רינאייר מוסיפה 15 קווי טיסה חדשים לתל אביב ועובדה

החברה תפעיל החורף 7 קווים חדשים לתל אביב ועוד 8 קווים חדשים לנמל התעופה בעובדה

ראשי רינאייר משיקים את לוח הטיסות החדש, היום (רביעי) צילום: עודד קרני

רינאייר – חברת התעופה האירופית, השיקה היום (רביעי) עם משרד התיירות את לוח הטיסות המיועד לחורף 2017 עם 19 קווים לישראל.

ריאנאייר תפעיל החורף 7 קווים חדשים לתל אביב ועוד 8 קווים חדשים לנמל התעופה בעובדה (15 קווים חדשים בסך הכל). זאת, כתוספת על נתיבי החברה הקיימים לברטיסלבה, לבודפשט, לקראקוב ולקובנה (מעובדה).

שר התיירות יריב לוין אמר כי “כניסתה של חברת ריינאייר לפעילות בהיקף משמעותי בישראל היא בשורה גדולה שתתרום באופן מיידי, הן להגדלת התיירות הנכנסת והן להורדת מחירי הטיסות לישראל וממנה. אני שמח ששיתוף הפעולה בין משרד התיירות לריינאייר עולה מדרגה כאשר החברה מביעה אמון גדול במוצר התיירותי הישראלי ופותחת לראשונה קווי טיסה בהיקף גדול לנתב”ג וכמעט משלשת את פעילות החברה באילת”.

“ענף התיירות עובר בימים אלה מהפכה גדולה וכניסתה המשמעותית של ריינאייר לישראל היא ההוכחה לשיפור הניכר באטרקטיביות של ישראל כיעד תיירותי. שיפור זה בא לידי ביטוי כבר עכשיו עם גידול מספר התיירים המבקרים בארץ”, דברי השר לוין.

המנהל המסחרי של רינאייר, דייויד אובריאן אמר כי החברה שמחה להשיק את לוח הטיסות לחורף 2017 בישראל, הכולל 19 קווים, אשר יוצעו למכירה כבר בתחילת חודש פברואר.

אובריאן הוסיף כי כדי לחגוג את השקת לוח הטיסות לחורף 2017 בישראל, תציע החברה מושבים ב-20 אירו בלבד אשר יהיו זמינים עד מחר בחצות.