קורס הגיטרה הפופולרי ביותר בישראל: איך להגשים את החלום לנגן בגיטרה ב- 5 שבועות בלבד ובפחות מעלות של שיעור אחד…

המבצע החדש של "לנגן גיטרה בחמישה שבועות" שבר את הרשת. למעלה מ- 3,000 איש כבר הגשימו את החלום לנגן בששת החודשים האחרונים, בלי לצאת מהבית ובהשקעה סמלית וחד פעמית של 197 ₪ בלבד. יובל ביאליק, מנכ"ל ביה"ס ומפתח השיטה, מסביר איך נוצרה ההזדמנות הגדולה להגשים את החלום לנגן ולמה חשוב לנצל אותה כבר עכשיו. יצאנו לבדוק!

יובל ביאליק: המנכ
יובל ביאליק: המנכ"ל והבעלים של ביה"ס הגדול בארץ ללימוד גיטרה ומייסד שיטת "לנגן גיטרה בחמישה שבועות" (צילום: גלעד ארצי)

החלום לנגן בגיטרה כבר גרם להרבה תיסכול, בעיקר אצל מבוגרים שחולמים לנגן. הסיבה העיקרית היא שאנשים רבים מגששים באפלה, עוקבים אחר הנחיות לא נכונות ומנסים ללמוד ממורים בלי שיטה או מסרטונים חינמיים ביוטיוב. כשהחלו להציף את מערכת דה רוטשילד שמועות על תכנית חדשה שמבטיחה לשים קץ לתופעה בזמן קצר ובעלות מינימלית, הצלחנו לתאם 45 דק’ עם יובל ביאליק לראיון קצר, למרות היומן העמוס שלו.

יובל, אלפי אנשים נכשלים שוב ושוב בהגשמת החלום לנגן בגיטרה. מה אתה עושה אחרת עם התלמידים שלך?

תראי, כדי להגשים את החלום שלך ולהצליח לנגן בגיטרה, אתה חייב שלושה דברים: 1. שיטה ברורה ומסודרת, שלוקחת אותך צעד צעד מאפס ידע ועד לנגינה רצופה של שירים 2. תירגול יומיומי לפי השיטה ו 3. מחוייבות לתהליך וקבלת החלטה נחושה “ללכת על זה”. נהוג לחשוב שההצלחה בנגינה תלויה בכישרון שלך או באורך האצבעות אבל בתכל’ס הכל בראש…

הזדמנות להגשים חלום: קורס גיטרה מלא בהשקעה של 197 ₪ בלבד

איך אתה מסביר את אחוזי ההצלחה החריגים של התלמידים שלך?

כפי שהתחלתי לומר, הכל בראש. מה שמונע מרוב האנשים להצליח בלימוד גיטרה זה חוסר בשיטת לימוד מתאימה. יש אלפי דברים שאפשר לעשות עם גיטרה, אבל רוב האנשים חולמים בסה”כ לנגן את השירים שהם אוהבים לעצמם, למשפחה ולחברים. ואת זה אפשר להשיג בתהליך מהיר של חמישה שבועות בלבד.

הסוד הוא במיקוד נכון ובהתמדה בתירגול לפי השיטה.

אנחנו לא מוותרים על החלום של אף אחד ונלחמים יחד עם התלמידים, ברמה יומיומית כדי לנצח כל אתגר ולהמשיך לתרגל לפי השיטה המדוייקת שכבר עבדה ללמעלה מ- 7,000 בוגרים ב- 6 שנות פעילות.

לא מוותרים על החלום של אף אחד: למעלה מ7,000 בוגרים מוכיחים שהשיטה עובדת (צילום: מתוך הווטסאפ של יובל ביאליק)
לא מוותרים על החלום של אף אחד: למעלה מ7,000 בוגרים מוכיחים שהשיטה עובדת (צילום: מתוך הווטסאפ של יובל ביאליק)

זה ממש פשוט. תראי את הסיפור של איציק למשל. איציק הגיע אלינו בגיל 76, עם חלום של למעלה מ- 50 שנה שהוא לא הצליח להגשים. הוא ניסה כמה פעמים ללמוד אצל מורים פרטיים לאורך השנים ושוב ושוב הוא נכשל. בשלב זה כבר היה לו חשש שהוא לעולם לא יגשים את החלום הכי גדול שלו. הוא חשב שאין לו כישרון מוזיקלי ואין לו קואורדינציה ושהוא כבר מבוגר מדי ולא יצליח.

כשאיציק הגיע אלינו לקורס, היה לו בהתחלה מאוד קשה, אבל לא ויתרנו לו ועזרנו לו לא לוותר לעצמו. נלחמנו יחד איתו משיעור לשיעור ומשבוע לשבוע עד שהוא הצליח לנגן שיר בצורה רצופה. במפגש הסיום הוא סיפר עם דמעות בעיניים איך הוא חיכה 50 שנים לרגע הזה והנה הרגע הגיע…

לא רק שהוא הגשים את החלום הכי גדול שלו, אחרי שנים של כישלונות, הוא גם למד להאמין בעצמו, להתמודד עם אתגרים ולנצח אותם וזה מה שעושה אותו מאושר כל בוקר מחדש.

זה היה רגע מאוד חזק שלא אשכח בחיים.

יובל, לאחרונה יצרת תכנית חדשה של הקורס “לנגן גיטרה בחמישה שבועות”… מה יש שם?

היתרון הגדול של התכנית החדשה הוא שהיא מאפשרת לך להגשים חלום ולהגיע לאותן תוצאות מדהימות של הבוגרים שלנו, בלי לצאת מהבית ובהשקעה סמלית (197 ₪ בלבד), שכל אחד יכול לעמוד בה.

בנוסף לקורסים הפרונטליים ולתכניות הליווי שלנו, החלטתי לאחרונה להנגיש את מחיר הקורס הדיגיטלי, “לנגן גיטרה בחמישה שבועות”, שלמעלה מ- 3,000 איש כבר למדו בעזרתו והצליחו לנגן, כדי לאפשר לכל מי שחולם לנגן להגשים את החלום במהירות, בקלות ובהשקעה מינימלית.

בצורה כזו, יש לתלמידים שלנו מעטפת חזקה – הם צופים בסרטונים באתר ומתרגלים באופן יומיומי וממוקד לפי השיטה שתביא אותם בדיוק ליעדים ולמטרות שלהם – הגשמת החלום לנגן את השירים האהובים שתמיד חלמו עליהם – לעצמם, למשפחה ולחבר’ה…

ולקוראים שלנו שרוצים עוד פרטים, איך אפשר ליצור איתך קשר?

זה פשוט. אני אתן לך לינק להרשמה מהירה לקורס הדיגיטלי במבצע של 197 ₪ בלבד. יש שם את כל הפרטים על הקורס והמבצע בצורה מאוד ברורה ומפורטת.

עם יד על הלב, אני לא יודע כמה זמן עוד אוכל לתת את הקורס הזה במחיר כל כך נמוך (78% הנחה!) ולכן אני ממליץ למהר ולשריין את מחיר המבצע.

אם יש לך חלום לנגן בגיטרה – תלחץ כאן עכשיו

יובל ביאליק: מוביל אלפים שחולמים לנגן בגיטרה לתוצאות יוצאות דופן בחמישה שבועות בלבד  (צילום: יעל אמיר)
יובל ביאליק: מוביל אלפים שחולמים לנגן בגיטרה לתוצאות יוצאות דופן בחמישה שבועות בלבד (צילום: יעל אמיר)

הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.