חל”ת או פיטורים, למצוא עבודה, הפך יותר ויותר אנשים למיואשים ולא מסופקים: 

הסיבה העיקרית היא שאותם חבר’ה שיושבים כרגע בבית, מגששים באפלה אחרי כל מיני הצעות קסם שגויות ל”הכנסה מהבית”, ומקשיבים לחצאי אמיתות ברשתות שרק מעמיקות את הייאוש ואת הבור הכלכלי שלהם. כשהחלו להציף את הרשת שמועות על תוכנית הכשרה חדשה שלא רק “מבטיחה” הכנסה, אלא גם מספקת אחריות לתוצאות, הצלחנו לתפוס את דריה כהן ואורן שינה, הבעלים של תוכנית ההכשרה “Digital Wizard” לחצי שעה צפופה. 

עשרות אלפי שכירים נאבקים היום להביא כסף הביתהמה אתם עושים אחרת עם התלמידים שלך? 

תראה, כשכיר בשוק העבודה, כדי לשדרג את איכות החיים שלך ושל המשפחה, אתה חייב לשדרג את המקצוע שלך. מה ששונה אצל התלמידים בתוכנית שלנו הוא, שלכל שעת עבודה שלהם יש ערך הרבה יותר גבוהה. במקום להיות שכיר שקובעים לו שכר נמוך של 40-50 ש”ח לשעה, בתור עצמאי אתה עושה 150 -120 ש”ח לשעת עבודה, לפחות. כפול רווח! 

כמובן שבשביל זה אתה חייב לקחת 100% אחריות להיות עצמאי ולא להיות תלוי בבוס שמנהל לך את הלו״ז, את השכר ותכל׳ס את החיים. לקיחת אחריות זאת מיומנות מפתח לכל מי שרוצה לצאת ממעגל העבודות הלא מתגמלות. רק למי שיש את האומץ לפתח אותה, מגיע לעסוק במקצוע שבו הוא באמת מרוויח את מה שהוא שווה. כמנהל דיגיטל אתה יכול להרוויח מהבית, או מכל מקום אחר שתבחר, 11,200 ש”ח בחודש ב- 22 שעות עבודה בשבוע. 

אולי יעניין אותך: חשיפהאלו 6 הסודות להקמת עסק של מנהל דיגיטל נחשק 

איך אתם מסבירים את אחוזי ההצלחה החריגים של התלמידים שלכם? 

הכי חשוב, הם מגיעים חדורי מוטיבציה להצליח ומוכנים ליישם את מה שנדרש ומביא תוצאות בשטח. אנחנו לא מלמדים אותם שום דבר שלא עברנו ועוברים בעצמנו. כל הדברים שאנחנו מלמדים בתוכנית זה דברים שאנחנו עושים היום ועובדים לנו מעולה וכתוצאה מכך, הם נמנעים מלא מעט דברים שלא הצליחו לנו בעבר. זו הסיבה העיקרית שבזכותה זה עובד עבורם.  

דבר שני, אנחנו מאוד סלקטיביים במיונים לתכנית ולא מכניסים את מי שלא זיהינו שיש לו פוטנציאל גבוה להצליח. זה לא מתאים לכל אחד. ממש לא. אתה צריך קודם כל להיות מסוגל לנהל אינטראקציה טובה עם אנשים, להיות מחויב לתהליכים, וביצועיסט. כמובן שגם צריך להיות יעיל ועם הבנה בסיסית ביישומי מחשב. 

אחרי שאמרנו את כל זה, נציין גם שהלימודים עצמם פשוטים יחסית, זה לא תואר ראשון בפיזיקה או רפואה. בעיקר מה שחשוב זה לפתח אצל התלמידים שלנו את הכישורים וסט הכלים הנדרשים ממנהל דיגיטל מומחה, ולא להיות עוד מספר בשוק. מנהלי הדיגיטל שמסיימים את התוכנית שלנו מסוגלים להתמודד עם כל אתגר שיווקי שיתנו להם, במהירות, ביעילות וברווחיות. וזה מגיע כמובן עם תרגול, עשייה וליווי צמוד שלנו. 

ודבר חשוב אחרון, אנחנו מלווים אותם ומוודאים שהם סוגרים עם לקוח משלם אחד לפחות עוד בתקופת ההכשרה, ומלמדים אותם איך ״למכור״ את השירותים שלהם לבעלי עסקים. ככה שכבר בזמן התוכנית הם מרוויחים אלפי שקלים בחודש. 

ליאת, 9 שבועות בתוכנית ההכשרה. גייסה לקוח ראשון ב- 2,000 ש״ח בחודש (צילום מסך מתוך הווצאפ של אורן שינה)
ליאת, 9 שבועות בתוכנית ההכשרה. גייסה לקוח ראשון ב- 2,000 ש״ח בחודש (צילום מסך מתוך הווצאפ של אורן שינה)

בסופו של דבר, המקצוע הזה סופר פשוט. תראה את הסיפור של ליאת, בת 39, פוטרה ממקום העבודה שלה בעקבות משבר הקורונה. 9 שבועות בתוך ההכשרה שלנו, שבועיים לפני שסיימה – ליאת גייסה לקוח שמכניס לה 2,000 ש”ח! 

דריה ואורןלאחרונה יצרתם תוכנית חדשה בשם “Digital Wizard”… מה יש שם? 

בשורה התחתונה, זאת תוכנית המכשירה אנשים להיות מנהלי דיגיטל מומחים ולהכניס כסף מבלי להיות תלויים יותר בבוס, מקום עבודה או משבר כלשהו במשק. היא מאפשרת להם ליצור שינוי קריירה, ולהיות עצמאיים שמרוויחים הרבה, שוברים את המשוואה של זמן שווה כסף וגם מפנים זמן איכות לעצמם ולמשפחה שלהם בנחת. והכי פשוט – הן מקבלים את היכולות לייצר הכנסה חודשית קבועה עוד לפני סיום התוכנית.  

ב- “Digital Wizard”, יש קהילה של תלמידים שלנו, שבה אנחנו משתפים אותם בכל טכניקות המקצוע הכי שמורים שלנו, שאספנו במשך שנים, ועזרו לנו להגיע למקום שאנחנו נמצאים בו היום כמנהלי דיגיטל של עסקים וחברות מובילים בארץ. בזכות הידע הזה חלקם אפילו יעקפו בהמשך את ההכנסות החודשיות שהיינו עושים בשנים הראשונות שלנו בתחום. אז לעשות דרך של שנים ב- 11 שבועות זה פרייסלס!  

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטיםאיך אפשר ליצור איתכם קשר? 

מי שהצליח להבין את הפוטנציאל ורוצה לקבל יותר פרטים על התחום ועל תוכנית ההכשרה שלנו, יכול פשוט להגיע, ללא שום עלות, להדרכה בשידור חי שאנחנו מקיימים שבה נחשוף לא מעט מהסודות המקצועיים שלנו ואת 6 הצעדים לכניסה מהירה לעולם הדיגיטל שיאפשרו לכם להקים עסק רווחי ובטוח שאינו תלוי יותר בשום גורם חיצוני אחר. 

חשוב לנו רק להוסיף שהמקומות לשידורים שלנו נתפסים מהר, ולפעמים מתעניינים מוצאים את עצמם מחוץ לשידור בגלל שלא הגיעו בזמן או לא שריינו לעצמם ביומן את תאריך השידור.  
לכן חובה לשריין מקום מראש לשידור… 

מפגש תלמידים בכיתת הלימוד בתוכנית ההכשרה Digital Wizard (מאגר אישי)
מפגש תלמידים בכיתת הלימוד בתוכנית ההכשרה Digital Wizard (מאגר אישי)

שריינו עכשיו מקום לשידור החי של דריה ואורן  

ולמי שרוצה כבר היום לבדוק התאמה לכניסה מהירה לתחום, יכול לתאם כבר עכשיו שיחה עם יועץ לימודים בכיר בתוכנית ההכשרה שלנו ולקבל שם את כל הפרטים על התוכנית + בדיקת התאמה אישית. 


הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.