פרוקטר אנד גמבל העולמית בחרה בישראל כ-HUB חדשנות

החברה מקימה מיזם חדשנות ישראלי -אמריקני המחבר סטארטאפים ישראלים עם חברות Fortune 500

אופיר גוטמן, מנכ"ל פרוקטר אנד גמבל ישראל. צילום: רמי זרנגר

חברת פרוקטר אנד גמבל (Procter & Gamble) העולמית, מכריזה היום (שלישי) על השקת מיזם “ישראל – סינסינטי”, הפונה לסטארטאפים ישראלים, שלהם מוצר עובד מתחומי הסייבר, הביג-דאטה, הפינטק, טכנולוגיות לנקודות המכירה ועוד.

מיזם “ישראל – סינסינטי” פועל בשיתוף עם Kruger – רשת הסופרמרקטים הענקית בארה”ב, חברת General Electric,Cincinnati hospital ו-Fifth third bank ובשת”פ עם שלוש קרנות ישראליות,JVP Vintage, Ourcrowd.

אחת ממטרות המיזם היא חשיפת הסטארטאפים הישראליים לפרוקטר אנד גמבל העולמית ולחברות נוספות הפועלות מסינסינטי, בכדי לאפשר קרקע ענפה ורחבה לסטארטאפים הישראלים לבחון את הטכנולוגיות שלהם לקראת שיתופי פעולה רחבים יותר בהמשך.

חמשת הסטארטאפים שישתתפו במיזם יזכו לבצע פיילוט במימון מלא, במטה החברות המשתתפות, הנמנות בין חברות הפורצ’ן 500 בארה”ב.

בשבועות הקרובים יוכרזו שמות הסטארטאפים הנבחרים לקחת חלק בתוכנית.

סיגל מנדלביץ ומיכל הלר, מובילות התכנית מציינות כי “לעיתים נדמה שהסטארטאפיסטים הישראלים התעייפו מאינספור ביקורי בכירים שדבר לא נולד מהם. במסגרת  מיזם החדשנות “ישראל-סינסינטי” מובטחת  הזדמנות יוצאת דופן  לחמישה סטארטאפים להריץ פיילוט, במימון מלא, בקרב התאגידים המרתקים והגדולים בעולם”.

הקמת המיזם מהווה צעד נוסף בחיזוק הקשר של פרוקטר אנד גמבל עם התעשייה הישראלית לאחר שזו סומנה על ידי פרוקטר כ”יצרנית החדשנות” המרכזית לתחומי השיווק וה-IT של החברה. יתרה מכך, זוהי אינה הפעם הראשונה שפרוקטר אנד גמבל בישראל מקדמת סטארטאפים ישראלים לפיילוטים בחו”ל.

לדברי אופיר גוטמן, מנכ”ל פרוקטר אנד גמבל ישראל, “חלק מסיפור ההצלחה והבולטות העולמית של פעילות הסניף הישראלי מעוגן ביכולותיו יוצאות הדופן של השוק. מיזם “ישראל – סינסינטי” הוא חוליה נוספת לפעילות החדשנות של פרוקטר אנד גמבל בישראל כאשר במהלך החודשים האחרונים, נבחנו  למעלה מ-20 סטארטאפים ישראלים. אני שמח לדווח כי מתוכם, חמש חברות בתחומי הסייבר וה-BI, מבצעות כבר היום פיילוט בסניפי פרוקטר אנד גמבל בארה”ב  ובסין. בכך למעשה מקדימה ישראל את מרכזי החדשנות המובילים בעולם, ובהם סן פרנסיסקו ולונדון, כ”יצרנית” החדשנות  הראשית של הארגון”.