נזרקת משוק העבודה? ב-EBAY תוכל להרוויח 1,000 דולר בחודש בשעתיים ביום, בלי להוציא אגורה על מוצרים

בחודשים האחרונים נדמה כי מיליוני ישראלים חיים מסגר לסגר. בין חוסר וודאות לחל"ת ולהסבות מקצוע, שוכן פיתרון המבטיח שקט כלכלי ומוריד את הלחץ על כסף בזמן שמחשבים מסלול מחדש. היום אנחנו מביאים לכם הכל על מכללת Reven-U למסחר אלקטרוני, שיצאו בתוכנית הכשרה ייחודית שמכשירה ישראלים להרוויח כסף בטוח דרך האינטרנט בשיטת תיווך מהפכנית, בלי הסיכונים הנלווים להחזקת סחורה משלהם.

(ממאגר אישי)
(ממאגר אישי)

גבריאל בוטרה מנכ”ל המכללה שאחראית למעל 6,000 ישראלים שסוחרים בהצלחה ב-EBAY, מבלה את השבועות האחרונים בפיצוח הפתרון שיצמצם לאפס כל סיכוי להיכשל, ויוריד את הסיכון הכספי שכרוך במסחר אלקטרוני מידי התלמיד כמעט לחלוטין. למרות היומן הצפוף הצלחנו לתאם עימו 45 דק’ ראיון.

גבי, עשרות אלפי שכירים בכל הגילאים נאבקים היום להביא כסף הביתה. מה אתה עושה אחרת עם התלמידים שלך במכללת REVEN-U?

תראי, ראינו בחודשים האחרונים בצורה הכי ברורה שיש שאין מקום בטוח. אם אתה רוצה להיות מסוגל לפרנס את המשפחה שלך או את עצמך בכבוד, אתה צריך לייצר מקור הכנסה שלא תלוי ב-“DAY JOB” שלך, ועדיף שיהיה כמה שיותר רווחי. אצלי במכללה, אנחנו מאפשרים תכנית ליווי שמשתלבת באופן מושלם עם אורח החיים הנוכחי שלהם בין אם זה עבודה, לימודים או הורות – ולא מפריעה להם לקיים את השגרה שרגילים אליה. מעבר לזה, הם מקבלים ליווי מלא ממנטור צמוד שהוא בעצמו סוחר מצליח ב-EBAY ביומיום, ויודע לכוון את התלמיד בדיוק מה לעשות כדי להרוויח כמוהו. ודבר אחרון והכי משמעותי לדעתי – כשתלמיד מסיים את התכנית, הוא מקבל מאיתנו 3 ספקי סחורה, שהם בסופו של דבר הגורם הכי משפיע בהצלחה של העסק שלו ב-EBAY. אותם ספקים מספקים לתלמיד את המוצרים הכי נמכרים באותה התקופה ויודעים לתת לו בדיוק את הסחורה שהוא צריך כדי לעשות כסף – התלמיד רק מתווך בין אותם ספקים לבין הקונים שלו. כך שתהליך הניסיוי והטעייה של התלמיד פה כמעט ולא קיים. כל שנותר לו בתהליך הוא ליישם ולהרוויח מדמי התיווך הללו, בלי להסתכן בהחזקת מוצרים. כתוצאה מכך, לא צריך לחשוב יותר מדי אם להיכנס לזה או לא – מי שרוצה להרוויח כסף מבין טוב שאין פה שמץ של סיכון כספי, כי לא שמים אגורה.
היתרונות האלה הן לגמרי ייחודיים ל-REVEN-U לפחות ממה שאני מכיר, והן המרכיב העיקרי להצלחות המטורפות של תלמידים שלנו בעיקר בתקופה הזו, שהמכירות ב-EBAY הגיעו לשיאים חדשים. 

איך אתם מסבירים את אחוזי ההצלחה החריגים של התלמידים שלכם?

זו שאלה טובה. ראשית, מאז שהתחילה הקורונה השוק הזה גדל בצורה משמעותית והביקוש לקניות באינטרנט עלו ברמה של מאות אחוזים למוצרים, השוק התפוצץ. אנחנו פשוט ידענו ליצור את ההזדמנות הטובה ביותר לישראלים שרוצים להרוויח מזה, ועזרנו להם לקבל חתיכה מהעוגה הזו בלי שהם יצטרכו להגיע עם רקע מקדים במסחר אלקטרוני או מחשבים. היום אני אומר בפה מלא, כל מה שנדרש מבנאדם שרוצה להרוויח ב-EBAY זה להגיע אלינו עם התמדה וכח רצון. ועם כל המעטפת המקצועית שאנחנו נותנים לתלמידים והסוחרים שמלמדים אצלנו, מי שמיישם את תכנית העבודה עובד על סיסטם מוכח של שחקנים גדולים שעושים הרבה כסף, כך שאין סיכוי לא להצליח בגדול. 

כמות החיפושים לקניות אונליין בזינוק חד בעקבות הקורונה (ממאגר אישי)
כמות החיפושים לקניות אונליין בזינוק חד בעקבות הקורונה (ממאגר אישי)

גבי, שמעתי על התכנית החדשה שלך Revenu Dropshipping. מה יש בתכנית ולמי זה מתאים?

בגדול, תלמיד שמצטרף לתכנית מקבל שלושה קורסים מקצועיים למסחר באיביי בחבילה אחת, שאנחנו מאמינים שהשילוב של שלושתם הוא בדיוק התמהיל הנכון שסוחרים צריכים כדי לעשות כסף גדול, והוכחנו את זה לא פעם ולא פעמיים עם התלמידים שלנו. הקורסים בחבילה הם קורס EBAY למוכרים, קורס ספקי סחורה וקורס דרופשיפינג, סה”כ 36 שעות אקדמאיות. מעבר לזה, לתלמידים יש סטאז’ של חצי שנה כלומר תכנית עבודה מסודרת שאתה סוחר לפיה לפי התכנית העבודה שהמנטור שלך בנה לך כדי שלא תעשה טעויות ותתקדם בצורה בטוחה – ממש מפת דרכים שמראה לך מה לעשות כל יום במשך חצי שנה מסיום הקורס. התלמיד מתחיל לסחור במוצרים כבר במהלך הסטאז’ שלו, וברגע שהוא מסיים אותו, הוא עולה לרמה הבאה ומקבל מאיתנו ספקי סחורה לתחילת עבודה מיידית, שאיכותם ואמינותם אושרו על ידינו.

התכנית הזו מתאימה לכל ישראלי עם אנגלית בסיסית, כרטיס אשראי פעיל ומחשב. לא חשוב אם מדובר בחייל משוחרר, סטודנט,  מנטור אישי שמלווה אותך אחד על אחד במהלך הקורס שהוא סוחר מקצועי באיביי ועושה אלפי שקלים בחודש כדי שיהיה לך ממי ללמוד ישירות. 3 ספקים מאושרים שעברו סינון עם מוצרים מכל מיני תחומים והם יוכלו להביא להם מוצרים חמים שהם יודעים תקופתית מה עובד! זה מתאים לכל מי שיש לו אנגלית בסיסית כרטיס אשראי פעיל בגיל 18+ אנשים שרוצים הכנסה נוספת, מפוטרי קוורנה, חיילים חל”ת סטודנטים ואפילו פנסיונרים שרוצים להעסיק את עצמם – אנשים שרוצים הכנסה יציבה לטווח ארוך ולא מספקים במקור ההכנסה שלהם כשכירים בלבד.

אבל ראינו כ”כ הרבה מכללות שעושות את זה… פרסומות על הכנסה נוספת לא מפסיקות לצוץ לנוכח המצב. מה שונה אצלכם?

תראי, למען האמת אני לא מתעסק יותר מדי במה עושים כולם, אבל אני מבטיח לך שלא תמצאי אף מכללה שמאגדת ובודקת ספקים, שהם צינור החמצן של עסק ב-EBAY, ונותנת אותם לתלמידים בסיום הקורס. תחשבי שתלמידים שמסיימים חוסכים את כל תהליך מציאת המוצרים הנמכרים והספקים שמחזיקים אותם, ומתחילים להרוויח כסף מ-DAY ONE. זה הבדל של MAKE OR BREAK באחוזי ההצלחה. 

בניגוד לקורסים אחרים שפשוט נותנים חנויות עם מוצרים בתוכן, מוצרים שתוקפם פג ברגע שחולפים מהטרנד הנוכחי, אנחנו מלמדים את התלמידים לדוג, ולא רק נותנים את החכה. אבל כל זה לא משנה אם לא היינו מודדים את הסטטיסטיקות, וכרגע, הסטטיסטיקה היא ש- 82% מהתלמידים שלנו מגיעים להכנסה יציבה חודשית מ-EBAY תוך כארבעה חודשים מסיום התכנית, שזה מספרים שלא תמצאי במקום אחר.

איביי בשיא כל הזמנים (מכתבה במגזין העסקים BizPortal)
איביי בשיא כל הזמנים (מכתבה במגזין העסקים BizPortal)

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתכם קשר?

מי שהצליח להבין את הפוטנציאל ורוצה לקבל יותר פרטים על התחום ועל תוכנית הליווי שלנו, אני ממליץ שיגיע לשיחת ייעוץ טלפונית עם סוחר EBAY מקצועי. בשיחה הזו הוא מגלה לא מעט מהסודות המקצועיים שלו להכנסה של אלפי דולרים ממסחר ב-EBAY בשיטת הדרופשיפינג. מה שכן, אני ממליץ שרק אנשים שיש להם שעתיים פנויות להשקיע במסחר ביום, רמת אנגלית בסיסית, כרטיס אשראי פעיל ומחשב – יירשמו לשיחה הזו.

שריינו עכשיו מקום לשיחת ייעוץ למסחר ב-EBAY 

אפשר לתאם כבר עכשיו את שיחת הייעוץ הזו ולקבל שם את כל הפרטים על התוכנית + בדיקת התאמה אישית.


הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.