שידור חי בהול: צעירי הצללים שמרוויחים כסף מהצד דרך מערכת הפרסום של פייסבוק ו’דופקים את המערכת’… נחשפים לראשונה

תופעה רותחת או מרתיחה? בחודשים האחרונים מאות אלפי צעירים נחנקים כלכלית ומוצאים עצמם חייבים לייצר כסף בזמן המשבר: בלי להיחשף, בלי לאבד את החל"ת, בלי האישור של הבוס. דה רוטשילד חושף את סיפורם של 'צעירי הצללים' שמוצאים בית, כסף ועתיד בשידור חי מעורר המחלוקת של איש השיווק המבוקש בישראל...

חשיפת סיפורם של 'צעירי הצללים' שמוצאים בית, כסף ועתיד בשידור חי מעורר המחלוקת של איש השיווק המבוקש בישראל

אלפי צעירים שמעו בשנים האחרונות הבטחות על כסף מהבית, הכנסה פאסיבית, על ודרכים חדשות להתפרנס באינטרנט. רובם מצאו את עצמם מאוכזבים, לבד, מול אתר קורסים שומם, וחור קטן בכיס. 

למרות זאת, כמה מהם גילו איך להרים אימפריית צללים קטנה באונליין, איך להביא משכורת נוספת מהצד, והם פועלים בחשכה מוחלטת. איך זה קורה?  יש להם נשק סודי בארסנל, וקוראים לו עידן וולר.

עידן הוא המשווק היקר בישראל והמוח מאחורי מועדון ה-100k. תוכנית שמביאה יזמים ובעלי עסקים ל-100,000₪  רווח בחודש. לאחרונה עידן יצא בתוכנית חדשה שמכוונת גם אל ‘האזרח הקטן’. קוראים לה ‘אימפריית הצללים’ והיא מאפשרת להסתדר על הכנסה נוספת של 10,000 ש”ח בחודש מהצד, גם בלי להיחשף, בלי האישור של הבוס, ולפעמים גם מתחת לרדאר של הרשויות.

הוא טוען שזה חוקי לחלוטין, שונה מכל שיטה או כפתור אדום להתעשרות באינטרנט, ושאם הוא היה מאבד את כל ההון שצבר באונליין, זה בדיוק מה שהוא היה עושה כדי להתחיל מחדש. אז מה הסוד של הישראלים שפועלים בחשכה ומביאים משכורת נוספת מהצד? יצאנו לבדוק!

עידן איך זה קורה? מה אתה עושה עם התלמידים שלך?

זה נקרא פרסום מהלפטופ. בייסיקלי, יש המון בעלי עסקים שנכנסו לאונליין והם חייבים לפרסם באינטרנט. יש להם תקציבי פרסום שצריכים לצאת. כל מה שאנחנו עושים זה ללמד את התלמידים שלנו על מה לוחצים, מה לכתוב, ואיך לפרסם מהלפטופ בשיטות שלנו. הרבה מהתלמידים שלנו לקחו הזדמנויות עסקיות בעבר, התבאסו שזה לא עובד להם, אבל התאהבו בעולם הזה של השיווק והפרסום באונליין. ככה אני מאפשר להם להפוך את הפאשן והכספים שהם כבר השקיעו למשכורת נוספת מהצד.

והחלק היפה? גם אם אין לך ניסיון או ידע קודם אתה יכול להגיע לשידור החי, ללמוד בדיוק איך זה עובד, וכשאתה עובד על הלפטופ בשקט שלך… אף אחד לא יודע מה אתה עושה. בגלל זה קראנו לתוכנית ‘אימפריית הצללים’.

אולי יעניין אותך:

הדרכה חדשה בשידור חי: איך להפוך למפרסם לפטופ ב-6 צעדים גם אם אין לך ניסיון?

תופעה רותחת או מרתיחה? חשיפה Live של ‘צעירי הצללים’ באונליין

שידור חי בהול: איך להביא משכורת מהצד של 10,000 ש”ח בחודש, בלי ניסיון, בלי להיחשף ובלי האישור של הבוס

מה הקאץ? זה נשמע קל מדי…

אני שם את הכל על השולחן – צריך ללמוד כאן מקצוע חדש. אם אתה רוצה ללמוד איך להתקין מזגן, להחליף מנעולים בדלת, או לתקן מסך של אייפון 7, יש לך תקופת הכשרה קצרה עד שאתה תופס את העניין ומבין איך זה עובד.

זה בדיוק מה שאנחנו מראים בשידור החי. החברה רואים שזה עובד – יש כאן מוצר אמיתי. מיומנות שאנשים רוצים לשלם עלייה כסף. אנחנו לא מוכרים אוויר, אין הבטחות ריקות מתוכן, ולא תמצא פה כפתורים אדומים. רק עבודה ממוקדת של 3 שעות ביום כדי לגרום לזה לעבוד. אח”כ, כשאתה מכיר איך הכל עובד כבר אפשר לרוץ על התבניות מהר יותר ולקצר את הזמנים.

יש אנשים שתופסים את זה מהר ויש אנשים שצריכים להשלים פערים ולוקח להם קצת יותר זמן לפני שהם מתחילים לרוץ. בסופו של דבר אתה מבין את חוקי המשחק של הפרסום מהלפטופ, איך בוחרים את התבנית הנכונה, על מה ללחוץ, ואיך לחבר את ‘מערכת הפרסום’ הזאת לחשמל.

משה חדד – מנהל הפרסום של עידן וולר, ומייסד אימפריית הצללים

אם זה כזה פשוט למה אף אחד לא עשה את זה עד היום?

החלק הטכני באמת פשוט. יש הרבה תוכניות והדרכות באינטרנט שמראות לך על מה לוחצים ואיך עובדים עם הממשק באינטרנט אבל זה לא מספיק…  אף אחד לא ‘מפצח’ את העניין של הפרסום מהלפטופ 24/7 ומפתח שם מומחיות אמיתית.

בגלל זה הכנסתי לצוות שלי מומחה פרסום. מצאתי את משה חדד, יזם צעיר שרוט אפילו יותר ממני. אחרי הצבא הוא טס למנזר שאולין בסין כדי לקבל מכות ולאכול אורז. לא הבנתי בהתחלה מה היה לו לחפש שם… אבל אז גיליתי שהבנאדם סזיפי! הוא העלה אלפי מודעות, עשה ניסויים, שיחק עם כותרות, בנה תבניות מלא-את-החסר וגילה בדיוק מה עובד ומה לא בכל מה שקשור בפרסום מהלפטופ. 

למה קראת לתוכנית ‘אימפריית הצללים’?

קיבלנו פניות ממאות תלמידים שהם חייבים לפתוח ערוץ הכנסה נוסף מהצד. אלה מאות צעירים שנדחקו לפינה והבינו שאף אחד לא דואג להם במדינה הזאת, והם לא יכלו להרשות לעצמם להיחשף. כלומר הם חייבים להרים אימפריה שחייבת להישאר בצללים.

אז עשינו ניסוי לפני כמה חודשים כדי לראות אם אפשר ללמד גם מישהו בלי ניסיון, ולהביא אותו מ-0 לרמה של 10,000 ש”ח בחודש מהצד. בנינו תוכנית לייוי יקרה ואינטנסיבית (מעל 18,000 ש”ח) ומשה חדד הוביל אותם. הכשיר את החבר’ה, לימד אותם את הסודות הגדולים והקטנים של הפרסום מהלפטופ, וגילינו שני דברים:

הראשון – בעלי עסקים מוכנים לשלם הרבה מאד כסף על היכולת הזאת.
השני – התלמידים מצליחים להביא את השקל הראשון באונליין יחסית בקלות גם אם אין להם נסיון.
יותר מזה, גילינו שבממוצע מי שעקב אחרי כל ההוראות ויישם את התוכנית הביא 25,000₪ תוך ארבע חודשים. 

שידור חי בהול: צעירי הצללים שמרוויחים 10,000 ש”ח מהצד ו’דופקים את המערכת’… נחשפים לראשונה

אולי תרצה להירשם כבר עכשיו: שידור חי בהול – איך לחצוב את הדרך שלך ל-10,000₪ מובטחים באונליין, צעד אחר צעד

חשבנו שעלינו על הגל ואז הגיע הקורונה וטרפה את כל הקלפים. מי ישים עכשיו 18,000 ש”ח לתוכנית ליווי? הבנו שאנחנו צריכים לשנות כיוון.

החלטתי לפתוח את הדלת של אימפריית הצללים לכל אותם צעירים שנותרו ללא מענה. חברה טובים שלא קיבלו את הקלפים הכי טובים אבל בוער בהם להצליח. בגלל זה שלחתי את משה לחתוך את המחיר של התוכנית ב-75% והוא הצליח להרים פס ייצור של ‘אנשי צללים’. צעירים שפותחים את הלפטופ, בשקט שלהם, וגורפים הכנסה מהצד מתחת לרדאר. אי אפשר לדבר על זה יותר מדי כאן…

בגלל זה בשידור החי משה מראה להם בדיוק איך נכנסים לתחום הפרסום מהלפטופ, מה אתה חייב לעשות כדי להצליח, למי זה מתאים, ואיך להסתדר על 10,000 ש”ח מהצד גם אם אתה חייב להישאר בצללים ואסור לך להיחשף.

אז אתה מלמד אנשים שיטה לעשות כסף ואז הם תקועים בחיפוש אחר לקוחות?

ממש לא. משה מראה להם צעד אחר צעד איך לגייס לקוחות חדשים גם אם אין לך ניסיון, איך לפנות אליהם, מה לעשות עם הרווחים, ואיך לסגור איתם ב-99% וודאות – הוא בנה הצעת 9 מ”מ שאי אפשר לסרב לה. ולחברה הרציניים יש אפשרות לקחת את ‘מבחן השאולין’ של משה בסוף התוכנית. אם הם עוברים אותו, משה גם מסדר להם לקוחות בהתחייבות במהלך התוכנית.

בממוצע 80% מהאנשים עושים 3,000 שקל בחודש כבר ב-60 יום הראשונים. עד סוף התוכנית הם אפילו מורווחים. אבל אלה רק מי שבאמת עשו את השיעורים, השתתפו, שאלו שאלות. זה לא הולך לקרות לבד וגם לא יקרה לבד.

משה חדד מוביל את אימפריית הצללים: הכשרת ‘צעירי הצללים’ צעד אחר צעד מ-0 ל-10,000 ש”ח בחודש

ומי מתאים לאימפריית הצללים?

חשוב להדגיש שזה לא קורה סתם ככה וזה בחיים לא יעבוד למי שמחפש קיצור דרך. יש פה מקצוע חדש ללמוד, 3 שעות עבודה חזקות להשקיע כל יום – ואם צריך יותר? תעשה מה שצריך כדי להשלים פערים. בגלל זה אני אוהב את החברה הצעירים. הם נדפקו ע”י המערכת ועכשיו זה דוחף אותם חזק יותר לעשות מה שצריך כדי להיכנס לאונליין, ו’לדפוק אותה’ בחזרה.

אז חוץ מנחישות והתמדה בריאה, תעזור גם הבנה בסיסית במחשב. ברמה של להתחבר לחשבון ג’ימייל חדש, ולשלוח מייל. אם יש לך את היכולת הזאת, ואתה מוכן לעשות את כל מה שמשה יראה לך – יש לנו עם מה לעבוד. 

קח בחשבון שמי שחלש יותר טכנולוגית, כנראה יעבוד קשה יותר בהתחלה עד שהוא ידביק את הפער. בסופו של דבר תופסים את העניין ולומדים לרוץ מהר יותר על התבניות, והפעולות ככה שזה הופך לקל ומהיר יותר עם הזמן.

למה התלמידים שלך לא אוהבים להיחשף?

שמע… עדיף לא לדבר על זה כאן בגלל שיש מי שלא יאהבו את התשובה… אבל זאת המציאות: מה עושה אדם צעיר שיצא לחל”ת והוא חייב השלמת הכנסה בלי שידעו שהוא עובד? אם הוא ילך לעבודה מסורתית במשרה חלקית הוא יאבד את החל”ת, יעבוד קשה יותר, ויעשה פחות כסף… מה תעשה אמא חרדית שצריכה להביא כסף הביתה, אבל לא רוצה שהפנים שלה ייחשפו מול העיניים של כל המגזר? או מי שהמצב כלא אותו עם חשבונות מוגבלים או מעוקלים… איך הוא יקבל גישה לכסף שהוא יכניס? 

האנשים האלה מוצאים בית חם ומפלט באונליין.

הם יכולים להרים עסקים יפים של 10,000 בחודש גם בלי להיחשף, בלי שהבוס ידע, ובלי לפגוע בחל”ת. כל מה שהם עושים זה ללמוד איך לפרסם מהלפטופ, איך להביא את הלקוחות הראשונים, ואיך לעשות מזה 10,000 בחודש. זאת המטרה של השידור החי עם משה חדד.

הרשמה לשידור החי:

‘צעירי הצללים’: הדרכה חדשה חושפת איך להסתדר על משכורת נוספת מהצד, מהבית, גם אם אין לך ניסיון באונליין

הסיפור של עומר: במקום חל”ת – 6 לקוחות משלמים בריטיינר תוך כדי התוכנית, בלי ידע קודם

הסיפור של עומר – היה שכיר לשעבר. הוא הבין שהמסלול הזה לא יוביל אותו אותו לעצמאות כלכלית. אני מת על היזמים הצעירים שלא מפחדים מכלום ועושים מה שצריך כדי לדאוג לעצמם. אז עומר התפטר מהעבודה ונכנס בהילוך חמישי לתוכנית, חודש אח”כ הקורונה הגיעה ושלחה הביתה את החברים והקולגות שלו לשעבר… רק שבנתיים, עומר עקב אחרי ההוראות של משה באימפריית הצללים, והסתדר כבר על 6 לקוחות במהלך התוכנית.

ביקשתי ממשה לבדוק מול עומר כמה הוא עשה מאז תחילת התוכנית ועד היום – 84,000 ש”ח. זה לקח 6 חודשים והוא עדיין בצמיחה, אבל הוא הרוויח את החופש שלו בחזרה.

כל אחד מצליח?

דיברנו על זה. ממש לא. מי שעוקב אחרי ההוראות של משה, מיישם, משתתף בשאלות תשובות בתתוכנית, שואל בקבוצה, מקבל את כל הגב והתמיכה ב-100%. זה דורש בממוצע 3 שעות עבודה מרוכזות ביום. תלוי בקצב האישי, יכול שזה ייקח לך ויכול להיות שזה יקח לך פחות.

בכל מקרה עד היום לא היה תלמיד אחד שעשה מה שצריך ולא קיבל מענה. המטרה שלנו היא לייצר win-win אמיתי. ברגע שהתלמידים מצליחים, כל סיפור הצלחה כזה מסדר לנו עוד 3-4 יזמים אחרים שרוצים גם.

בגלל זה המטרה של משה היא לייצר מקסימום סיפורי הצלחה, ומשה סזיפי. הוא עובד קשה עם החברה, דוחף אותם, מראה להם את הדרך, ונותן להם בראש כשצריך. אני לא חושב שקיים עוד ‘קסם’ כזה בארץ…

אוקיי, איך אפשר להירשם לשידור החי?

חשוב לנו להכניס לאימפריית הצללים רק את מי שמתאים. אני יודע שזה יכול להשמע קל מדי מהצד, אולי מאיים טכנולוגית, ועולות הרבה שאלות על החוקיות ואיך זה עובד. בגלל זה משה מעביר הדרכה שמראה בדיוק את 6 הצעדים כדי להפוך למפרסם מהלפטופ, ואיך לעשות מזה 10,000 שח בחודש. 

למי שיחליט שזה מתאים ושהוא רוצה, גם תיהיה אפשרות להצטרף לאימפריית הצללים. אבל אין שום חובה וההדרכה היא בחינם. בכל מקרה כדאי להגיע, לשמוע, לראות בעיניים איך זה עובד ולקבל החלטה במהלך השידור.

הרשמה מיידית לשידור הבהול: רק 500 מקומות בהדרכה הקרובה

>> להרשמה לשידור החי של משה חדד: איך לחצוב את הדרך שלך ל-10,000₪ מובטחים באונליין, צעד אחר צעד, תלחץ כאן