30 אלף נהגים נרשמו לנתיב המהיר באמצעות ‘פנגו’

בחברה מעריכים כי עד סוף שנת 2017 צפויים להירשם לשירות החדש כ-100,000 נהגים

מכוניות בכביש. (צילום אילוסטרציה: פיקסביי)

הצלחה גדולה לשירות החדש לרישום ולתשלום באמצעות אפליקציית פנגו לנסיעה בנתיב המהיר לתל אביב: בתוך פחות מחודש ימים נרשמו מעל ל-30 אלף לקוחות פנגו. הנתיב המהיר ופנגו הכריזו על תחילת הפעלת השירות ב-8 במרץ וזוכה לעניין רב בקרב הנהגים.

במסגרת שיתוף הפעולה, התאפשר תשלום לנסיעה בכביש אגרה (הנתיב המהיר) באמצעות אפליקציית פנגו. הממשק החדשני הקל ופישט את תהליכי הרישום והשימוש של נהגים בכביש, כאשר כל מנוי פנגו  שילם בקלות ובמהירות דרך אפליקציית פנגו.

בפנגו מדגישים כי נרשמה היענות גדולה בשל העובדה שהרישום לשירות לא כרוך בתשלום ואילו התעריפים באפליקציה הם זהים לחלוטין לאלה שמנהיג הנתיב המהיר, ללא כל עמלת הפעלה או שימוש. בפנגו מסבירים כי קהל הולך וגדל מעדיף לצרוך את כל שירותי הדרך באמצעות אפליקציה ואימוץ הטכנולוגיה מהווה זרז לכניסה לתחומים חדשים בעולמות הרכב.

בעקבות האימוץ המוגבר בקרב הציבור והיענות גדולה לשימוש בתשלום בנתיב המהיר לתל אביב באמצעות אפליקציית פנגו, מעדכנת החברה את התחזית שלה כי עד סוף שנת 2017 צפויים להירשם לשירות החדש כ-100,000 נהגים וכי ההצלחה מקדמת מאוד את הכניסה לכבישי אגרה נוספים שייפתחו בישראל.

תשלום ורישום באמצעות פנגו לנסיעה בנתיב המהיר חוסך לנהגים כסף בעלויות הנובעות מהיעדר רישום מראש למערכת כביש האגרה, בשל החלטות נסיעה ספונטניות של מנויים שאינם רשומים לנתיב המהיר. בנוסף, ימשיכו ליהנות מפטור על תשלום נסיעה בנתיב המהיר כלי רכב המסיעים 3/4 נוסעים הנחשבים רכב רב תפוסה, לצורך קבלת הפטור מתשלום יש לעבור בעמדת הבידוק בחניון שפירים.

הכניסה של פנגו אל הנתיב המהיר הינה המשך ישיר לאסטרטגיה ארוכת הטווח להפוך לאפליקציית פתרונות דיגיטליים בעולם, הרכב והדרך. התשלום באפליקציה מאפשר לנהג, אמצעי נוח, חסכוני והכי חשוב יעיל ביותר לתשלומים הנוגעים לכל עולמות הרכב ולא רק לחניה.

בנתיב המהיר עוברים מדי חודש כ-150,000 רכבים ועוד אלפי אנשים מחנים את רכבם במתחם שפירים ונוסעים ללא תשלום בשירות ‘חנה וסע’ המופעל במקום. העובדה כי כבר בחודש הראשון להשקת השירות נרשמו אליו עשרות אלפי נהגים, מעידה על פוטנציאל להתרחבות וצמיחה בהיקף השימוש בנתיב המהיר לתל אביב.

בכוונת שתי החברות לפעול יחד כדי להרחיב את השימוש בטכנולוגיית התשלום באפליקציה גם לכבישי אגרה נוספים.