ספר העסקים המבוקש בישראל: איך להפוך בלי בושה לביזנס של 100,000 שקל בחזית הדיגיטל, ולהיכנס למועדון המתעשרים החדשים כאן בארץ?

הספר החדש 'מועדון ה- 100k' שבר את הרשת. אלפי העותקים הראשונים נחטפו בהזמנה מוקדמת, ומלאי הספרים אוזל במהירות. עידן וולר ומנו בן הרוש נשבעים: ”לא הכנסנו דרכים בלתי חוקיות לעשות כסף דרך הביזנס. הכל מבוסס על יזמים אמיתיים ותוצאות אמיתיות“

עידן וולר ומנו בן הרוש ברב מכר חדש: איך להפוך בלי בושה לביזנס של 100,000 שקל בחזית הדיגיטל?  

אילו סודות יכולים להסתתר בספר עסקים שמתיימר להפוך בעלי עסקים גם בשיא משבר הקורונה, ליזמים שמרוויחים 100,000 ₪ בחודש, בדרכים חוקיות בלבד? ואם סודות כאלו בהחלט קיימים ועדיין לא נחשפו…למה שמישהו יגלה אותם? 

המציאות העסקית לא חדשה – רוב בעלי העסקים סובלים מאותם חולשות: מחסור בפניות, תקרת הכנסות, אנונימיות, שיווק שלא עובד, קושי בסגירות, עומס מטלות ועומס מנטלי… למרות כל הספרים שקראו בגרסה דיגיטלית או רכשו בחנויות הספרים. 

ובכל זאת, ספר חדש הגיח לחזית העסקית בישראל עם הבטחה לחשוף 153 סודות לצמיחה אגרסיבית בביזנס כדי להכניס אותך למועדון המתעשרים החדשים. 

האם מדובר בעוד הבטחת שווא או שמא נמצאה תקווה חדשה? 

ספר העסקים המבוקש בישראל 

נתחיל בעובדות. תוך שבועיים נחטפו כל העותקים המוקדמים והספר הוכתר כרב מכר רשמי בישראל. עד היום העותקים ממשיכים להימכר וכבר נחצה קו ה-2,900 יחידות, והיד עוד נטויה. 

הביקורות החיוביות ממשיכות לזרום ואפילו מביני דבר בדיגיטל שמים את האגו בצד ומודים: ”זה לא עוד חיקוי מתורגם של מנטורים בארה“ב, שמתאים רק לקהל דוברי האנגלית בחו“ל“. 

סופסוף הגיעה בשורה חדשה, עדכנית ומותאמת למנטליות של הקהל הישראלי. גישה שונה מכל מה שהיה מוכר עד כה בתעשייה האונליין. 

רב המכר ששבר את הרשת: מעל ל-2,900 עותקים נחטפו במהירות שיא!
רב המכר ששבר את הרשת: מעל ל-2,900 עותקים נחטפו במהירות שיא!

“ידעתי שצריך להיות רצף מהלכים שונה שמגרה את הלקוח לקנות. אף פעם לא הבנתי מה בדיוק צריך לעשות ובאיזה מהלך אני צריך לבחור. התחלתי כבר לעבוד על רצף מיילים מבוסס הסודות שבספר וזה פשוט עובד! ” -דנה. 

“שמחתי לגלות שאני חגורה כחולה ושיש לי עוד לאן לשאוף ברמת העסק ורמת איכות החיים שלי ובטח בהכנסות. נמאס לי לכבות שריפות ולהיכנע לשוטף. מבחינתי זה תחילתו של עידן חדש“ -אוהד. 

“ספר ברמת פייב סטאר’ז. הם חשפו את כל סודות התעשייה. תמיד רציתי לדעת מה קורה שם במועדון עם הקייסטאדיז שמגיעים לK100 ועכשיו הם הורידו את המסך. הבנתי שאני חייבת סיסטמים כדי לייצר לעצמי גם לייפסטייל ולא רק עוד הכנסה“ -אבירם 

“חשבתי שיש לי מספיק מוצרים אבל נתקעתי כמו דביל עם ערוץ רווח אחד…עד עכשיו לא ידעתי מה זה בכלל ערוץ רווח ומה ההבדל בין זה לבין מוצר. גילתי בספר ערוצי רווח אמיתיים של היזמים שלהם שנתנו לי צ’אנס למאה קיי משלי“ – שלומי 

תוסיפו לכל הביקורות את העובדה שהמחברים החליטו “לדלג” על רשתות ההפצה המסורתיות כמו ‘סטימצקי’ ו’צומת’ שגוזרות קופון ובמקום זה להפיץ אותו כמעט בחינם באונליין… וקיבלתם אלפי עותקים שמופצים עד בית הלקוח בעלות דמי משלוח בלבד. 

אולי נמצא המתכון לרב מכר בישראל? המספרים מדברים בעד עצמם. 

קבל את העותק שלך במתנה: רב המכר שחושף את סודות המתעשרים החדשים בחזית הדיגיטל כאן בישראל תמורת דמי משלוח בלבד 

איך הכל התחיל? 

4 שנים אחורה ועבור עידן וולר ומנו בן הרוש להרים פס ייצור אנושי של ‘יזמי K100‘ היה עדיין בגדר חלום. כשהשניים ייסדו את המועדון, הם חצבו את הדרך והנהיגו תפישה חדשה בשוק: אל תתבייש. להרוויח הרבה כסף זה טוב, משתלם וזו הדרך היחידה לשגשוג בביזנס, בבריאות, בנראות, בהגשמה, ביצירתיות ואפילו ביחסים עם בן או בת הזוג. 

תחת עידן וולר עברו מעל 4,784 יזמים והוא נחשב כיום למשווק היקר בישראל שעומד מאחורי עסקים שייצרו מעל 80 מ‘ ש“ח, ושותף לחברות בארץ וגם בחו“ל. הוא  צוחק על עצמו כשהוא נזכר: 

“כמו אידיוט! בדצמבר 2017 עמדתי על במה מול 117 אנשים והודעתי שבניתי תכנית פרימיום להוביל אותם ל-100,000 שקל… בחודש!  

אמרתי להם שכל מה שהם צריכים זה: 

1) להכניס כרגע לפחות 10,000 שקל מהביזנס שלהם 

2) לעבור את מבחן הגיבוש, ואז זה יקרה.  

וולר: ”בדצמבר 2017 עמדתי על במה מול 117 אנשים והודעתי שבניתי תכנית פרימיום להוביל אותם ל-100,000 שקל... בחודש!“
וולר: ”בדצמבר 2017 עמדתי על במה מול 117 אנשים והודעתי שבניתי תכנית פרימיום להוביל אותם ל-100,000 שקל… בחודש!“

עכשיו, מה שלא אמרתי זה שאני מפחד רצח שזה לא יקרה, והם לא באמת יגיעו ל-100,000 שקל בחודש… בניתי לעצמי סיסטם ל-100k שהוכיח את עצמו עם כמה מוצרים, הצעות עסקים שונים. 

מנו בן הרוש, יועץ עסקי ששותף איתי למועדון, הצליח גם להגיע לסכומים כאלו בזכות סיסטם מקביל שפיתחנו ביחד. אבל מפה ועד לקחת קבוצה חדשה של יזמים ולהוביל אותם, שיעשו את זה בעצמם? 

יש מרחק דיי גדול. חששתי שגדול מדי ובגלל זה כל תא בגוף אותת לי להשתפן יום לפני ולשגר למקום, לצוות, לצלם ולמשתתפים הודעה שאין כנס כי אני ‘חולה’ “. 

מאז אותה הודעה עברו הרבה מים בנהר… 

לעשות דברים גדולים יחד 

במשך 9 שנים צעדו המחברים בדרך החתחתים עד שטעמו את ה-100K לראשונה בעצמם. הם מכירים על בשרם את האמת מאחורי כל יזם  שמתמודד עם מחסור בלידים, מזיע על כל לקוח, מוכר את הזמן שלו ומרגיש כמו עוד סחורה עלובה בשוק על המדף. 

אחרי שבדקו עשרות סיסטמים, פיתחו בניסוי וטעייה עשרות ערוצי רווח נוספים, ובעבודת נמלים התאימו כל ערוץ רווח לכל סוג ביזנס… הם הצליחו לחצוב את הדרך. הם שפטו את היזמים תחתיהם על בסיס התוצאות בלבד, בעמידה במדדים קשוחים וחילקו את השלבים בדרך לקטגוריות: הגדלת הכנסה, הכפלת העסק פי 2, ואפילו 3 ו-4, שבירת היעד של ה-100K, 750K ויותר. 

עם מולי רובינזון: איך מביאים 750K בשיא משבר הקורונה?
עם מולי רובינזון: איך מביאים 750K בשיא משבר הקורונה?

התוצאות תויקו ונשמרו והסטטיסטיקה של מועדון ה-100k לא איחרה לבוא ותמכה בהבטחה: תוך 8 חודשים בלבד 95% הגדילו הכנסה, 82% הכפילו את הביזנס,51%  שברו את ה-100K ובראש היו עסקים שאפילו הגיעו ל-750K כשהשיא עמד על 1  מליון ₪. 

שניהם נשבעים שמדובר בבעלי עסקים רגילים להחריד ובדרכים חוקיות בלבד לעשות עוד כסף, לחסל את האנונימיות שלך ולהפוך אותך לסלב בשוק שלך. ועם המידע הפרקטי hard core שבספר, הם מבטיחים שאם תיישם אותו בעצמך? צפוייה לך גם הצלחה. 

פראיירים? לא ממש. כשהם מסתכלים קדימה הם חולמים לראות קהילת יזמים גדולה, חזקה ומשגשגת כאן בישראל שעושה דברים גדולים יחד. תחת מועדון המתעשרים החדשים הם מדברים על החזון הגדול שהניע את הכל מהתחלה. 

הספר? נועד לתת לך אסטרטגיות, שיטות וחוברות תקיפה שאם תיישם, במקרה הגרוע תכפיל את ההכנסה שלך. ומכאן, הם יודעים…הדרך שלך להשתייך למועדון ולעשות דברים גדולים יחד קצרה.   

153 סודות הכסף של המתעשרים החדשים 

סודות הכסף הגדולים מחלקים את הספר ל-4 חלקים לפי נושאים בצורה לוגית וברורה. בפועל הם חושפים לך הרבה יותר ממה שאתה מסוגל להכיל בקריאה ראשונה. ספרתי 153 סודות שלא משאירים מקום לאף שאלה פתוחה (אפילו מהו המזון שאסור לך להכניס הביתה כיזם למשל). 

153 סודות כסף גדולים מחלקים את הספר ל-4 חלקים
153 סודות כסף גדולים מחלקים את הספר ל-4 חלקים

הנה חלק ממה שאתה הולך לגלות בספר: 

 •  דוגמאות אמיתיות מתוך פאנלים רותחים שמייצרים תוצאות, כסף, ואימפקט עכשיו בישראל 
 •   מה הם מעמדי מכירה באונליין, ואיזה הכי מתאים כדי להזניק את הצמיחה שלך בחזית הדיגיטל? 
 •   איך לוקחים קמפיין באונליין והופכים אותו למכונת המרות של 1,200% ROI? (שמת 10,000₪ וקיבלת בחזרה 120k לכיס) 
 •   צקליסט לכתיבת מודעה ממומנת באונליין שחותכת את מחירי הפרסום ב-50% 
 •  התרופה לקללת האחד בביזנס ולקוחות מהשטן 
 •  איך לחסן את הביזנס שלך ממחיקה מיידית של כל המוניטין, ההון, והביטחון הכלכלי שצברת עד היום? 
 •   תכיר את ערוצי הרווח שהופכים עצמאים קוטפי כותנה… לביזנס מן של 100k 
 •  סוד מסחרי לא הוגן: איך לבנות רעיון גדול שמפצח קמפיינים, מחסל את התחרות, ומייצר מכונת סליקות דרך הדיגיטל? 
 •  החוקים לבניית מוצר רב מכר שמצית תשוקה בהמונים, הופך ל-SOLD OUT ושובר את השוק (אם הם אדישים למוצר שלך… אתה חייב את זה!) 
 •  ארבעת הביזנס מודל הכי רותחים עכשיו באונליין שמייצרים דור חדש של מתעשרים דרך הדיגיטל 
 •  שבור במקרה חירום: מה לעשות כדי להחזיר את השליטה במצבי סטרס, חוסר וודאות וחרדה כלכלית? (תרופת נגד לימים השחורים שמנסים להכניע אותך) 
 • חשיבה של יזם כושל vs חשיבת יזם מצליח: שיטה בדוקה לתפיסת מומנטום חזק גם אם החמצת את המטרה 
 •  איך לנצל את סוד ביצועי העל של חיל האוויר הישראלי לשיפור, השחזה, וניפוצים שיאים באופן קבוע וצפוי, גם בביזנס? 
 •  מה זה בכלל ערוצי רווח ואיך מחברים אותו אל הלב הפועם של הביזנס שלך? 
 •  יישום מיידי: איך לחבר כל אחד מערוצי הרווח הזה, גם לביזנס שלך? 
 •  כמעט כמו ייעוץ בהתאמה אישית: איך לבחור את ערוץ הרווח הנכון לשלב, ולרמה שלך בביזנס? 
 • גזור ושמור: רשימת 17 ערוצי רווח רותחים שמייצרים 100,000 ש”ח רווח בחודש, כל חודש 

למי מתאים לעשות 100K? 

וכך כותבים המחברים: “אתה גר בדירה לא דולפת, נוסע ברכב יד שנייה ומצליח לשלם חשבון חשמל? יחסית להרבה מאוד אנשים בעולם, מעל 90% מהם אתה הצלחה מסחררת והם היו מוכנים להרוג כדי לחיות בעור שלך. אבל…האם זה מרגיש לך כמו הצלחה מזהירה? ההצלחה היא הסטנדרט של הנחושים, האמיצים, יוצאי הדופן. ומה איתך?” (עמוד 305) 

עידן וולר ומנו בן הרוש: ”פעם אחת ולתמיד לחולל את השינוי בחיים ובביזנס שלך“
עידן וולר ומנו בן הרוש: ”פעם אחת ולתמיד לחולל את השינוי בחיים ובביזנס שלך“

תראה, יכולתי לכתוב שהספר מתאים למאמנים, יועצים, מטפלים, תזונאיות, מורי יוגה, אנשי מיסטיקה ורוחניות, מעצבים, אנשי שיווק ועוד… 

ושהוא גם מתאים לרמות שונות (הם מסבירים לך בדיוק באיזו ‘חגורה’ אתה נמצא ומה זה אומר)… 

הספר, ללא ספק בכלל, מתאים גם לעסקים בלי שיווק אונליין או כאלה שעוד לא פיצחו את השיווק בביזנס והוא מעולה למי שרוצה עוד ערוצי רווח בעסק או ערוץ רווח חדש (מסתבר שזה שונה ממוצרים או שירותים) 

הייתי גם ממליצה עליו לקריאה גם למי שעדיין אין רעיון עסקי, אבל רוצה להיכנס לתחום. הספר כתוב בצורה מהנה, חברית, מדבר בגובה העיניים ואפשר להיסחף אליו ולסיים אותו ביום אחד (מודה… לא יכולתי להפסיק). 

הכל 100% מבוסס מקרי מבחן אמיתיים כאן בישראל. 

אבל בסופו של דבר? אם אתה רוצה לקחת את הספר ולהצליח מנו ועידן מסכמים את זה בצורה הכי טובה: 

רוצה להצליח באמתאתה צריך להיות שייך לקבוצה הנדירה שמוכנה לעשות פעולה אמיתית ופעם אחת ולתמיד לחולל את השינוי בחיים ובביזנס שלך 

מומלץ! 

שלם דמי משלוח בלבד וקבל את ספר העסקים המבוקש בישראל עד לפתח הדלת מתנה 


הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.