פטנט ישראלי: אימוג’י בדמות שלך

אפליקציה ישראלית מאפשרת לראשונה ליצור אימוג'ים אישיים בלחיצת כפתור

ממציאים אימוג'י בדמותכם (צילום אילוסטרציה: פיקסביי)

באחרונה הושקה אפליקצייה ישראלית החדשה, Moojis (מוג’יס), הראשונה מסוגה בעולם, המאפשרת יצירת אימוג’ים אישיים,  לכל משתמש בלחיצת כפתור.

האפליקציה באנגלית זמינה להורדה ולשימוש בחנות Google Play ו-Appstore. המקלדת החינמית מגיעה עם 8 מוג׳יס בסיסיים, וניתן להוריד 9 חבילות הרחבה נוספות בעלות 4-8 שקלים כל אחת. לרגל ההשקה ניתן יהיה להוריד חבילת הרחבה נוספת ללא עלות ולהנות מ-16 מוג’יס חינמיים בסך הכל.

שלומי בן עטר, מייסד ומנכ״ל פאנימוד ששחררה את האפליקציה: “מוג׳יס נותנת לכל משתמש את הפלטפורמה ליצור לעצמו מקלדת אמוג׳יס המבוססת על הפנים שלו! אם עד היום רק מפורסמים עשו לעצמם מקלדות פרסונליות, עכשיו כל אחד יכול. השוק צריך וצמא למוצר כמו מוג’יס. נקודה”.

לדבריו, “בעידן שהביטוי ‘סלפי’ שגור בפיו של כל בעל סמארטפון ורובם משתמשים במקלדת האימוג’יז, ויש מיליונים כאלה בעולם, זה רק מתבקש שתקבל אימוג’י שהוא אתה. בעבר היית שולח הודעה ובקושי יודע אם היא הגיעה או לא. היום אתה יכול לדעת מתי היא נשלחה, מתי היא נקראה, מתי הכותב מגיב לך, לדבר עם קבוצה שלמה של אנשים במקביל, להקליט הודעות שלך ולשתף תמונות באותו רגע”.

“מיד לאחר שיצרת אימוג’יס/סטיקרים שלך, הפכת את חווית השיחה למשהו שטרם נראה כמוה. טכנולוגית זיהוי הפנים המהפכנית שפיתחנו לוקחת את המושג אימוג’י או סטיקר כמה שלבים למעלה, למשתמש יש את החופש לצלם את עצמו בכל הבעה שיבחר (עם קצת הכוונה מהבמאי שלנו) והוא מקבל מה שהוא התכוון אליו – לא ליד, לא כמו, לא בערך”, מסכם בן עטר.