3 טיפים שיעזרו לך לקבל העלאת שכר

מי לא רוצה העלאת שכר? בזמן שהרוב מחכים למשיח, אנחנו רוצים להציע לכם 3 דרכים לא שגרתיות להעלאת שכר:

מאת: יונית גלנפידיך

עם יוקר המחייה המשתולל, ועליית המחירים הקבועה של כל דבר החל משכר הדירה, ועד המוצרים על המדף בסופר, כולנו צריכים עוד כסף בסוף החודש. הנה מספר דרכים לא שגרתיות לקבל את ההעלאה המיוחלת:

שיטה מס’ 1: הוסף למאגר הכישורים שלך

יוסי מת”א עבד בבית מלון בוטיק, בתור בל בוי. לאן כבר אפשר להתקדם מהמשרה הזו? והאם עליו לחכות לפיטורין של אחד מחבריו במשרה בכירה ע”מ שיקבל תפקיד עם שכר יותר גבוה? המחשבות האלה העסיקו אותו לילות שלמים, עד שמצא פתרון במקום לא צפוי.

בערב אחד בשיטוט באינטרנט נתקל בקורס דיגיטלי שלימד אותו בניית אתרים ושיווק באינטרנט. עם הידע שרכש בתור מספר ימים הוא ניגש לבוס והציע עזרה בחינם בתפעול אתר האינטרנט של מלון הבוטיק.

בתוך חודשיים מספר הלקוחות והזמנת החדרים עלה. לא משמעותית, אבל מספיק כדי שהבוס יבין את הערך המוסף של הבל בוי שלו. ההעלאה לא אחרה להגיע.

שיטה מס’ 2: לא לחכות לבוס

ליונת, שעברה את אותו קורס שיוסי מצא באינטרנט, לא היה אותו המזל. הבוסים שלה לא ידעו להעריך את הכישורים החדשים שלה.

אז היא לא חיכתה.

בשעות הערב לאחר העבודה הקימה אתר בתחום העניין האישי שלה – איפור. בתוך 3 חודשים, האתר ייצר לה הכנסה נוספת של כ-1,500 ש”ח מפרסומות שהוצגו בו בצורה אוטומטית ע”י קוד שניתן בחינם מגוגל.

שיטה מס’ 3: לפטר את הבוס

מיטל חיכתה כמעט חצי שנה להודיע לבוס שלה שהיא עוזבת. היא אפילו חששה מהתגובה שלו, שיחשוב שהיא לא טים-פלייר. אבל אחרי שכבר למעלה משנה שלמה היא מצליחה להרוויח יותר מהמשכורת החודשית שלה בעזרת נכס אינטרנטי, שהצליחה לבנות תוך 42 יום, היא החליטה להפסיק להקשיב לפחדים שלה ולקפוץ למים. כמובן, שהוא פירגן בטירוף ואפילו ביקש שתשאר לעוד כמה חודשים נוספים,   אבל “בשניה שפיצחת את הנוסחא קשה מאוד לחזור לעבוד במשרד, וחוץ מזה שבשניה שהוכחת לעצמך שאת מסוגלת להיות המממנת העיקרית ולא תלויה באף אחד, השמיים הם הגבול.”

איך מצטרפים?

אפשר להשאיר לנו פרטים בעמוד הזה כדי לדבר עם יועץ לימודים שלנו (אנחנו גם שולחים מדריך ממש טוב בחינם לכל מי שמשאיר פרטים).

[php_everywhere]