סינגפור איירליינס תרכוש מטוסי דרימליינר מבואינג

חברת התעופה הלאומית של סינגפור תרכוש של 20 מטוסים ממשפחת דרימליינר החדשה מדגם 777-9 וכן 19 מטוסים מדגם 787-10

מטוס הדרימליינר 787 (צילום: יח"צ)

בואינג, יצרנית המטוסים המובילה, דיווחה הבוקר (ראשון) על התחייבותה של חברת התעופה הלאומית של סינגפור, סינגפור איירליינס, לרכישה של 20 מטוסים ממשפחת דרימליינר החדשה מדגם 777-9 וכן 19 מטוסים מדגם 787-10.

חברת התעופה הלאומית היא הלקוחה החדשה המצטרפת למועדון הלקוחות המזמינים מדגמי דרימליינר החדשים ביניהם אל על, וייטנאם איירליינס וקטאר איירווייס. זאת, בצד חידוש מחויבותה הקודמת של חברת התעופה לרכישתם של 30 מטוסי בואינג מדגם 787-10.

קווין מקא’ליסטר, מנכ”ל חטיבת המטוסים האזרחית של בואינג, אמר: “חברת התעופה סינגפור איירליינס היא בין לקוחותינו המוערכים ביותר מ-50 השנים האחרונות. אנו שמחים שהיא בחרה להמשיך את המחויבות שלה אלינו ולבחור בדגם ה-777 וכן בדגם ה-787 על מנת להרחיב את צי המטוסים רחבי הגוף שלה. אלו מטוסים יעילים, בעלי יכולות מתקדמות הזוכים להערכתו של ציבור הנוסעים. אנו גאים באמון, במחויבות ובתמיכה לה זכינו מצד חברת תעופה שהיא בין המוערכות והמובילות בשוק”.

מטוס הבואינג מדגם ה-787-10 הוא החבר השלישי במשפחת מטוסי דרימליינר היעילה, הזוכה לציונים גבוהים במדד שביעות הרצון של הנוסעים, זאת בצד קיבולת נוסעים ומטען גבוהה. דגם ה-787-10 צפוי להשלים את משפחת מטוסי דרימליינר ולקבוע תקן חדש למדדים של יעילות, צמצום פליטה של גזים לאטמוספירה וחיסכון בדלק של עד 25% פר מושב, יחסית למטוסים המתחרים שהוא צפוי להחליף..