שיתוף פעולה בינלאומי: קפה אילי יוגש בטיסות יונייטד

חברת התעופה יונייטד בחרה באילי, בהתאם למשוב שקיבלה מלקוחותיה. יונייטד מגישה מידי שנה כ-72 מיליוני ספלי קפה בטיסותיה.

אבי פרידמן מנכ"ל יונייטד איירליינס בישראל ואורי פדרמן מנכ״ל קפה לנדוור המייצגת את חברת אילי (צילום: כפיר סיון)

הנוסעים בטיסות יונייטד איירליינס ברחבי העולם יכולים כעת ליהנות מההיצע של אילי – יצרנית הקפה האיכותי המפורסמת ביותר מ-140 מדינות, הודות לסטנדרטים הגבוהים שלה.

חברת התעופה יונייטד בחרה באילי, בהתאם למשוב שקיבלה מלקוחותיה. יונייטד מגישה מידי שנה כ-72 מיליוני ספלי קפה בטיסותיה.

אילי סוחרת ישירות עם המגדלים בברזיל, מרכז אמריקה, הודו ואפריקה, ורוכשת מהם את המעולים והאיכותיים ביותר שבין פולי הערביקה המיוצרים בעולם, שמאפשרים לה ליצור את הטעם המובהק של התערובת הייחודית של אילי. שרשרת האספקה שלה זכתה להסמכות בתחום הקיימות, שמבטיחות כי המגדלים יזכו לפיתוח חברתי וכלכלי, בעוד הלקוחות וחובבי הקפה ברחבי העולם יוכלו ליהנות מקפה איכותי.

כדי להבין מה הופך קפה למצוין באמת, יונייטד כללה בתהליך גם את העובדים שלה בשדות התעופה ובטיסות וגם את צוות מומחי המזון והמשקאות שלה. גם העובדים וגם הלקוחות טעמו מספר תערובות של מותגי קפה שונים במהלך הטיסה והעבירו את המשוב שלהם.

מחלקת המו״פ של אילי הקדישה חודשים לבחינת משתנים רבים של תהליך הכנת והגשת הקפה במהלך טיסה, וערכה ניסויים שונים – מסוג הקליה ועד מידת טחינת הפולים – על מנת להגיע אל הנוסחה של ספל הקפה האיכותי ביותר שיוכן ויוגש בגובה של יותר מ-10 ק״מ.

הצוות המליץ על פולים בקליה כהה יותר, אשר יבטיחו טעם עז עם ארומה מובחנת של שוקולד. התערובת נבחנה בקרב הלקוחות, ורובם נטו לבחור בקליה הכהה של אילי כקפה הטעים ביותר.