הוא מראה בשידור חי איך עושים כסף באינטרנט

בצעד מפתיע המשווק אדם טל חושף את הקלפים ומשדר ישירות מהמחשב הדגמה חיה של שיטת העבודה שלו.

מאת: לימור אבידן

המלחמה של אדם טל היא ללא ספק – בספק. בספקנות, אם לדייק. ״גם אחרי 4,000 איש שלמדו ממני, אני מרגיש שיש תקרת זכוכית, שכדי להגיע לכולם אני צריך להעלות את הרף״ הוא אומר.

אתה בד״כ לא מישהו שמרגיש צריך להוכיח את עצמו.

״השידור הזה ממש לא נועד להוכיח כלום לאף אחד. מה שכן, הוא נועד לעזור לאנשים שאני קורא להם ״מפחדים מהחושך״.

״תראי, אם מישהו לא מאמין שאפשר לעשות כסף באינטרנט, אין לי מה לעשות איתו, זה כמו אנשים שמאמינים שהעולם שטוח נגד כל העובדות״.

״הם מגלים שזה לא מפחיד״

״…הבעיה היא עם אנשים שמבינים שזה אפשרי, אבל חושבים שהם בעצמם לא יכולים לעשות את זה מסיבה כזאת או אחרת…״ הוא ממשיך. ״אנשים חושבים שבגלל דברים כמו אנגלית חלשה או פחד ממחשבים, או חוש טכני חלש… הם חושבים שזה פשוט לא בשבילם…״

״וזה מה שהצלחתי לשנות עם השידורים שלי,

״אני מראה לאנשים בזמן אמיתי ישר מהמחשב שלי איך אני עושה את זה וכמה שזה פשוט ולא מפחיד, אני מתחיל מאפס וכשהולך טוב הם מספיקים לראות את השקל הראשון נכנס עוד בשידור, והם רואים שזה לא מפחיד״.


מתוך סרטון ההזמנה לשידור

וכולם מצליחים?

״בשידור אני מבקש מאנשים לעצור אותי בכל פעם שמשהו לא מובן. הבעיה של אנשים שמלמדים היא שהרבה פעמים אנחנו כבר כל-כך רגילים לעשות מה שאנחנו עושים ולוקחים את זה כמובן מאליו, ושוכחים שלבנאדם שרואה את זה בפעם הראשונה זה נראה כמו מדע טילים,

״אז אני מבקש מהם לעצור אותי כשמשהו לא מובן ולשאול את השאלות הכי טיפשיות ומפגרות בלי להתבייש, ואני עוצר ומסביר וזה עוזר לי להיות מורה יותר טוב.

מה האינטרס שלך לעשות את השידורים האלה? אתה הרי עושה כל-כך הרבה כסף בעצמך…

אני לא פילנטרופ. השידורים האלה הם כיפיים אבל גם מתישים. אבל בכל שידור אני מוכר משהו בסוף. אחרי שרואים את כל מה שעשיתי, ורואים שזה לא כזה מסובך, ואפילו מרגישים כבר את ההרגשה של ״אני יכול לבד״ אני מציע לאנשים להצטרף לקורס שלי כדי לקבל עוד הדרכות כאלה ולזרז את ההצלחה.

ולמי שלא רוצה להצטרף לקורס?

קיבל את כל הידע הכי טוב והכי חשוב בחינם לגמרי ומוזמן לעשות בו מה שהוא רוצה ולבריאות, העיקר שכשהוא מצליח בגדול שיזכור שאני עזרתי לו 🙂 אני רוצה שיהיו 100 מליונרים בישראל שיגידו ״הגעתי לזה בזכות אדם״ ולא משנה לי אם הם שילמו לי או לא.

הקורס הוא רק קיצור דרך, הוא חוסך מלא ניסוי וטעייה, זה קצת כמו להשוות מפה מודפסת או הוראות הגעה שמישהו שלח לך לבין ווייז. עם שניהם תגיע, אבל ווייז תחסוך לך את הפקקים.

יש אנשים שאומרים שאתה עושה יותר כסף מהקורס מאשר ממה שאתה מלמד בו.

אני היחיד בישראל שכנראה מלמד את הדברים האלה אחרי שהוא באמת עשה כסף גדול בעצמו בדרכים שהוא מראה. אני חושב שזה אינטרס של כולם, גם שלי וגם של המתעניינים בי – שאעשה הרבה כסף גם מללמד את זה. אישית זה הרבה יותר מספק, ויום אחד זה גם יהיה הרבה יותר כסף, וזה בסדר גמור לדעתי.

מתי השידור הבא?

לא יודע, אני עושה אותם מתי שבא לי, האינטרנט מאפשר לי לעבוד כמה שבא לי – ויותר חשוב כמה שלא בא לי – בלי לו״ז ובלי חשיבה לטווח ארוך. זה גם מה שאני רוצה עבור התלמידים שלי.

החסרון הוא שאין לו״ז מסודר של שידורים. אני מציע פשוט להרשם בעמוד הזה (חינם) ולקבל הודעה מתי יש שידור או שידור חוזר.

שידור חוזר לא הורס את כל הקטע של לייב?

לא ממש, אחרי 20-30 שידורים ראיתי ש-99% מהשאלות הן תמיד אותו דבר, וכבר עניתי על הכל – ובכל מקרה אני יכול לראות את השאלות של אנשים בשידור החוזר ומקסימום לשחרר סרטון הבהרה או הסבר לאחר השידור.

ההרשמה לשידורים של אדם דרך כאן ללא עלות (אם כי יש לציין שהוא שולח המון חומר שיווקי במייל, כאשר כמובן ישנה האפשרות להסרה עצמאית אם התכנים מרגישים לכם מוגזמים בכמותם).