עלייה בהכנסות אלביט מערכות ברבעון השני

בצלאל מכליס, מנכ"ל ונשיא אלביט מערכות הביע שביעות רצון מהתוצאות. "אנו מעודדים מתוצאות הרבעון השני המציגות עסקים חזקים, צומחים ומגוונים"

בצלאל מכליס. מרוצה מהתוצאות הרבעוניות צילום: אלביט מערכות

אלביט מערכות בע”מ, הנסחרת הן בבורסה בתל אביב והן בניו יורק דיווחה היום (רביעי) על תוצאות פעילותה ברבעון השני של 2016.

הכנסות החברה ברבעון השני הסתכמו ב-804.5 מיליון דולרים, בהשוואה ל-749.6 מיליון דולרים ברבעון השני של שנת 2015.

הרווח הגולמי לרבעון השני של שנת 2016 הסתכם ב-236.1 מיליון דולר (29.4% מסך ההכנסות) בהשוואה ל-219.3 מיליון דולר (29.2% מסך ההכנסות) ברבעון המקביל אשתקד.

הרווח התפעולי ברבעון השני, הסתכם ב-69.9 מיליון דולרים (8.7% מסך ההכנסות) בהשוואה ל-65.5 מיליון דולרים (8.7% מסך ההכנסות) ברבעון המקביל אשתקד.

הוצאות המימון הסתכמו ב-5.5 מיליון דולרים, בהשוואה ל- 6.2 מיליון דולר באותו רבעון בשנה שעברה. הרווח הנקי עמד על 54.1 מיליון דולרים (6.7% מסך ההכנסות) בהשוואה ל-45.3 מיליון דולרים (6.0% מסך ההכנסות) ברבעון השני של 2015.

הרווח למניה עמד על 1.27 דולר בהשוואה ל-1.06 דולר ברבעון המקביל אשתקד.

ד

“מעודדים מהתוצאות”

בצלאל מכליס, מנכ”ל ונשיא אלביט מערכות הביע שביעות רצון מהתוצאות. “אנו מעודדים מתוצאות הרבעון השני המציגות עסקים חזקים, צומחים ומגוונים. הביצועים הטובים שלנו מבוססים על צמיחה עקבית בצבר ההזמנות, שהמשיך לגדול ברבעון ושיפר את היכולת לצפות את ההכנסות לטווח הארוך”.

“המכירות שלנו מתפרסות על פני אזורים רבים במגוון רחב של מוצרים וטכנולוגיות. בשנה זו במיוחד, ראינו  ביצועים חזקים באירופה ובישראל. הנוכחות המגוונת שלנו בשווקים ופורטפוליו המוצרים סייעו לנו להמשיך בצמיחה בתחום המתפתח של הגנה, אבטחה ובטחון המולדת”, הוסיף מכליס.

“בחודשים האחרונים השקנו מספר מערכות ופתרונות חדשים, שהתקבלו בעניין על ידי לקוחותינו בעולם. בהתבסס על צבר ההזמנות ועל  מיצובנו בשוק, יש לנו פוטנציאל להמשיך במגמה זו בעתיד הנראה לעין”, סיכם המנכ”ל והנשיא את דבריו.