נתניהו: ציונות? בואו לאשדוד ותרכשו דירה

ראש הממשלה בנימין נתניהו השתתף בטקס חתימת הסכם גג באשדוד ודיבר על הישגיה הרבים של העיר

נתניהו וכחלון, חותמים על הסכם הגג צילום: קובי גדעון, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו השתתף היום (ראשון) בטקס חתימת הסכם גג באשדוד.

באירוע השתתפו גם שר האוצר משה כחלון, שר הבינוי והשיכון יואב גלנט, שר הבריאות יעקב ליצמן וראש עיריית אשדוד יחיאל לסרי.

ראש הממשלה בנימין נתניהו סיפר באירוע, “באתי לאשדוד בפעם הראשונה כילד. היו פה כמה בתים וכמה נתיבים, שהפכו בינתיים לכבישים. אני זוכר ששרנו אז: “אנו באנו ארצה, לבנות ולהיבנות בה”. עמדנו פה באשדוד והסברנו שאנחנו באנו ארצה לבנות ולהיבנות בה, והיום אנחנו רואים את תנופת הבנייה הכבירה הזאת והיא מתרחשת במאמץ אדיר שמובילים השרים, משה כחלון ויואב גלנט, ועכשיו גם שר הבריאות”.

“הם עושים מאמץ אדיר ואנחנו מסייעים בידם ועובדים יחד כדי לבנות את המדינה שלנו, לבנות את הארץ שלנו – בכל הדרכים. המדהים הוא שאני מסתכל בפרספקטיבה של עשרות שנים, אני מדבר כמעט על 60 שנה, שאנחנו עושים את זה, מה שבא לידי ביטוי כאן באשדוד, אבל אתם רואים את זה ברחבי הארץ”, הוסיף נתניהו.

“על שפת הים התיכון בעיר אשדוד, שהולכת ונבנית כעיר ואם גדולה בישראל, אני חושב שהדברים הללו מבטאים את תמצית המדיניות שלנו. אני יכול להגיד שאני מסתכל על זה בפרספקטיבה עכשיו של למעלה מחצי מאה שנים, החזון הציוני מתגשם בכל רחבי מדינת ישראל וארץ ישראל, אבל הנה, אם אתם רוצים לראות אותו מתגשם בצורה היפה שלו או בצורה האמיתית שלו, בואו לאשדוד ותרכשו כאן דירה”, סיכם ראש הממשלה.