שיתוף פעולה בריאותי: הרבלייף חתמה על חוזה עם ספיישל אולימפיקס

הרבלייף, העוסקת במוצרי תזונה תשתף פעולה עם החברה הפועלת להחדרת המודעות לספורט בהיקף של מיליון דולרים

שיתוף פעולה למען בריאות וספורט (צילום אילוסטרציה: פיקסביי)

חברת הרבלייף הודיעה על שיתוף פעולה בהיקף של מיליון דולר עם ספיישל אולימפיקס כדי לתמוך בתוכניות הכושר של הארגון ברחבי העולם, תוך התמקדות בהגברת הפעילות הגופנית ושיפור התזונה ושתיית מים.

החברה תנצל את הצוות הגלובלי שלה הכולל יותר מ-300 מדענים ו-36 בעלי תואר ד”ר שמתמחים בתזונה וביצועי ספורט, ותתרום מומחיות בתזונה ותוכן חינוכי הכולל סרטים וחומרים אחרים למאמנים, ספורטאים, מטפלים וכלל קהילת הספיישל אולימפיקס.

“ספיישל אולימפיקס הם יותר מתחרות ספורט”, אמר קייל וושבורן, מנהל הכושר בספיישל אולימפיקס. “אנחנו מקיפים את הספורטאים שלנו בקהילה שתומכת בהם באמצעות ספורט, בריאות ופיתוח כושר”.

כחלק ממתן החסות, ד”ר דנה ריאן, מנהלת בכירה של ביצועי ספורט וחינוך בהרבלייף, תצטרף לכוח המשימה הגלובלי לכושר של ספיישל אולימפיקס כדי להביא עוד נקודת מבט ומומחיות לתמיכה בספורטאים, המאמנים, המשפחות והתומכים של ספיישל אולימפיקס.

 כדי לעזור בהגברת המודעות לחשיבות של התזונה ושמירה על אורח חיים בריא ופעיל, מגוון של מוצרי חלבון של Herbalife Nutrition יישאו את הלוגו של ספיישל אולימפיקס בשווקים נבחרים בעולם.

“המשימה שלנו היא להביא את התזונה לאנשים ברחבי העולם ולהעניק תמיכה למי שמבקש לאמץ אורח חיים בריא ופעיל”, אמר מייקל או. ג’ונסון, יו”ר ומנכ”ל הרבלייף. “הספיישל אולימפיקס והספורטאים המדהימים שלהם הם מקור השראה לקהילת הרבלייף העולמית שלנו, ואנחנו גאים לספק להם משאבי תזונה וכושר”.