תופעה מוזרה, נשים מכל הארץ מעידות: “לאחר שנים של ניסיונות הצלחנו ליצור זוגיות תוך זמן קצר בעזרת שיטה ייחודית.”

'מלחמה' זה מה שמתארות אלפי נשים שמנסות ליצור זוגיות כיום. כולנו מכירות את שלב ההכרויות המייגע, הרשמה לאינספור אתרי הכרויות, בקשות חוזרות ממשפחה וחברים להכיר לנו גבר איכותי, שיחות מקוונות עם עשרות גברים לא רציניים ואז לבסוף לאחר שמצאנו סוף סוף מישהו באמת מוצא חן בעינינו ומתחילה להירקם סוג של מערכת יחסים? משהו חייב לקרות, משהו חייב להשתבש ולהסתיים.. ארגמן שלגי, שהוכתרה כאחת ממאמנות הזוגיות הכי מצליחות בארץ, הסכימה לחשוף קצת על השיטות והסודות שעומדים מאחורי אחוזי ההצלחה החריגים של השיטה שלה ועל הסיפוק מהעובדה שבזכותה עשרות נשים יצרו זוגיות אוהבת.

ארגמן שלגי ובן זוגה (בעלה) לחיים ירדן אלעל (צילום: שרון לוין)
ארגמן שלגי ובן זוגה (בעלה) לחיים ירדן אלעל (צילום: שרון לוין)

ארגמן אני כל כל שמחה שמצאת זמן להיפגש, אני אתחיל עם שאלה שממש בוערת בי:
מה יש לך לחדש או ללמד את אותן נשים מיואשות שנשמע “שכבר ניסו הכול” ?

אתחיל בזה שיש לי המון המון לחדש להן!
אותן נשים שמגיעות אלי אומנם קצת מיואשות אבל בעיקר “מלנסות לבד”, הן פשוט הגיעו לשלב שהן מבינות שמשהו בהתנהלות שלהן לא עובד, שיש משהו שהן לא יודעות ונמאס להן כבר לנסות לברר תוך כדי ניסוי וטעייה שפוגע בהן ומבזבז להן את הזמן.
ההבנה שלהן מתקשרת למוטו שמנחה אותי בכל תחום שאני רוצה להצליח בו בחיים: “אם את רוצה להשיג משהו, לכי תלמדי ממישהו שכבר עשה את זה והצליח.” וכיום יש כבר מאות נשים שאימצו את המוטו שלי לאחר שעברו איתי תהליך.

אז רגע! את רומזת שאי אפשר ליצור זוגיות ללא הכוונה או עזרה חיצונית ?

 אני לא אומרת שלא ניתן ליצור זוגיות ללא עזרה, אני כן אומרת שזה ייקח הרבה יותר זמן וגם אז לא בטוח שזו תהיה זוגיות טובה ונכונה.

 המציאות בשטח מראה שניתן ללמוד איך ליצור זוגיות נכונה באחת משתי הדרכים הבאות:

1. ניסיון אישי – עשוי לקחת מספר רב של שנים עד שמבינים את העקרונות החשובים ליצירת זוגיות וזה דרך מספר קשרים כושלים, אכזבות ושיברונות לב בדרך.

2. ללמוד ממישהי שהשיגה את מה שאת רוצה להשיג ושיש לה הידע והניסיון ללוות אותך לאותה התוצאה בכמה שפחות זמן ואכזבות. ברגע שמקבלים הכוונה והדרכה למה נכון ומה לא נכון, מה לעשות ומה לאלעשות ברור שהדרך לתוצאה הרבה יותר מהירה וקלה.

אולי יעניין אותך:

1.   המלצת החודש של ״דה רוטשילד״: איך לשחרר את האמונות והחסמים שמנעו ממך ליצור זוגיות עד היום

2.   לא מלמדים את זה בשום מקום, גם לא ההורים ולא המורים בבית הספר

3.   מיליון דייטים לזוגיות מחייבת אחת 

מתוך שיחת וואטצאפ של ארגמן ואחת מתלמידות הקורס הדיגיטלי שלה (ממאגר אישי)
מתוך שיחת וואטצאפ של ארגמן ואחת מתלמידות הקורס הדיגיטלי שלה (ממאגר אישי)

מה זה בעצם אימון ליצירת זוגיות? מושג שהתחלנו לשמוע עליו רק בשנים האחרונות..

 אימון ליצירת זוגיות (או באנגלית RELATIONSHIP BUILDING) מושג שנהיה נפוץ בעיקר בשנים האחרונות בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית והדיגיטלית שמעודדת התמכרות לריגושים ואשליות. אותן אשליות גורמות לנו לחשוב שתמיד יש עוד אופציות טובות יותר שאנחנו עשויות לפספס ובכך גורמות לנו להתמכר למשחק (הכרויות חדשות) במקום לניצחון – (קשר זוגי מחייב) המצב הזה מלווה בהמון תופעות לוואי נוספות כמו: תקשורת לא נכונה, פחד ממחוייבות, חוסר אמון, שיפוטיות, חוסר בטחון ועוד ..
כל התופעות הללו מקשות על נשים (וגברים) להבין איך ליצור קשר בריא ונכון בצורה חלקה. ופה נכנס לתמונה אימון ליצירת זוגיות. האימונים שלי ליצירת זוגיות כוללים מגוון תהליכים, כולם בשיטה הייחודית שלי, כולם יסודיים ופרקטים ליישום ואישיים לכל אחת. המטרה של האימונים היא לקחת כל אישה מהנקודה שבה שהיא נמצאת ולהעניק לה את כל הידע, הכלים והליווי שהיא זקוקה לו כדי ליצור זוגיות נכונה בצורה ברורה וחלקה, בלי ניסוי וטעייה, בלי קשרים לא מתאימים, ובלי דפוסים והתנהלות הרסנית.

ואו מעניין! ומה בעצם מבדיל אותך מכל מיני מאמנים אחרים בחוץ?

מאוד פשוט, כי אני יודעת בדיוק למה אותם נשים זקוקות! גם אני יצרתי את הזוגיות שלי בדור הזה, בעידן הזה, עם הטכנולוגיה והאפשרויות שעומדות גם לרשותן ולכן אני יודעת להדריך אותן בצורה הטובה והמדויקת ביותר.

על ידי הידע והניסיון שצברתי מהמסע האישי שלי ליצירת זוגיות פיתחתי שיטה המאפשרת ליצור זוגיות תוך 2-3 חודשים ולחסוך עשרות שנים של חיפוש ארוך ומייגע ואכזבות אין סופיות. וכיום אני מלמדת ומעבירה את אותם שיטות, טכניקות, עקרונות וידע שאיתם בניתי את הקשר שלי.

בנוסף לזה והכי חשוב השיטה שלי מאוד מאוד ייחודית, לא נתקלתי בעוד מאמנים שמעבירים תהליך שדומה אפילו בקצת לשלי – “ואת מוזמנת לבדוק אותי” ארגמן אומרת ומחייכת. 

ארגמן שלגי (צילום: שרון לוין)
ארגמן שלגי (צילום: שרון לוין)

מעניין ממש, ואיך את מסבירה את אחוזי ההצלחה החריגים של התלמידות שלך?

כמו שאמרתי השיטה שלי מאוד ייחודית ומכמה בחינות: קודם כל השיטה שלי מבוססת על עקרונות מעולם הNLP וגם על מדעי המוח הגברי והנשי, מי שקורא ספרים או יצא לו לשמוע קצת הרצאות בנושא ישר יבין שמה שאני מלמדת מבוסס על מחקרים של שנים. בנוסף לזה כל התהליכים שלי משלבים שני מרכיבים עיקריים:

1. עבודה על החלק הפנימי שקשור בנו – עבודה על ביטחון וערך עצמי, זיהוי דפוסים הרסניים, עבודה על אמונות וחסמים אישיים, למידת עקרונות מפתח, שחרור משקעי עבר וקשרים קודמים הבנה עמוקה של הערכים שלנו ומה אנחנו צריכות בזוגיות ובגבר ועוד.

2. עבודה על החלק הפרקטי והמעשי המתמקד בלמידה ויישום עקרונות הקשורים להיכרויות, דייטינג, תהליך החיזור, בחינת התאמה, יצירת מחויבות גברית מיומנויות תקשורת ועוד. כל אחד מהמרכיבים הללו הוא חלק בלתי נפרד ביצירת קשר זוגי נכון. כמו בכל דבר בחיים חייב לעשות פעולות כדי להשיג תוצאות מסויימות, אך מה שחשוב באותם פעולות זה קודם כל לעשות אותם ממוקד נכון.

 אולי יעניין אותך: שיחת אימון ועבודת עומק ב25% הנחה לזמן מוגבל

צילום של שיחת וואטצאפ בין ארגמן לתלמידת אחד התכניות ליצירת זוגיות
צילום של שיחת וואטצאפ בין ארגמן לתלמידת אחד התכניות ליצירת זוגיות (ממאגר אישי)

אוקי, אבל כל מה שהצגת פה נשמע כמו למידה ועבודה אישית של שנה במינימום לא?


“תראי עינב, אין ספק שהתהליכים האישיים שהצגתי זה עניין של עבודה ובמידה ואת היית רוצה לעבור את אותם תהליכים לבד כמובן שזה היה לוקח המון זמן כי היית צריכה ללמוד דרך ניסוי וטעייה אבל זה ממש לא חייב להיות ככה.
אני בניתי שיטה שעוזרת לנשים לעבור את כל אותם התהליכים ולקבל את הידע שהן זקוקות לו תוך זמן קצר מאוד, וזה מכוון שהן סופסוף נחשפות לסודות ועקרונות חשובים שמעולם לא גילו להן בשום מקום ובשום שלב, גם לא ההורים או המורים.

הקורס שיצירתי בנוי בצורה מאוד הדרגתית וחושף אותם בכל שלב לידע וכלים שמכינים אותם לתהליכים בשלב הבא. 

רגע, מזאת אומרת ‘הסודות שאף אחד לא גילה להן, לא ההורים ולא המורים’?

בתהליכים שאני מעבירה הרבה נשים נוטות לומר לתאר את התכנים שלי ‘כסודות שאף אחד לא גילה להן מעולם, לא ההורים שלהם ולא המורים’ ושאם הן היו יודעות אותם קודם הן היו נמנעות לפחות מ-80 אחוז מהטעויות שהן עשו.
אותם “סודות” שהן מדברות עליהם הם בעצם העקרונות החשובים שאני מלמדת, ויש הרבה כאלה! ההפנמה והיישום שלהם הם בעצם המפתח לקשר מחייב ונכון, ובעצם עליהם מבוסס הקורס הדיגיטלי והאימונים האישיים שלי.

מהו הטיפ הכי חזק שאת יכולה לתת למי שקוראת את הכתבה?

“טיפים ועצות רק מאנשים עם תוצאות!”
אם את רוצה להשיג תוצאה מסויימת בחיים, לצורך העניין זוגיות טובה קחי עצות רק מאנשים שיצרו זוגיות כמו שאת היית רוצה לעצמך. כי זה שאת נגיד אוהבת ומכבדת את חברה שלך לא אומר שהעצות שלה באמת טובות.
אם חברה שלך בעצמה לא בזוגיות טובה או רק יצאה מקשר כושל רוב העצות שהיא תיתן לך יובילו אותך לתוצאה שהיא הגיעה אליה וזו לא המטרה שלך. אז תחייכי, תכבדי, תגידי לה תודה וזהו! שם זה נגמר.
ההשקעה בידע שלך זו המתנה הכי טובה שאת יכולה לתת לעצמך.

אולי תאהב/י גם: שיטה מהפכנית ליצירת זוגיות במהירות ובקלות.

מעודכנת ומחוברת לכל עולם הדיגיטל והרשתות החברתיות
מעודכנת ומחוברת לכל עולם הדיגיטל והרשתות החברתיות (צילום: שרון לוין)

איך אפשר לשמוע עוד פרטים על התהליכים שלך?

פתחתי החודש הזדמנות מיוחדת וחד פעמית לקבוע שיחת אימון אישית איתי בה נוכל להכיר ולזהות את המחסומים והדפוסים שמנעו ממך עד היום ליצור את הזוגיות שאת מייחלת לה. ובנוסף השיחה משמשת גם כהגשת מועמדות להמשך תהליך אישי באחד מהמסלולים שלי.

מצטרפת פה קישור לקבלת פרטים נוספים והרשמה.

כנס/י מכאן.

לאינסטגרם שלי 

לעמוד הפייסבוק 


הבהרה

אתר דה-רוטשילד מארח לעתים כתבות ממומנות ומקודמות. כתבות שכאלה מכילות תוכן ומידע שיווקי. מערכת דה רוטשילד אינה אחראית למהימנות המידע ועצם פרסומה של הכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה של מערכת דה רוטשילד לרכוש ואו להשתמש בשירותים או המוצרים המופיעים בה.